Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_lcap17%ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_lcap29%ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_lcap31%ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_lcap23%ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_lcapku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_voting_barku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_rcap 
hot_spicy
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_lcapku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_voting_barku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_rcap 
Darkangel
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_lcapku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_voting_barku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_rcap 
angel boy
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_lcapku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_voting_barku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_lcapku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_voting_barku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_rcap 
Child In Time
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_lcapku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_voting_barku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_rcap 
Blue Paradise
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_lcapku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_voting_barku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_lcapku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_voting_barku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_rcap 
rapper_girl
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_lcapku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_voting_barku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_rcap 
Mars
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_lcapku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_voting_barku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___?

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Empty
MesazhTitulli: ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___?   ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Icon_minitime1Wed Nov 11, 2009 8:48 pm

nkervat per mu normale :DDDDDDDDDDDDD
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Empty
MesazhTitulli: Re: ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___?   ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Icon_minitime1Thu Nov 12, 2009 7:00 pm

me kalimin e kohes duket tamam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Empty
MesazhTitulli: Re: ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___?   ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Icon_minitime1Thu Feb 04, 2010 8:49 am

ncncnc c'eshte kjo teme mo

goca duket e bukur dhe e mire nshpirt e pastaj normale dhe nparaqitje por jo nparaqitje si seks apo si ca bundra Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Empty
MesazhTitulli: Re: ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___?   ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Icon_minitime1Fri Feb 05, 2010 12:22 pm

rapper_girl shkruajti:
ncncnc c'eshte kjo teme mo

goca duket e bukur dhe e mire nshpirt e pastaj normale dhe nparaqitje por jo nparaqitje si seks apo si ca bundra Mad


mos komento nqs se ste plq scema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
100% free
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 14
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : gjumi
Koha e lire : bej sherr
Piket : -3
Data e regjistrimit : 16/02/2010

ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Empty
MesazhTitulli: Re: ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___?   ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Icon_minitime1Tue Feb 16, 2010 11:36 pm

ne te dyja lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Empty
MesazhTitulli: Re: ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___?   ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ku duket nje goc e bukur ne bulevard apo ne kervat___?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: