Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_lcap17%kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_lcap29%kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_lcap31%kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_lcap23%kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??

Shko poshtė 
+23
bituku85
hot_spicy
dead angel
total overdose1
Rej
Child In Time
angel_wolf
Soldier Of Fortune
vagabondi_eri
SupergirL
wooow
Mars
bad boy
Venus
odise
RioT
don corleone
rapper_girl
dj jero
Blue Paradise
Darkangel
fefe_
play_boy
27 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
vagabondi_eri
Adoleshent
Adoleshent
vagabondi_eri


Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 32
Vendndodhja : lazarat
Hobi : barist
Koha e lire : dal me shoqerrin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 3:56 pm

lazarati i gjirokastres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 3:58 pm

ELBASANI por jo kshu si qytet po per njerezit qe ka :D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 11:21 pm

Venus shkruajti:
Une kete vit kalova nga vlora kur u ktheva nga himara, nuk ndalova, po per aq sa pashe rruges ngela me goje hap. Nuk ma priste mendja te ishte aq bukur. Edhe plazhet pastaj, po qe s'jane te gjitha te vlores jane mrekulli. Po une me Elbasanin nuk nderroj asnje fare fare.

Ne kmi shpirtin ne kete qytet moj vajze. Gjithcka e kemi te lidhur me ate. Si muns ta nderrojme me ndonje vend tjeer. Eshte e paimagjinueshme. Sa here dal jasht qytetit une ndjehem i huaj, sidomos kura jam me pushime, qe nuk shof asnje ftyre te njohur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 9:59 pm

elbasani qyteti me njish sic thot dhe deni ne zemer te shqiperis
shif sa bukuuuuuuuuuuuuuuur
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 ImportedPhotos00257


Edituar pėr herė tė fundit nga Blue Paradise nė Sat Nov 08, 2008 10:05 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:00 pm

o olt o vdeeeksh pse e nxorre SadSadSadSadSad
vallaj dhe un e du shuuuuuuuuuum uffff sa du tjem atje SadSad
u vdeksh ishalla qe e nxorre kte foton SadSad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:02 pm

per tyyy mi e vuna qe te cmalleshe i cik Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:03 pm

elbasani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:03 pm

Blue Paradise shkruajti:
per tyyy mi e vuna qe te cmalleshe i cik Crying or Very sad


qe te qash me shume thuaj
njs rroooooooofsh Smile te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:14 am

durrsi, se un per vete bej shum qef,ne vere sidomos.
pergjisish te gjitha vendet bregdetare me pelqejn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:15 am

durrsi affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 12:16 am

Blue Paradise shkruajti:
elbasani qyteti me njish sic thot dhe deni ne zemer te shqiperis
shif sa bukuuuuuuuuuuuuuuur
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 ImportedPhotos00257

mfal goce, mund tkesh arsye nga me te ndryshme pse mund te te pelqej nje qytet, por qe tjet i bukur elbasani Neutral mvjen keq qe jo
tirana po qe esht qytet i bukur, qendra jon mbahet si nje me te bukurat ne europe heh, u bot ju Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 30
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 7:29 pm

Lazarati sepse ka arome shume te mire sapo afrohen atje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 8:23 pm

per mendimin tim eshte Vlora
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 8:24 pm

edhe Saranda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 9:06 pm

Kete foto e kam bere vete.

[img]kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Photo-0339[/img]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 9:07 pm

okej por mund tna tregosh edhe ca qyteti esht Rolling Eyes
(megjithse sqenka nai bukuri e rralle lol)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 9:09 pm

nuk e vura per te bukur, po doja ta vija ne nje vend kete foto, eshte elbasani mi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 7:29 pm

saranda dhe vlora
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 7:31 pm

QYTETI MA I BUKUR NE SHQIPERI NGA ATO QE KAM PA UN NUK ESHT ASNJI.TE GJITH KAN VETEM QENDREN TE BUKUR DHE PJESA TJETER VENDE DHE POPUJ...THEM NOI LLAF TE MIR PER SARANDEN DHE POGRADECIN...HM JAN OK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 7:31 pm

Elbasaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 10:54 pm

tani e bukur fare eshte vlora dhe saranda , thoni ca te doni ju te tjeret por ja fusni kot!
por i bukur per tja kalu shume mir eshte tirana dhe durrsi ne vere !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY


Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 34
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 11:17 pm

Durrsi per mendimin tim se i ka te gjitha.....jo se jam nga durrsi por ate mendoj nga te gjitha qytetet e shqiperise qe kam pa Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 11, 2009 4:23 pm

per mu saranda :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 7:41 pm

qytet i bukur eshte saranda po per jet eshte tirana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 9:27 pm

durrsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???
» kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!
» KUSH MENDONI SE ESHTE ME I MIRE SPITALI I DURRSIT APO AI I ELBASANIT . PSE ???
» Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?
» Cili eshte komplimenti me i bukur qe keni marre?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: