Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_lcap17%cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_lcap29%cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_lcap31%cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_lcap23%cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_rcap 
hot_spicy
cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_rcap 
Darkangel
cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_rcap 
angel boy
cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_rcap 
Child In Time
cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_rcap 
Blue Paradise
cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_rcap 
rapper_girl
cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_rcap 
Mars
cesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez fate dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cesht dashuria e bukur apo e hidhur

Shko poshtė 
+18
Child In Time
Blue Paradise
elbasanlli-puro
toni'world
rapper_girl
3bla
Soldier Of Fortune
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
fefe_
Endi
Mrs.perfect
don corleone
play_boy
odise
Lacuna_Coil
angel_wolf
renato17
22 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
renato17
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarMale
Numri i postimeve : 4
Mosha : 33
Vendndodhja : pogradec
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/10/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 7:39 pm

cesht dashuria e bukur apo e hidhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 33
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 7:44 pm

te duja jan te thurura me njera tjetren dhe i japin kup jetes sone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 7:50 pm

nuk e kam takuar akoma dashurine
kur ta takoj do flas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 8:27 pm

e tharet

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cesht dashuria e bukur apo e hidhur Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 1:00 pm

Ku ka dashuri?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 33
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 1:18 pm

eshte helm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:16 pm

dashuria eshte komshija ime por se kam provu si eshte
e bukur te mer ne qafe
por eshte me e madhe ne moshe dreqi dhe nuk i them dot ajde te te provoj njicik si je e embel apo e hidhur......hahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:17 pm

helm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:19 pm

eh .....cka pak nga te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:23 pm

asgje nuk eshte dashuria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:35 pm

se di..se kam provu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:58 pm

cik nga te dyja , me shum e hidhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 9:36 pm

Dashuria ėshtė shpirt, qė jeton nė dy trupa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 9:41 pm

nje gershet ku njera fije eshte e bukur dhe tjetra e hidhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 9:43 pm

kush qenka kjo fija e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 11:02 pm

e kam thene edhe ne nje teme tjeter: Bittersweet!

_________________
cesht dashuria e bukur apo e hidhur Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Vizitor
Vizitor
cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 11:06 pm

nuk e kam provuar akoma prandaj nuk flas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 11:11 pm

pffff. per nje kohe eshte e bukur por pastaj vjen zhgenjimi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 11:22 pm

e bukur ne fillim kur e njeh , kur lidhesh , kur je me ate , qe zen e shumta 5 % te kohes te tende , dhe pjesa tjeter ............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 1:20 pm

sa e bukur aq edhe e hidhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 1:29 pm

per mua eshte gjthme bukur kur gjen njeriun e duhur...se ato lidhjet per te cilat flasim disa ktu ne forum nuk jan dashuria e vertet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 2:03 pm

ja ashtu esht.dmth keshtu perzjer pak me ashtu dhe ne fund del kshu = pppppffffffff

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cesht dashuria e bukur apo e hidhur Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 28
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 6:34 pm

i ka te dyja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 7:09 pm

e lodhshme...hihi..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 7:13 pm

nese e krahasojme me emblesira :
kur e han : e mir
mbrapa : te jep shije te keqje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cesht dashuria e bukur apo e hidhur Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cesht dashuria e bukur apo e hidhur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: