Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
rima! - Faqe 4 I_vote_lcap17%rima! - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
rima! - Faqe 4 I_vote_lcap29%rima! - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
rima! - Faqe 4 I_vote_lcap31%rima! - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
rima! - Faqe 4 I_vote_lcap23%rima! - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
rima! - Faqe 4 I_vote_lcaprima! - Faqe 4 I_voting_barrima! - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
rima! - Faqe 4 I_vote_lcaprima! - Faqe 4 I_voting_barrima! - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
rima! - Faqe 4 I_vote_lcaprima! - Faqe 4 I_voting_barrima! - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
rima! - Faqe 4 I_vote_lcaprima! - Faqe 4 I_voting_barrima! - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
rima! - Faqe 4 I_vote_lcaprima! - Faqe 4 I_voting_barrima! - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
rima! - Faqe 4 I_vote_lcaprima! - Faqe 4 I_voting_barrima! - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
rima! - Faqe 4 I_vote_lcaprima! - Faqe 4 I_voting_barrima! - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
rima! - Faqe 4 I_vote_lcaprima! - Faqe 4 I_voting_barrima! - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
rima! - Faqe 4 I_vote_lcaprima! - Faqe 4 I_voting_barrima! - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
rima! - Faqe 4 I_vote_lcaprima! - Faqe 4 I_voting_barrima! - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 rima!

Shko poshtė 
+25
Slash
Blue Paradise
angel_wolf
hot_spicy
angel boy
fefe_
vagabondi_eri
bad boy
doni
vdekja_eshte_mundesia
ani
the beatle
Mars
Soldier Of Fortune
smart devil
dj jero
free spirit
mel-L
rapper_girl
Darkangel
SupergirL
Tarjaholic
LiKe A sTaR
Endi
RioT
29 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 9:40 pm

dhe ky lart e shoqeron si gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:24 pm

pastasj shkon dhe kendon ku vjen era limon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:44 pm

aty ku kalon nje milingon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:52 pm

ka mbjell marsi ca rigon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:54 pm

por rigoni ste kafshon ( sa pa lidhje kjo qe shkrujta) Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:59 pm

ste kafshon po te pervelon Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 12:01 am

edhe gojen ta ngacmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 12:05 am

kshu qe per ca ore nuk ke si bisedon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 12:25 am

corona pihet me limon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 12:26 am

se pastaj nuk te shijon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 12:28 am

dhe ne mendje dicka mendon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 12:29 am

vall a po me kupton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 12:29 am

ca po kerkon?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 12:30 am

ate gjen qe ti spo e kupton??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 12:34 am

epo se ti spo e shpjegon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 10:18 am

kush e di cfare ti kerkon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 11:32 am

pihet glina me limon se keshte te shijon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 6:39 pm

se keshtu te shijon edhe fytin ta sheron Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 6:45 pm

ta sheron kur ta ferkon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 6:49 pm

se ktij siper mendja aty i shkon
pfffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 6:50 pm

aty me shkon po ti ca k... kerkon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 6:53 pm

po ti ca k..kerkon qe neve na shqeteson
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 4:26 pm

i die for blue eye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 4:29 pm

sy blu sa shum i kam kerku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 4:30 pm

i ke gjet apo akoma po pret????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

rima! - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: rima!   rima! - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
rima!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: