Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
reality show Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
reality show Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
reality show Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
reality show Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
reality show Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
reality show Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
reality show Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
reality show Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
reality show Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
reality show I_vote_lcap17%reality show I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
reality show I_vote_lcap29%reality show I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
reality show I_vote_lcap31%reality show I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
reality show I_vote_lcap23%reality show I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
reality show I_vote_lcapreality show I_voting_barreality show I_vote_rcap 
hot_spicy
reality show I_vote_lcapreality show I_voting_barreality show I_vote_rcap 
Darkangel
reality show I_vote_lcapreality show I_voting_barreality show I_vote_rcap 
angel boy
reality show I_vote_lcapreality show I_voting_barreality show I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
reality show I_vote_lcapreality show I_voting_barreality show I_vote_rcap 
Child In Time
reality show I_vote_lcapreality show I_voting_barreality show I_vote_rcap 
Blue Paradise
reality show I_vote_lcapreality show I_voting_barreality show I_vote_rcap 
Child Of Darkness
reality show I_vote_lcapreality show I_voting_barreality show I_vote_rcap 
rapper_girl
reality show I_vote_lcapreality show I_voting_barreality show I_vote_rcap 
Mars
reality show I_vote_lcapreality show I_voting_barreality show I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez fate dashuri
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 reality show

Shko poshtė 
+4
don corleone
angel boy
Lacuna_Coil
dj jero
8 posters
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

reality show Empty
MesazhTitulli: reality show   reality show Icon_minitime1Sun May 03, 2009 8:41 pm

historia fillon keshtu:
te gjithe anetaret e forumit mblidhen per te bere nje reality show ne nje ishull te4 vetmuar..me vete kishin mar pak sende por nuk mund te ktheheshin mbrapa pa kaluar 3 muajt qe zgjaste emisioni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

reality show Empty
MesazhTitulli: Re: reality show   reality show Icon_minitime1Sun May 03, 2009 9:14 pm

dhe ne duhet te vazhdojm historin?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
reality show Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

reality show Empty
MesazhTitulli: Re: reality show   reality show Icon_minitime1Sun May 03, 2009 9:23 pm

po pra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

reality show Empty
MesazhTitulli: Re: reality show   reality show Icon_minitime1Sun May 03, 2009 9:23 pm

po une a marr pjes ke kjo gjeja? Rolling Eyes Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

reality show Empty
MesazhTitulli: Re: reality show   reality show Icon_minitime1Sun May 03, 2009 9:25 pm

ww sa teme teresante.po skam frymzim tani ndonje vazhdim tbukur

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
reality show Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

reality show Empty
MesazhTitulli: Re: reality show   reality show Icon_minitime1Sun May 03, 2009 9:26 pm

po pra te tere marrin pjese...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

reality show Empty
MesazhTitulli: Re: reality show   reality show Icon_minitime1Sun May 03, 2009 9:26 pm

ue un jam i 4 -i pra Razz Razz se 4 vet u dashkan po ca kemi me vehte ne?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

reality show Empty
MesazhTitulli: Re: reality show   reality show Icon_minitime1Sun May 03, 2009 9:31 pm

ok po vazhdoj une.......meqe ishte krize globale disa nga anetaret kishin marre buke,,,nje bidon vaj,,djathe,gjiz,kos dhe disa budalleqe te tjera.......duke vajtur per ne ishull me helikopter u degjua nje si zhurem...thote angel boy:degjuam krisma,,kush pordhi them une...ja jep shoferi helikopterit epo kohe lufte eshte vella...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

reality show Empty
MesazhTitulli: Re: reality show   reality show Icon_minitime1Mon May 04, 2009 4:22 pm

pastaj lacuna fillon te ece neper ishull dhe papritur zbulon nje vend te rehatshem....
nderkohe qe vdekja merret me pastrimin ,hoti ben gati darken....
gjate kesaj kohe cunat e forumit,ergysi,big bosi,there without me darku dhe vdekja kane sjelle kafshet e vrara nga gjuetia Razz Razz Razz dhe peshkimi....vajzat merren me darken...bie nata dhe pastaj...... bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

reality show Empty
MesazhTitulli: Re: reality show   reality show Icon_minitime1Mon May 04, 2009 4:25 pm

vdekja e merr bec hotin dhe i le te tjeret duke ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

reality show Empty
MesazhTitulli: Re: reality show   reality show Icon_minitime1Mon May 04, 2009 4:27 pm

ej nuk eshte vazhdoni historine eee...se mua ashu po me duket kjo tema...anyway....kaq e kisha udhetimin tim...pastaj flene gjum te gjithe dhe ne mengjes i hipin avionit dhe kthehen ne shtepi...
home sweet home cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
danjela
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivFemale
Numri i postimeve : 127
Mosha : 30
Vendndodhja : korce
Hobi : te puth djema
Koha e lire : ne plazh
Piket : 186
Data e regjistrimit : 25/05/2009

reality show Empty
MesazhTitulli: Re: reality show   reality show Icon_minitime1Wed May 27, 2009 6:44 pm

si nuk lodhesh moj danjela me keto budallalleqe.
me lodhe dhe mua duke te te prishur postmet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

reality show Empty
MesazhTitulli: Re: reality show   reality show Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 3:52 pm

.......por dicka e paritur ndodh, Shocked . te gjith anetareve u vjen nje zarf me nje bilet avioni per ne bahamas.. Laughing Laughing Laughing un i bera gati valixhet menjeher....

reality show Michael-lawrence-sailing-off-eleuthera-eleuthera-point-bahamas

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

reality show Empty
MesazhTitulli: Re: reality show   reality show Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
reality show
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: