Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_lcap17%dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_lcap29%dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_lcap31%dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_lcap23%dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_lcapdhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_voting_bardhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_rcap 
hot_spicy
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_lcapdhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_voting_bardhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_rcap 
Darkangel
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_lcapdhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_voting_bardhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_rcap 
angel boy
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_lcapdhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_voting_bardhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_lcapdhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_voting_bardhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_rcap 
Child In Time
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_lcapdhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_voting_bardhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_lcapdhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_voting_bardhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_lcapdhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_voting_bardhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_rcap 
rapper_girl
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_lcapdhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_voting_bardhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_rcap 
Mars
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_lcapdhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_voting_bardhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??

Shko poshtė 
+2
alex_anto
ani
6 posters
AutoriMesazh
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Empty
MesazhTitulli: dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??   dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 1:40 pm

kam mare nje ore nga ajo goca qe e kam ne klas .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Empty
MesazhTitulli: Re: dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??   dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 2:35 pm

nje medaljon super te bukur qe ma ka dhuruar mami
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Empty
MesazhTitulli: Re: dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??   dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 3:38 pm

NJE TUF ME LULE PER DITLINDJE NGA KLASA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Empty
MesazhTitulli: Re: dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??   dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 3:45 pm

dhurata me e bukur qe me ka bere zoti eshte ardhja ne jete e vellait tim te vogel pasi kishim vite qe prisnim dhurate te engjell te vogel dhe e falenderoj zotin per kte pasi eshte jeta ime e dua me shpirt dhe slejoj njeri ta preki jeten time te vogel
luv my brother Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Empty
MesazhTitulli: Re: dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??   dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 11:33 pm

do e marr kto dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Empty
MesazhTitulli: Re: dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??   dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 10:20 am

dhe un pres nji dhurat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Empty
MesazhTitulli: Re: dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??   dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:39 am

Tema mbyllet. Nje teme e tille ekziston

http://adoleshentet.lovelyforum.net/dikutime-shoqerore-f6/dhurata-me-e-bukur-qe-ju-kane-bere-t30.htm?highlight=dhurata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content

dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Empty
MesazhTitulli: Re: dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??   dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cili eshte komplimenti me i bukur qe keni marre?
» a do e shani me metallica_deathpas lajmit qe do merrni ose keni marre
» kush e ka firmen me te bukur ??
» planet per kete krishtlindje dhe dhuratat qe keni marre?
» kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: