Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
rima! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
rima! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
rima! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
rima! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
rima! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
rima! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
rima! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
rima! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
rima! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
rima! I_vote_lcap17%rima! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
rima! I_vote_lcap29%rima! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
rima! I_vote_lcap31%rima! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
rima! I_vote_lcap23%rima! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
rima! I_vote_lcaprima! I_voting_barrima! I_vote_rcap 
hot_spicy
rima! I_vote_lcaprima! I_voting_barrima! I_vote_rcap 
Darkangel
rima! I_vote_lcaprima! I_voting_barrima! I_vote_rcap 
angel boy
rima! I_vote_lcaprima! I_voting_barrima! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
rima! I_vote_lcaprima! I_voting_barrima! I_vote_rcap 
Child In Time
rima! I_vote_lcaprima! I_voting_barrima! I_vote_rcap 
Blue Paradise
rima! I_vote_lcaprima! I_voting_barrima! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
rima! I_vote_lcaprima! I_voting_barrima! I_vote_rcap 
rapper_girl
rima! I_vote_lcaprima! I_voting_barrima! I_vote_rcap 
Mars
rima! I_vote_lcaprima! I_voting_barrima! I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 rima!

Shko poshtė 
+25
Slash
Blue Paradise
angel_wolf
hot_spicy
angel boy
fefe_
vagabondi_eri
bad boy
doni
vdekja_eshte_mundesia
ani
the beatle
Mars
Soldier Of Fortune
smart devil
dj jero
free spirit
mel-L
rapper_girl
Darkangel
SupergirL
Tarjaholic
LiKe A sTaR
Endi
RioT
29 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: rima!   rima! Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 2:14 pm

thuhet nje fjale dhe themi dicka me rim per ket,,ok?
hajde shpejto ate repistet/e e forumit,, Razz

cufo cufo o gjumash shkon ne shkoll avash avash,,

vazhdo rimen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 2:29 pm

as1 nuk do shkruj te kjo tema,,he mo se esht e lezetshem,nuk esht e then qe te ket lidhje me ate qe esht then me perpara,,psh
berisha-si ai te isha-do e var te pisha-e kam shpin nga kisha-zene siku sisha,,etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 2:31 pm

cufo cufo o gjumash shkon ne shkoll avash avash

ecen ecen dhe mendon asigja ti se kupton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LiKe A sTaR


Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 27
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 2:37 pm

shum mendime neper kok te ngatrrohen si me kod
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 30
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 3:13 pm

si me kod si me kod, tok tok tok..Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 3:14 pm

tok tok trokas ne dere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LiKe A sTaR
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LiKe A sTaR


Female
Numri i postimeve : 122
Mosha : 27
Vendndodhja : Elbasan
Hobi : Basketbolli si sport; Matematika si lende.
Koha e lire : shof TV; PC...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 3:15 pm

ne deren e shokut tim trokas pa pertim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 4:39 pm

ap pertim duhet me gjet nai gjo me rim
u bem dru kujt i thu[haha ket e bom me supergirl]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 4:43 pm

ii sa inat e shkrujti e para lol!

ca me bo qysh me bo kena shku me e bo (dushin pra mooooo)
hahahhahaha Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 5:36 pm

dushin pra mooooo e kisha boo kur erdha nga pishinat si ben dhe kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 5:38 pm

2 mije leke ca ke bo mir ca ke bo
hahahhahahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 8:22 pm

te jap nje Puthje e do?


Edituar pėr herė tė fundit nga RioT nė Fri Aug 22, 2008 6:27 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
mel-L


Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 29
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Wed Aug 20, 2008 8:02 pm

e do e do po ska rim pra mooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 4:13 pm

po ca me i bo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 6:37 pm

ca me bo kur mollen e kafsho
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 7:05 pm

ik e luj dhe mos perto.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 7:06 pm

mos perto as me kercy as me qajt as me vujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 7:35 pm

une te lumi ti te lumi per nje puthje sme ze gjumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 7:36 pm

dhe kur shkoj ne krevat un flej pa te pat ne krah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Thu Aug 21, 2008 7:44 pm

pa te pat ne krah une i hypa ajo u ca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 2:35 pm

dhe pastaj hengrem bakllava
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Fri Aug 22, 2008 2:36 pm

pastaj hengrem bakllava tu u knaq ohoho Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 12:04 am

OHOH sme vnej nder mend asgjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 10:10 am

sa inat sa inat spo flej gjum rahat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1Mon Aug 25, 2008 10:14 am

spo flej gjum rehat o pate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

rima! Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
rima!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 6Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: