Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_lcap17%kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_lcap29%kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_lcap31%kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_lcap23%kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_rcap 
hot_spicy
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_rcap 
Darkangel
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_rcap 
angel boy
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_rcap 
Child In Time
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_rcap 
rapper_girl
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_rcap 
Mars
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??

Shko poshtė 
+23
bituku85
hot_spicy
dead angel
total overdose1
Rej
Child In Time
angel_wolf
Soldier Of Fortune
vagabondi_eri
SupergirL
wooow
Mars
bad boy
Venus
odise
RioT
don corleone
rapper_girl
dj jero
Blue Paradise
Darkangel
fefe_
play_boy
27 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 6:24 pm

durrsi sepse ka vollgen dhe ka 3 qendrra trrektare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 6:26 pm

pfff saranda :D per bukuri e kshu
po per qef durrsi & tr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 6:27 pm

me ka pas pelqy tr por mka dal nga qefi se me shum njerez sesa duhen
dr eshte fiksim me verte , sidomos ne vere 1her

pastaj dhe elbasani njish fare , mjafton te njofesh njerez se vende ka sa te dush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 6:28 pm

kur te vish ne dr ta trregoj une se ca do me thene qefin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 6:42 pm

po e shofim o shoku fis*** idjot ma co icik msn tate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 34
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 10:28 am

saranda dhe tirana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 34
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 10:29 am

elbasani dhe tirana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 34
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 10:30 am

se harrova pse-ne lart po saranda eshte e bukur kurse tne tr kam njeriun qe dua me shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 3:31 pm

uuuuuuuuu me ropt shpie ca thone keta durresi e tirana......ku ka si vlora ca thoni ju mooooo.habiten turistat qe vine ketu.ca doni ne vlore qejf ke disko verore.kenqesh ne max,plazh??????ca do mo.vlora dhe vetem vlora eshte qyteti numer one ne shqiperiPhotobucket" border="0" alt=""/>Photobucket" border="0" alt=""/>Photobucket" border="0" alt=""/>summer depovlore" border="0" alt=""/>
rrofte vlora.keni inat??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 3:34 pm

i gjithe jugu dmth VLORA, SARANDA, DHERMI, LLOGARA etj ca jane me pelqejne shum pasi jane vertet nje mrekulli pastaj me pelqen edhe ELBASANI Razz:D:D:D megjithese edhe TIRANA sngelet mbrapa pasi ka me shum levizje, gjalleri, argetim Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 3:35 pm

jo skena inot,...me mir se dr elbasani e tr per qef nuk ka.....per turista o vlora himara saranda po ne sjena turista
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 3:38 pm

ca thu..hajde ne vlore po jo me familjen se me familjen ca do kenaqesh.hajde me shoqerine dhe shiko ca behet..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 6:30 pm

pogradeci se vetem goca sheh atje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 7:18 pm

play_boy shkruajti:
durrsi sepse ka vollgen dhe ka 3 qendrra trrektare
i lesh tmadh ka durrsi,,ske i lule,,ske gjelbrim,,nejse mendimi yt,,
mu me pelqen vlora dhe tirana :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 7:30 pm

ca ja fusni kot dhe ju.....DURRESI eshte qyteti numer 1 ne SHQIPERI
https://i.servimg.com/u/f30/13/00/46/33/durres10.jpg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 7:38 pm

une ne durres jetoj per vete,,ne durres ske ku shkon,,ska as1 vend te hajrit pervec ca jan hap,,portofino,elios,pikante,,ko gjonat,,por me nejt me nai vend pa lek psh,,ske ku shkon,,ndryshe tiran k parqe,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 7:39 pm

odise shkruajti:
ca ja fusni kot dhe ju.....DURRESI eshte qyteti numer 1 ne SHQIPERI
https://i.servimg.com/u/f30/13/00/46/33/durres10.jpg
e per ca e ke nxjerr "fly" ti ktu??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Fri Sep 19, 2008 7:49 pm

mendimi jot RioT
nqs nuk te pelqen durresi puna jote
por per te qene 1~shi ne shqiperi eshte aman thuj c'te dush
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Sun Sep 21, 2008 12:12 am

Une kete vit kalova nga vlora kur u ktheva nga himara, nuk ndalova, po per aq sa pashe rruges ngela me goje hap. Nuk ma priste mendja te ishte aq bukur. Edhe plazhet pastaj, po qe s'jane te gjitha te vlores jane mrekulli. Po une me Elbasanin nuk nderroj asnje fare fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 10:53 pm

elbasani se ka njerez tmire dhe miqsor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 10:56 pm

bad boy shkruajti:
elbasani se ka njerez tmire dhe miqsor
te puth per kete qe ke thene!Ishalla e ke me verte! :D Une per vete jo qe eshte qyteti im po Elbasanin se nderroj me asnje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 10:58 pm

elbasanin e zbukurojn njerezit ju dmth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 38
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 10:58 pm

ne vere jugu nuk krahasohet me asgje
ne dimer alpet jane fantastike vetem ti shikoni fotot qe jane bere nga lart nga ai alketi fantastike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 29
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 8:15 pm

mua qytet bregdetare me pelqejne shumme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 3:56 pm

te njejtin mendim qe kam pasur kam durrsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???
» kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!
» KUSH MENDONI SE ESHTE ME I MIRE SPITALI I DURRSIT APO AI I ELBASANIT . PSE ???
» Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?
» Cili eshte komplimenti me i bukur qe keni marre?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: