Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_lcap17%kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_lcap29%kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_lcap31%kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_lcap23%kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_lcapkush e ka firmen me te bukur ?? I_voting_barkush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_rcap 
hot_spicy
kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_lcapkush e ka firmen me te bukur ?? I_voting_barkush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_rcap 
Darkangel
kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_lcapkush e ka firmen me te bukur ?? I_voting_barkush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_rcap 
angel boy
kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_lcapkush e ka firmen me te bukur ?? I_voting_barkush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_lcapkush e ka firmen me te bukur ?? I_voting_barkush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_rcap 
Child In Time
kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_lcapkush e ka firmen me te bukur ?? I_voting_barkush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_lcapkush e ka firmen me te bukur ?? I_voting_barkush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_lcapkush e ka firmen me te bukur ?? I_voting_barkush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_rcap 
rapper_girl
kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_lcapkush e ka firmen me te bukur ?? I_voting_barkush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_rcap 
Mars
kush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_lcapkush e ka firmen me te bukur ?? I_voting_barkush e ka firmen me te bukur ?? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kush e ka firmen me te bukur ??

Shko poshtė 
+31
*...BE YOURSELF...*
123bla returns
LaLuC-I
maria gracia
doni
savior
Ernesto_Guevara
the space
Child Of Darkness
hot_spicy
play_boy
total overdose1
Mrs.perfect
3bla
Realkatil
odise
Darkangel
Child In Time
beko
fefe_
ceku
Mars
angel boy
eni dr
dj jero
RioT
rapper_girl
Soldier Of Fortune
Lacuna_Coil
Blue Paradise
SupergirL
35 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutoriMesazh
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 4:33 pm

unaaaaaaaaaa e kam me te bukur haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 4:35 pm

hihihihhi ca firme te lezteshmeeeeee qe ka ven kjo lart nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Thu Sep 25, 2008 4:36 pm

kjo lart dhe une dhe supergirl (se vdes per ate spongun un Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 12:13 am

firme te bukur nuk ka asnjeri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 9:57 pm

lacuna_coil e ka shum te bukur kte firmen qe ka vendosur :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 12:53 pm

ma sme pelqen fare firma e angel boy,,i love greece!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 2:55 pm

une e kam mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 2:59 pm

rapper_girl shkruajti:
lacuna_coil e ka shum te bukur kte firmen qe ka vendosur :D

hahahaa ja kam dedikuar asajt shtriges se vogel. Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 3:06 pm

[quote="Lacuna_Coil"]
rapper_girl shkruajti:
lacuna_coil e ka shum te bukur kte firmen qe ka vendosur :D[/quote

hahahaa ja kam dedikuar asajt shtriges se vogel. Razz Razz

edhe mua prandaj me pelqeu mii :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
eni dr
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
eni dr


Male
Numri i postimeve : 2
Mosha : 28
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 27/09/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 3:20 pm

babi ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 3:45 pm

RioT shkruajti:
ma sme pelqen fare firma e angel boy,,i love greece!

hihiih pse nuki te plq firma ime ty mi ncncn Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 9:00 pm

me pelqen sh firma ime edhe pse pa figure Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 9:03 pm

Me pelqenka kjo e dj jero :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 10:43 pm

as un se kam firmen me figur po prap me pelqen ky teksi i ksaj kanges
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku


Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 31
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 10:45 pm

une per vete e kam shum te gjate firmen keshtu qe me pelqen shum e imja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 10:56 pm

eni dr shkruajti:
babi ime

haha
o njerez
firmen ne forum
jo firmen e dokumentave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 11:00 pm

fefe_ shkruajti:
eni dr shkruajti:
babi ime

haha
o njerez
firmen ne forum
jo firmen e dokumentave


hahahaha :gaga: :gaga: :gaga:
o te rafte pika e fefe se na shkrive
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
beko
Adoleshent
Adoleshent
beko


Male
Numri i postimeve : 12
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : 0
Data e regjistrimit : 13/09/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 11:03 pm

hahahahahaha :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 1:28 am

fefe_ shkruajti:
eni dr shkruajti:
babi ime

haha
o njerez
firmen ne forum
jo firmen e dokumentave

hauhauhauhauhauhauh me qen per ate pun firmen me te bukur e kam un Cool
njs se edhe ktu nforum prap un e kam firmen me tbukur Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:30 pm

eni dr shkruajti:
babi ime


:gaga: ahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
ahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
SA KAM QESHHHHHHH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:32 pm

fefe_ shkruajti:
eni dr shkruajti:
babi ime

haha
o njerez
firmen ne forum
jo firmen e dokumentave


po he pra me ke e ke aman
kujtojne per firme tjeter booo sa te trashe
njs
firmat se di pse sdilkan sot kshu qe asnjeri Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 11:39 pm

auaaaaaaa
e kush tjeter pervec odise xhepistit dhe vella skafistin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 31
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 11:42 pm

po un qe skam firm hic... eee mir se po boj tifo per firmen e odisese... se qeka fiksim hahahahhahaah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Fri Oct 24, 2008 11:55 pm

une e kam fantastike fare besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 3:31 pm

per momentin une po cti bej se eshte vetem nje pjese e asaj qe kisha shkruar...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kush e ka firmen me te bukur ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush e ka firmen me te bukur ??   kush e ka firmen me te bukur ?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush e ka firmen me te bukur ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 8Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!
» kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???
» dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??
» kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??
» JETA ESHTE E BUKUR NQS SE DIN TA JETOSH ---> na thoni nanje shprehje te bukur per jeten ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: