Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_lcapCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_voting_barCili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?

Shko poshtė 
+17
H_boy354
LaLuC-I
odise
spartaku
Blue Paradise
fefe_
SupergirL
Une
total overdose1
Child In Time
Lacuna_Coil
MaRgOt
Venus
Mars
Child Of Darkness
free spirit
Soldier Of Fortune
21 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 10:53 pm

te shkojme te pysim child in time ne?
Thuaj ndonje ketu je qe je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
spartaku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
spartaku


Male
Numri i postimeve : 164
Mosha : 32
Vendndodhja : ruzhdi_bizhut aty ku flitet gjithmone sport..............................
Hobi : sporti
Koha e lire : vetem sport
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:51 pm

do te kujtoja dajen tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://xat.com/ELBASANI_VRDHEBLU_JU_PRET
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 8:34 am

kujtime ka plot..........
por me i bukuri kur kam qene ne fshat dhe kam rene nga kali
uuuuuuuuuu sa kam qajt ate dit.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 6:53 pm

mu kujtuan kur luja me peta me gocat e lagjes,ose kur luja topa djegsi ose topa luftash
gjithmon dilja ne mengjes dhe vija ne dark ne shpi dhe kur vija gjithmon mami duhet te mjekonte ndonje plag te gjuri(i cili ishte gjithmon i nxire)ose do me fuste m e vrap ne banjo te lahesha se isha gjith balt hiihihihihi
pstaj me kujtohet kur kam qen ne kopesht,un isha si pun kujdestare per te mbajtur qetesi dhe kush bente zhurm e rrifja hahhaahaha
uhh kam shum,pastaj ne kur rrija ne shpi luja me vllain e cila loja ktheheshe ne nje sherr qe o zot o zot perfundonte me ndonje thyerje xhami hihihihhi
kaq mu kujtun per momentin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 30, 2009 7:00 pm

kam gjith ato kujtime te gjitha te bukura jane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 10:49 pm

kam aq shum..........
shyqyr kam pasur nje femijeri per tu mbajtue men me shum budallalluqe.... : nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 04, 2009 7:07 pm

kam pasur femijeri vertet shuum tbukur Smile skam per ta harruar kurre
ato qe mbaj mend jane: qe dija tbeja akrobaci, sidomos sparkaten qe e qaja por tani se bej dot, sa inat mvjen Crying or Very sad........ gjithashtu mbaj mend qe kerceja siper magnetofonit, i shkreti ca ka heq prej meje :S Razz Razz edhe akoma e kam hahah :D.....sa qeefff ka qeenee,,,qe 3 vjec kam filluar te kercej :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 04, 2009 7:09 pm

kur fitova missin ne kopesht
dhe ditelindja ime e 7 cheers shume dhurata te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 04, 2009 7:12 pm

diten kur u zgjova nga gjumi dhe gjithcka ishte e bardh
ishte hera e par qe un shikoja bore me dukej vetja si ne perralla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 04, 2009 7:12 pm

hot spicy shkruajti:
kur fitova missin ne kopesht
dhe ditelindja ime e 7 cheers shume dhurata te puth

uh cme kujtove me kte missin

kam fituar miss lagja tek lagja ku jetoja me perpara se tani sjetoj me aty
sa bukur ishte :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 04, 2009 7:24 pm

mbaj mend qe sa her kaloja neper lagje me puthnin te gjith cunat e medhenj dhe un debilja i perzija i bertisja dhee i thosha "po pse vetem mua do me puthni gjithmone ju"....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 04, 2009 8:51 pm

kur nje nder kujtimet me te bukura eshte kur kam merr makinen e babit dhe beja xhiro para shokeve si 'boss'.. isha vetem 7 vjec.. po nuk harroj edhe shupllakat qe kam ngren nga mami pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 8:17 pm

dilja luaja jashte pa pike problemi
miss lagjia miss pallati
miss kopshti Cool queen
e padjallezuar rehat
dyst taban kur i thone elbasanllinjte Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 9:11 pm

periudha e tr. kam kaluar nje pjes sh tmadhe te femijeris ne tr. dhe uhh ka qen super, cdo rrug te tr. e kam shetitur me njerez te ndryshem te rinj dhe te aferm, shsh e bukur shsh gallat
dhe periudha kur isha ne fillore ose ndoshta ne kopesht. gjith diten jasht cuna goca pa probl. qeff mo qeffff ctju them
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 11, 2009 9:21 am

mbaj mend qe vdisja te zihesha me kalajmajt :D kushdo qe te ishte hahah :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?   Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cili eshte komplimenti me i bukur qe keni marre?
» Cili eshte ai person apo arsye per te cilin jetoni ??
» kujtimi me i bukur qe kujtoni me nostalgjj?
» Cili Eshte Gabimi Ma I Madhe Qe Keni Bere Ndonjeher ?
» kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: