Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kete apo ate? - Faqe 41 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kete apo ate? - Faqe 41 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kete apo ate? - Faqe 41 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kete apo ate? - Faqe 41 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kete apo ate? - Faqe 41 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kete apo ate? - Faqe 41 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kete apo ate? - Faqe 41 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kete apo ate? - Faqe 41 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kete apo ate? - Faqe 41 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_lcap17%Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_lcap29%Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_lcap31%Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_lcap23%Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_lcapKete apo ate? - Faqe 41 I_voting_barKete apo ate? - Faqe 41 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_lcapKete apo ate? - Faqe 41 I_voting_barKete apo ate? - Faqe 41 I_vote_rcap 
Darkangel
Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_lcapKete apo ate? - Faqe 41 I_voting_barKete apo ate? - Faqe 41 I_vote_rcap 
angel boy
Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_lcapKete apo ate? - Faqe 41 I_voting_barKete apo ate? - Faqe 41 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_lcapKete apo ate? - Faqe 41 I_voting_barKete apo ate? - Faqe 41 I_vote_rcap 
Child In Time
Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_lcapKete apo ate? - Faqe 41 I_voting_barKete apo ate? - Faqe 41 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_lcapKete apo ate? - Faqe 41 I_voting_barKete apo ate? - Faqe 41 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_lcapKete apo ate? - Faqe 41 I_voting_barKete apo ate? - Faqe 41 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_lcapKete apo ate? - Faqe 41 I_voting_barKete apo ate? - Faqe 41 I_vote_rcap 
Mars
Kete apo ate? - Faqe 41 I_vote_lcapKete apo ate? - Faqe 41 I_voting_barKete apo ate? - Faqe 41 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kete apo ate?

Shko poshtė 
+45
elbasanlli-puro
toni'world
Rej
3bla
hot_spicy
morpheus
barbi brune
angel_wolf
wooow
ani
vagabondi_eri
Realkatil
play_boy
odise
aurel_m131
DangerousGirl
saturno
dead angel
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
Mrs.perfect
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
SupergirL
alex_anto
almir_metallica_4ever
Burzgoroth
kristi
total overdose1
rapper_girl
Blue Paradise
bad boy
LoPiNa
angel boy
free spirit
S.A.M--->2
Darkangel
fefe_
Endi
Child Of Darkness
smart devil
RioT
Child In Time
Tarjaholic
Mars
49 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kete apo ate? - Faqe 41 Empty
MesazhTitulli: Re: Kete apo ate?   Kete apo ate? - Faqe 41 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 8:16 pm

Shocked po ti le ty Razz
panten apo olive? Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kete apo ate? - Faqe 41 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Kete apo ate? - Faqe 41 Empty
MesazhTitulli: Re: Kete apo ate?   Kete apo ate? - Faqe 41 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 8:43 pm

patent cheers

ps3 apo x box

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
 
Kete apo ate?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 41 e 41Shko tek faqja : Previous  1 ... 22 ... 39, 40, 41
 Similar topics
-
» Kete apo ate?
» ku i kaluat pushimet kete vit?
» ne sa kurse do hyni kete vit?
» ju pelqyen pushimet kete vit?
» Jeta ime ne kete periudhe ngjan me................

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: