Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_lcap17%kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_lcap29%kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_lcap31%kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_lcap23%kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_lcapkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_voting_barkush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??

Shko poshtė 
+23
bituku85
hot_spicy
dead angel
total overdose1
Rej
Child In Time
angel_wolf
Soldier Of Fortune
vagabondi_eri
SupergirL
wooow
Mars
bad boy
Venus
odise
RioT
don corleone
rapper_girl
dj jero
Blue Paradise
Darkangel
fefe_
play_boy
27 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 9:29 pm

vlora
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??   kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ?? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 9:08 am

Vlora :D
e adhuroj Smile I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
 
kush mendoni se eshte qyteti me i bukur ne Shqiperi dhe pse ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» kush mendoni qe e ka bregdetin me te bukur ne shqiperi ???
» kush ka avatarin me te bukur ne forum?????!!!!!
» KUSH MENDONI SE ESHTE ME I MIRE SPITALI I DURRSIT APO AI I ELBASANIT . PSE ???
» Cili eshte kujtimi me i bukur qe ruani nga femijeria?
» Cili eshte komplimenti me i bukur qe keni marre?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: