Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
loj e bukur Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
loj e bukur Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
loj e bukur Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
loj e bukur Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
loj e bukur Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
loj e bukur Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
loj e bukur Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
loj e bukur Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
loj e bukur Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
loj e bukur I_vote_lcap17%loj e bukur I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
loj e bukur I_vote_lcap29%loj e bukur I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
loj e bukur I_vote_lcap31%loj e bukur I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
loj e bukur I_vote_lcap23%loj e bukur I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
loj e bukur I_vote_lcaploj e bukur I_voting_barloj e bukur I_vote_rcap 
hot_spicy
loj e bukur I_vote_lcaploj e bukur I_voting_barloj e bukur I_vote_rcap 
Darkangel
loj e bukur I_vote_lcaploj e bukur I_voting_barloj e bukur I_vote_rcap 
angel boy
loj e bukur I_vote_lcaploj e bukur I_voting_barloj e bukur I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
loj e bukur I_vote_lcaploj e bukur I_voting_barloj e bukur I_vote_rcap 
Child In Time
loj e bukur I_vote_lcaploj e bukur I_voting_barloj e bukur I_vote_rcap 
Blue Paradise
loj e bukur I_vote_lcaploj e bukur I_voting_barloj e bukur I_vote_rcap 
Child Of Darkness
loj e bukur I_vote_lcaploj e bukur I_voting_barloj e bukur I_vote_rcap 
rapper_girl
loj e bukur I_vote_lcaploj e bukur I_voting_barloj e bukur I_vote_rcap 
Mars
loj e bukur I_vote_lcaploj e bukur I_voting_barloj e bukur I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez dashuri shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 loj e bukur

Shko poshtė 
+4
Lacuna_Coil
3bla
Endi
angel boy
8 posters
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

loj e bukur Empty
MesazhTitulli: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 5:31 pm

Zgjat vetem 20 sekonda.
Ndiq rregullat e meposhtme dhe mbi te gjitha mos e lexo fundin para se te besh llogarite.

Fillojme!


1) Mendo sa dite ne jave do te doje te beje dashuri.
2) Shumezoje me 50
3) Shtoji 44
4) Shumezoje me 200
5) Nese e ke kaluar ditelindjen tende per kete vit shto edhe 108.
Nese nuk e ke kaluar shtoji 107.
6) Hapi i fundit: Nga numri qe doli hiq vitin kur ke lindur
(p.sh 1973, 1984. etj).


Perderisa i bere te gjitha veprimet duhet te kete dale nje numer me 5 shifra ose me me teper shifra, varet se sa here ne jave ke menduar te besh dashuri.


Dy numrat e fundit tregojne moshen tende.


Dy numurat para numurit qe tregon moshen tende tregojne pozicionin qe te pelqen ne sex... TURP TE KESH!!!


Ndersa pjesa tjeter e numurave apo numuri qe ngelet, tregon se sa here ne jave do te doje te beje dashuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 12:01 am

nuk e provoi njeri kte mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Sat Jan 03, 2009 12:04 am

po edhe mund ta ken provuar po skan then gje ktu hahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 4:41 pm

Ne fakt mu 2 nr e fundit sme ka dal mosha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 4:54 pm

e ke bere gabim ....sam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 4:56 pm

ahu.... eshte rruge e gjat lale.... se besoj se ka nerva ta bej njeri.... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 5:37 pm

e provova.
haahahahah sa e papare ishte.
hahhaha me shume per te qeshur ne fakt

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
loj e bukur Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 6:05 pm

o te marrt dreqi re ergiii..hahahahhaahahahahaa Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 6:41 pm

qenka pak e lodhshme per tu bere llogaritja duhet makina llogaritese dhe po pertoj ta hap te ky programi kompjuterin.po qenka dhe shume per te qeshur
p.s ty angel boy te doli perfundimi i sakte?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 6:42 pm

muahauhauhauahu prit iher ta llogaris edhe un kte Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Wed Jan 14, 2009 6:45 pm

:gaga: :gaga: :gaga:
ooooo sa kam qesh me kto perfundimet lol!
vetem se mosha me doli nje vit me e vogel...apo jam akoma 17 un Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 4:28 pm

angel boy shkruajti:
e ke bere gabim ....sam

ncuqis o gys
madje e bona 2 her Twisted Evil i inatosur Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 4:29 pm

ej as mua nuk me doli ky nr i moshes po nejse scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 4:29 pm

Child In Time shkruajti:
:gaga: :gaga: :gaga:
ooooo sa kam qesh me kto perfundimet lol!
vetem se mosha me doli nje vit me e vogel...apo jam akoma 17 un Laughing

dhe mu kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 4:50 pm

ju thash qe eshte loj e veshtire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Thu Jan 15, 2009 4:58 pm

po mir dhe ju,ka dal nje vit me e vogel per tju treguar qe edhe vjet,kte mendje kishit, prandaj ne fund thot: TURP TE KESH !!! Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
loj e bukur Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 5:01 pm

ajo turp te kesh eshte per pozicionin... po mosha me ka dal edhe mu 1 vit me i vogel... Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

loj e bukur Empty
MesazhTitulli: Re: loj e bukur   loj e bukur Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
loj e bukur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: