Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_lcap17%Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_lcap29%Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_lcap31%Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_lcap23%Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_rcap 
hot_spicy
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_rcap 
Darkangel
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_rcap 
angel boy
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_rcap 
Child In Time
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_rcap 
rapper_girl
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_rcap 
Mars
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?

Shko poshtė 
+17
H_boy354
LaLuC-I
odise
spartaku
Blue Paradise
fefe_
SupergirL
Une
total overdose1
Child In Time
Lacuna_Coil
MaRgOt
Venus
Mars
Child Of Darkness
free spirit
Soldier Of Fortune
21 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 2:29 pm

Te gjithe kemi kujtime t paharrueshme nga femijeria. Na tregoni disa nga ato dhe kshu le te behemi edhe pak melankolike, te futmi ne nostalgjine e jetes tone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 2:31 pm

MMMMMMMMMMMMMMMMMMM SHOKU IME ME I NGUSHT DMTH TI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 2:32 pm

Lagjia e vjeter. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 2:34 pm

me verte. jam rrit ke gjyshja. Vetem te shtunave te dielave vija ne shtepi. sa me ka marre malli per ate shtepi ku jam rritur. Tani nuk jeton me askush atje. Kur hyra para ja dy javesh mu mbushen syte me lot. Kur e mendoj qe tani do prishet se do ndertohet pallat atje me vjen plasje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 2:36 pm

BUDALLIQET QE BEJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 2:37 pm

free spirit shkruajti:
BUDALLIQET QE BEJA
ehhh kush i harron ato :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 2:38 pm

PO TI AKOMA E VOGEL JE MI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 2:39 pm

nese nuk e ke vene re jeni te dyja 15 vjec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 2:42 pm

JOOOOOOOOOOOO UNA JAM 16 PER 10 DIT NE DAT 25
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 2:43 pm

u plake
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 2:45 pm

QYQA JO RE KSHU SI JAM UNE NUK DO PLAKEM KURR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 11:26 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
u plake

Te ka prek e ty semundja daljes nga tema kshu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 1:32 pm

Se dilja ne 9 e hyja ne 9 ne shtepi. Edhe buken jashte e haja.
Se pervec lojrave te zakonshme, kemi shpik lloj - lloj lojerash vete qe akoma i mbaj mend.
Se ziheshim me gjithe prindrit e lagjes se nuk na linin te lushim. Njeri thoshte po fle mbesa, tjetri po meson goca, etj.
Se sa here kishte ndeshje kombetare, festivale, kampionate, dilnim me tabela e postera rrugve gjojash per te be tifo.
Ueee kshu nuk mbarojne keto. Sa do doja te ktheheshin edhe nje here ato kohe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 1:49 pm

Ama gjithe kalamajt i mendje kemi pat atehere.Gjitha keto qe jane permend me lart i kam kalu e une :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 31
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 1:58 pm

NDersa un po them njerin qe me erdhi tani... kam qen ne klase te pare dmth e kisha mabruar per pushimet verore po loznim te oborri i nje shokut tim edhe un po beja xhiro me biciklet sa e kisha mesuar(bicikleta ishe me 4 rrota qe tmoskeqkupt :D Razz) te tjeret po loznin me top edhe un po ja beja i shoqeje time leje se do e gjuaj un topin nga bicikleta edhe tu turra un po kemba sma kapi topin pastaj spo ndaloja as bicikletet edhe sic qen te gjithe si shishe bowling tu rrezun.Sa her e kujtoj shkrihem tu qesh 4 te nxime kam mare ateher.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 4:17 pm

skam ndonje kujtim te bukur nga femijeria por kam nje deshire te rikthehem serish ne femijeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 5:29 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
me verte. jam rrit ke gjyshja. Vetem te shtunave te dielave vija ne shtepi. sa me ka marre malli per ate shtepi ku jam rritur. Tani nuk jeton me askush atje. Kur hyra para ja dy javesh mu mbushen syte me lot. Kur e mendoj qe tani do prishet se do ndertohet pallat atje me vjen plasje.

kujt i thua, edhe une atje te gjyshja rrija me shume. ueee kishte shpi private. te ato gurat para shpis haja buk me gjalp. sa her me binte ajo feta bukes nga dora dhe nuk pyesja hic. e fryja dhe e haja shpejt se me priste loja. mbaj mend sa sandale kam humbur (dhe ateher as nuk kishte kaq shuum sa sot) i humbja se kur luanim hapa dollapa i hiqnim dhe nuk fshiheshim afer po shkonim nepr lagjet e tjera. ueeee I WANNA BE A KIIIIIDDDD. Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:23 am

Ku mbaj mend gje un mo aman hauhahuahauhahaha Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 31
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 11:40 am

qe nuk e rruja per anjegje..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 11:41 am

pse tani e ben ti??? ppff as tani mos e qeth hic....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 35
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:38 am

Njehere me ka ngelur koka te kangjellat e dritares se dhomes time,qe sot eshte me grila ne fakt (shyqyr zotit,se hajt ta nxjerresh koken,kaq sa me eshte bere Laughing )
Njehere u zura me shoqen e ngushte,dhe lajmerova policine qe atehere e kishte numrin 19,dhe qe atehere ngeli legjende "He do e marresh me 19" Laughing
e sa budallallqe kemi bere...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 11:57 pm

Une shkruajti:
Njehere me ka ngelur koka te kangjellat e dritares se dhomes time,qe sot eshte me grila ne fakt (shyqyr zotit,se hajt ta nxjerresh koken,kaq sa me eshte bere Laughing )
Njehere u zura me shoqen e ngushte,dhe lajmerova policine qe atehere e kishte numrin 19,dhe qe atehere ngeli legjende "He do e marresh me 19" Laughing
e sa budallallqe kemi bere...

E bukur kjo lart me 19! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 8:10 pm

Child In Time shkruajti:
Ku mbaj mend gje un mo aman hauhahuahauhahaha Laughingas une lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 2:54 am

kur gjuajta me pistolet ne 97
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 8:53 pm

hahaha
un kam shuuuum
kam qen shum mistrece
child in time di ca
hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cili eshte komplimenti me i bukur qe keni marre?
» Cili eshte ai person apo arsye per te cilin jetoni ??
» kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj?
» Cili Eshte Gabimi Ma I Madhe Qe Keni Bere Ndonjeher ?
» kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: