Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_lcap17%kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_lcap29%kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_lcap31%kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_lcap23%kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_lcapkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_voting_barkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_rcap 
hot_spicy
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_lcapkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_voting_barkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_rcap 
Darkangel
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_lcapkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_voting_barkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_rcap 
angel boy
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_lcapkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_voting_barkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_lcapkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_voting_barkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_rcap 
Child In Time
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_lcapkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_voting_barkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_rcap 
Blue Paradise
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_lcapkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_voting_barkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_lcapkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_voting_barkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_rcap 
rapper_girl
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_lcapkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_voting_barkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_rcap 
Mars
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_lcapkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_voting_barkush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!

Shko poshtė 
+46
sweet_girl
G.I.T
LEADER
Big_Boss
SiNdI
anisa
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
Nightmare
Casino Royale
Slash
Ernesto_Guevara
saturno
hot_spicy
LaLuC-I
123bla returns
Shpirti-pist
angel_wolf
odise
CiarA
play_boy
3bla
doni
Burzgoroth
dead angel
The_Sentinel
free spirit
don corleone
total overdose1
Lacuna_Coil
angel boy
dj jero
SupergirL
vdekja_eshte_mundesia
almir_metallica_4ever
Child In Time
Soldier Of Fortune
Mars
Darkangel
Endi
rapper_girl
Blue Paradise
RioT
Child Of Darkness
fefe_
smart devil
50 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutoriMesazh
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 3:44 pm

Question Question Question Question Question unaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa(po tallem)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 3:47 pm

i imi eshte me domethenes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 3:49 pm

fefe_ shkruajti:
i imi eshte me domethenes

hhhahha,pse eshte me domethenes??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 3:49 pm

qe edhe te vegjlit punoj, Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 3:50 pm

Child Of Darkness shkruajti:
fefe_ shkruajti:
i imi eshte me domethenes

hhhahha,pse eshte me domethenes??

do te thot qe di ta dredh lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 3:51 pm

hihhihihihihihihihihihi e fort kjo :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 33
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 5:01 pm

tani te gjithve i pelqen avatari vet
pytja besoj se esht kush (pervec teje)ka avatarin me te bukur ne forum?
mu me pelq avatari i rapper_girl
e du shum te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 5:02 pm

Blue Paradise shkruajti:
tani te gjithve i pelqen avatari vet
pytja besoj se esht kush (pervec teje)ka avatarin me te bukur ne forum?
mu me pelq avatari i rapper_girl
e du shum te puth

mire e ka blue paradise te gjitheve u pelqen avatari qe kane Razz:D
edhe mua me pelqen shuum i blue paradise se i ka syte akoma me te bukura se ajo ne foto :D:D

Puthje Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 5:15 pm

me pelqen shum ai i blue paradise dhe i rapper_girl....kto me pelqejn tani per tani!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 5:17 pm

thnx :D
edh ti se ke te keq :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 6:35 pm

une normal gjithemone qe kam vene avatar ma kane pelqyer Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 11:33 pm

Darkangel shkruajti:
une normal gjithemone qe kam vene avatar ma kane pelqyer Smile

Une ne fakt ti kam pelyer edhe them qe ti i ke vene me te bukurit se i nderron dhe shpesh,pervec ca llojeve i ke parasysh vete ti se kush jane Razz Ky qe ke vene tani me pelq shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Fri Aug 01, 2008 11:44 pm

edhe mua me pelqen shum avatari qe ka ven tani darkangel!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 12:15 am

Se harrova,avatar te bukur ka dhe soldier of fortune Razz eshte me bote thoni ca te doni lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 12:18 am

kjo qe thote mersi nuk vihet ne dyshim, po kjo teme nuk duhet te ishte te lojrat, dhe me qene se i kam zhvendosur perhere une temat ne kategorite perkatese kesaj here le ta beje ndonje tjeter qe te praktokohet pak stafi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 12:23 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
kjo qe thote mersi nuk vihet ne dyshim, po kjo teme nuk duhet te ishte te lojrat, dhe me qene se i kam zhvendosur perhere une temat ne kategorite perkatese kesaj here le ta beje ndonje tjeter qe te praktokohet pak stafi.

E kisha vene re une dhe do e zhvendosja po me doli nga mendja,edhe e ke gabim per nje gje se kam zhvendos dhe une ca tema qe kane qene ne kategorite e gabuara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 12:25 am

sorry pra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 12:44 am

fefe_ shkruajti:
i imi eshte me domethenes

hehe ashtu mendoj edhe un Cool

dmth edhe i imi edhe i fefes jan me njish nforum Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 2:43 am

te kjo fotoja ime , kto cunat ktu i gjen cdo mbasdite te rock cafe !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 33
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 4:05 pm

un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Aug 02, 2008 8:24 pm

kjo e reja qe ka ven enny-art qeka sh e bukur
gjithashtu edhe kjo e almir_metallica_4ever Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:34 pm

unaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
se te kjo fotoja jam una Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:51 pm

RioT shkruajti:
kjo e reja qe ka ven enny-art qeka sh e bukur
gjithashtu edhe kjo e almir_metallica_4ever Razz

hahahahhahahah almirin ka me te papren Razz:P hahahahha
me pelqen e imja, e RioT, child in time, blue paradise, Darkangel...hmm tjeter scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:55 pm

po mir mer si nuk ju pelqeka jim morrison juve ncnnc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 12:55 pm

pppppppppfffffffffff kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!   kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!! Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 19Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» kush e ka firmen me te bukur ??
» kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???
» dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??
» kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??
» KUSH MENDONI QE RRI ME SHUME ONLINE NE FORUM...????????????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: