Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_lcap17%kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_lcap29%kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_lcap31%kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_lcap23%kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_lcapkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_voting_barkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_rcap 
hot_spicy
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_lcapkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_voting_barkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_rcap 
Darkangel
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_lcapkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_voting_barkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_rcap 
angel boy
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_lcapkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_voting_barkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_lcapkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_voting_barkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_rcap 
Child In Time
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_lcapkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_voting_barkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_rcap 
Blue Paradise
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_lcapkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_voting_barkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_lcapkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_voting_barkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_rcap 
rapper_girl
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_lcapkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_voting_barkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_rcap 
Mars
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_lcapkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_voting_barkush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???

Shko poshtė 
+13
toni'world
Rej
SupergirL
RioT
dj jero
morpheus
Lacuna_Coil
alex_anto
fefe_
Darkangel
Child In Time
Soldier Of Fortune
ceku
17 posters
AutoriMesazh
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku


Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 31
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 3:17 pm

mua me pelqen bregdeti i durrsit sepse ka shum pisha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 3:56 pm

spao kalon tynelin ne vlore dhe deri ne fund fare eshte nje perle e vertete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 4:07 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
spao kalon tynelin ne vlore dhe deri ne fund fare eshte nje perle e vertete.

cheers sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 5:17 pm

saranda dhe se ve ne dyshim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 5:46 pm

Child In Time shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
spao kalon tynelin ne vlore dhe deri ne fund fare eshte nje perle e vertete.

cheers sunny


same thing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 5:48 pm

himara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 7:04 pm

dhermi, sarand ,jala
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
morpheus
Adoleshent
Adoleshent
morpheus


Male
Numri i postimeve : 51
Mosha : 31
Vendndodhja : Tirona
Hobi : music
Koha e lire : knej anej
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/09/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 7:17 pm

ket vit e pashe dhe pjesen e bregdetit qe me kishte ngel pa pa.... perfundimi: SARANDA eshte 1-shi!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 7:18 pm

po,pjesa qytetit esht me verte e bukur sidomos ne mbremje ishte mrekulli dhe mund ta krahasaosh me bregdetin e huaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 11:47 pm

pjesa e qytetit eshte me e bukura? Po ku behet plazh brenda ne sarnde moj goce. Me bukura eshte duke filluar qe nga plazhi Pasqyra e deri ne Ksamil.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 11:44 am

nga tuenli ke vilat e tutje eshte mrekullia e ballkanit.vlora vetem vlore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 12:34 pm

ceku shkruajti:
mua me pelqen bregdeti i durrsit sepse ka shum pisha
pisha???????hahahaha vetem pisha qe ska
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 12:35 pm

ksamili , sarande , dhermi , vlore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 30
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 6:10 pm

Lazarati
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 29
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 6:12 pm

sarande
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kleantja
Adoleshent
Adoleshent
kleantja


Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 28
Vendndodhja : tirona
Hobi : ka shum
Koha e lire : internet. digjoj muzik. ene luj.
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 6:19 pm

saranda. ene vlora bukur eshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 7:06 pm

-ksamili-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
Stratovarius


Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 31
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 7:07 pm

Turkey Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 7:09 pm

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???

cne turqia me shqiperine Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
Stratovarius


Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 31
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 7:16 pm

Child In Time shkruajti:
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???

cne turqia me shqiperine Suspect

Aha ne shqipri me falni pra nuk e ka par gjith titullin

DR.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1Tue Nov 25, 2008 7:34 pm

MMMMMMMMMMMMM TA FRESKOJ PAK MEMORIEN!!!!!!!
DR IHER ESHT SHUM I PISET.MUA ME PELQEN PGR SE ESHT SHUM ROMANTIK DHE I PASTER!!!!!PO ME I MREKULLUSHMI ESHT AI I SARANDES...SA TE BUKUR QE JAN ATO SHKEMBINJTE........
GJITHSESI MUA ME MJAFTON QE TE KETE EMRIN "DET".TE TJERAT JAN SHTESE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???   kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ??? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??
» kush e ka firmen me te bukur ??
» kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!
» dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??
» KUSH MENDONI QE RRI ME SHUME ONLINE NE FORUM...????????????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: