Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_lcap17%cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_lcap29%cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_lcap31%cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_lcap23%cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_lcapcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_voting_barcesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cesht dashuria e bukur apo e hidhur

Shko poshtė 
+18
Child In Time
Blue Paradise
elbasanlli-puro
toni'world
rapper_girl
3bla
Soldier Of Fortune
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
fefe_
Endi
Mrs.perfect
don corleone
play_boy
odise
Lacuna_Coil
angel_wolf
renato17
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 7:27 pm

per fefen eshte e bukur po mos e ngjoni se ja fut kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 7:49 pm

Ndjenje e Pa Pershkrusheshme,Vuajtje,Mall,Dhembje,Lot.
Te ciles i japin bukurine e saj dashuries
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 8:01 pm

UN THEM QE ESHT EBUKUR KUR KE MUNDESI TA SHIJOSH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 8:02 pm

mundesin e gjen vet njeriu,te dy sekset :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 9:33 pm

dashuria esht shuuuuuuuuuuuuuum e bukur :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 7:55 pm

Nuk ekziston veshtiresi te cilėn dashuria e mjaftueshme nuk do ta mposht.

E nėse mund te duam mjaft, do tė jemi te lumtur dhe te fuqishem.
E KUR E NGATERROJM "TE DASHURUARIT" ME "TE DESHIRUARIT" ATEHERE KJO NUK ESHTE DASHURI ESHTE EGOIZEM.

Pra, unė mendoj se edhe pėr te dashuruar na duhet njė masė nuk do tė thotė te duam dike dhe tani te jetė jeta e tij apo asaj varet vetėm nga ne. Megjithatė edhe pse e duam dikend ai/ajo ka tė drejtat e veta dhe duhet te lemė tė merr fryme lirshem.
te dashurojm nuk do tė thotė se vetėm ne kemi kerkesa,dėshira nevoja, por, edhe ai /ajo qe ne e dashurojme mund te shpreh dėshirat kerkesat dhe nevojat e veta.
dashuri ėshtė te duam,te kuptojme te kuptojme te kuptojm,te jemi te sinqert pa sekrete dhe te besojme qe te na besohet.

ne kėtė botė tė gjitha janė relative asgjė nuk ka absolute!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 9:23 pm

e kun3erta te bukures esht e hidhura???? scratch

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 10:04 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
e kun3erta te bukures esht e hidhura???? scratch

hahahahaha Razz

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 10:09 pm

dashuria mund te jet e bukur po shijen nuk ja di kur ta provoj ate gocen do te them eshte e hidhur apo e embel Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 10:18 pm

dashuria mendoj (jo vetem une) se eshte e bukur te fal emocione qe pervec muzikes nuk ti fal askush tjter .flas per veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Apr 09, 2009 10:27 pm

patjeter qe te dyja eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 10:03 pm

nderthurje Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LEADER
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
LEADER


Male
Numri i postimeve : 125
Mosha : 35
Vendndodhja : NE SHTET
Piket : 66
Data e regjistrimit : 16/04/2009

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 10:05 pm

te them te drejten nuk e kam provuar sepse psh te dashuren time thjesht e pelqej por per te dashuruar ... Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 11:27 am

both i guessss

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 27, 2009 6:26 pm

sja kam iden shum po me duket se i ka te dyja..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cesht dashuria e bukur apo e hidhur   cesht dashuria e bukur apo e hidhur - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cesht dashuria e bukur apo e hidhur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: