Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_lcap17%gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_lcap29%gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_lcap31%gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_lcap23%gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_lcapgjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_voting_bargjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_lcapgjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_voting_bargjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_lcapgjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_voting_bargjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_lcapgjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_voting_bargjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_lcapgjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_voting_bargjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_lcapgjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_voting_bargjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_lcapgjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_voting_bargjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_lcapgjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_voting_bargjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_lcapgjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_voting_bargjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_lcapgjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_voting_bargjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 gjeni se ca po pershruaj

Shko poshtė 
+5
Mars
rapper_girl
angel boy
RioT
Blue Paradise
9 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 2:47 pm

Blue Paradise shkruajti:
rrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiioooooooooooooooooooootttttttttttttttttttttttttt
e gjeta? bounce

po ajo eshte :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 3:39 pm

esht nje gje e vogel sa nje mi kur e leviz ti leviz dhe ai
kur ti e shtyp ai se cfar pertyp.e kam bo me rim :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 5:02 pm

Blue Paradise shkruajti:
esht nje gje e vogel sa nje mi kur e leviz ti leviz dhe ai
kur ti e shtyp ai se cfar pertyp.e kam bo me rim :D
kushedi ca esht,, mouse i pc mi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 3:16 pm

RioT shkruajti:
Blue Paradise shkruajti:
esht nje gje e vogel sa nje mi kur e leviz ti leviz dhe ai
kur ti e shtyp ai se cfar pertyp.e kam bo me rim :D
kushedi ca esht,, mouse i pc mi?
po pra e gjete bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 8:57 pm

hmmm,,esht i gje,,qe e kan pothuajse te gjith ne shtepi, dhe muaj per muaj te vjen ftur!ca esht?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 8:58 pm

Mars shkruajti:
Kemi rene rehat keto kohe,he se ju ndihmova tani
shkolla????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristi
Adoleshent
Adoleshent
kristi


Male
Numri i postimeve : 20
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 12:47 am

po un mi.... hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 12:51 am

haha sa e forte kjo Kristi.Po me Riot shkolla eshte!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 11:50 am

esht i gjo qe vejm ne gjeret,,per te ngren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 11:46 am

RioT shkruajti:
esht i gjo qe vejm ne gjeret,,per te ngren
pjata mi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 11:46 am

po miiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 11:52 am

gjeni
kur jemi para pc vem b**** Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 12:11 pm

karrigja mi?? Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 12:15 pm

haha
po pra bravo hhihii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 12:21 pm

hahah esht i gjo jeshile,,me skenderbeun siper,,ca esht?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 6:57 pm

hmmmm mos esht bari????? Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 8:22 pm

Blue Paradise shkruajti:
hmmmm mos esht bari????? Suspect
nc nc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 3:19 am

RioT shkruajti:
hahah esht i gjo jeshile,,me skenderbeun siper,,ca esht?

leku re Cool 10 mijshja e ka skenderbeun apo jo heh
bari thot ajo e mencmja shoqa ime Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ateher...esht i rob qe e du shum, esht shum e vogel, e shkurter, topoxhixho lol! por shum e mir, i ka syt si un dhe me ngjan mu ne shum gjera ermmmmm Rolling Eyes esht parajsa vet mo Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 34
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 11:19 am

ateher...esht i rob qe e du shum, esht shum e vogel, e shkurter, topoxhixho lol! por shum e mir, i ka syt si un dhe me ngjan mu ne shum gjera ermmmmm Rolling Eyes esht parajsa vet mo Razz[/quote]


scratch scratch scratch Kush mund te jete valle? Shume e veshtire...Une skam ndonje ide Rolling Eyes tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 12:21 pm

Child In Time shkruajti:
RioT shkruajti:
hahah esht i gjo jeshile,,me skenderbeun siper,,ca esht?

leku re Cool 10 mijshja e ka skenderbeun apo jo heh
bari thot ajo e mencmja shoqa ime Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ateher...esht i rob qe e du shum, esht shum e vogel, e shkurter, topoxhixho lol! por shum e mir, i ka syt si un dhe me ngjan mu ne shum gjera ermmmmm Rolling Eyes esht parajsa vet mo Razz

as un nuk po e gjej dot Rolling Eyes Razz
ej po kte topoxhixho nga te erdhii???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 12:40 pm

muaahahahahahahah se dije ti qe naten von me vjen frymezimi mua Laughing
(ej po nuk te therrisnin ato te klases topoxhixho ty apo e mbaj mend gabim ?)
he re akoma se keni gjet No

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 12:42 pm

ueee harrova fare qe te kisha then tyy qe me therasin topoxhixhogjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Sbut
hemi se e gjej un
esht motra indritit :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 12:44 pm

Blue Paradise shkruajti:
ueee harrova fare qe te kisha then tyy qe me therasin topoxhixhogjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Sbut
hemi se e gjej un
esht motra indritit :gaga:

uaahahahahaha ku e gjete kte gjene qe perpaset sa e bukurrrrrr :D
e gjete e gjete flower

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 3:38 pm

eshte nje gje e vogel/mund te jete dhe e madhe....
ka forma te ndryshme katrore drejtkendeshe...
brenda saj futen ca gjera drejtkendeshe qe jnae nga kompani te ndryshme dhe mbushen me leke....
aty mund te futen dhe gjera qe ruajne memorie me te madhe
perdoret per tu marre vesh me njerez te ndryshem :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 02, 2009 8:23 pm

cel?

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: gjeni se ca po pershruaj   gjeni se ca po pershruaj - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
gjeni se ca po pershruaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» ca justifikimi gjeni kur beni no1 gabim???
» Mund ta gjeni ndryshimin midis dashurise dhe fiksimit????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: