Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_lcap17%sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_lcap29%sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_lcap31%sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_lcap23%sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_lcapsa e larget ju duket e ardhmja? I_voting_barsa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_rcap 
hot_spicy
sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_lcapsa e larget ju duket e ardhmja? I_voting_barsa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_rcap 
Darkangel
sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_lcapsa e larget ju duket e ardhmja? I_voting_barsa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_rcap 
angel boy
sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_lcapsa e larget ju duket e ardhmja? I_voting_barsa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_lcapsa e larget ju duket e ardhmja? I_voting_barsa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_rcap 
Child In Time
sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_lcapsa e larget ju duket e ardhmja? I_voting_barsa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_rcap 
Blue Paradise
sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_lcapsa e larget ju duket e ardhmja? I_voting_barsa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_lcapsa e larget ju duket e ardhmja? I_voting_barsa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_rcap 
rapper_girl
sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_lcapsa e larget ju duket e ardhmja? I_voting_barsa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_rcap 
Mars
sa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_lcapsa e larget ju duket e ardhmja? I_voting_barsa e larget ju duket e ardhmja? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 sa e larget ju duket e ardhmja?

Shko poshtė 
+12
SupergirL
dj jero
Mrs.perfect
Child In Time
smart devil
vdekja_eshte_mundesia
Lacuna_Coil
fefe_
Endi
Mars
RioT
don corleone
16 posters
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 8:20 pm

nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 10:49 pm

nuk me duket larg fare,une duhet te punoj tani qe te ndertoj nje te ardhme te sigurt,nuk flas vetem per shkollen por edhe per jeten personale,,nuk duhet te rebelohem shume dhe te bej gjera te pamenduara mire,,,pasi do vi nje dite ku gjerat qe une bej sot do ndikojne shume ne te ardhmen time,,,pastaj e ardhmja eshte pjese e se tashmes dhe nuk eshte kurre larg,se jeta eshte shume e shkurter por dhe shume e gjate ne te njejten kohe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 11:17 pm

Perderisa jam nje njeri qe dua te shijoj te tashmen,me duket goxha e larget!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 11:19 pm

me duket sh e larget!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 11:47 pm

varet

1 vit me duket 1 vit larg
4 vjet 4 vjet larg
e kshu me rradhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 12:17 pm

e ardhmja?? ppfff po ku di une,varet per cfare te ardhme behet fjale. kur te kem kalamajerera?e larget me duket por jo shum.
e ardhmja kur te hy ne shkokl te lart? jaa dhe 2 vjet. pale pale

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sa e larget ju duket e ardhmja? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 12:19 pm

ai qe mendon te ardhmen rrezikon te humbase dhe te tashmen.un jetoj momentin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 12:53 pm

edhe une kshu mendoj. me pelqen shuuum te jetoj cdo moment si te ishte i fundit (se si esht ajo shprehja).por nuk arrij ta plotesoj kte deshire timen.Sad
po nuk bejm gabim te mendojm erdhe per te ardhmen pasi ajo esht pjese e jetes son dhe nqs nuk mendojme fare, i bie te mohojme nje pjese te our life.
my opinion

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
sa e larget ju duket e ardhmja? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 1:44 pm

yhyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy sa larg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 3:37 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ai qe mendon te ardhmen rrezikon te humbase dhe te tashmen.un jetoj momentin
e ke shume gabim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 8:10 pm

e shkuara lihet pas e tashmja jetohet e ardhmja pritet te vije
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 2:10 am

shum e afert

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 9:36 am

hmmmm me duket e larget po planet kam fillu ti bej qe tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 12:17 pm

per mendimin tim nuk eshte mir te mendosh te ardhemen se rrezikon te humbasesh dhe te tashmen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 4:47 pm

fare,fare,fare,fare do jem ky qe jam po me kete profession
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 4:53 pm

aspak e larget
mendoj se do vi shuuuum shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 5:13 pm

fefe_ shkruajti:
varet

1 vit me duket 1 vit larg
4 vjet 4 vjet larg
e kshu me rradhe

Haha, sa kam qesh me kete. Edhe une keshtu mendoj. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 30
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 5:52 pm

varet per cfar te ardhme flitet...as qe dua ta mendoj sa larg esht..thjesht shijoj te tashmen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Wed Sep 24, 2008 3:44 pm

vec vera me duket me mijra shekuj larg dhe rri mendoj a do jem gjall
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Mon Oct 20, 2008 7:09 pm

jo e larget me duket shume afer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 9:42 pm

sa nje perplasje sysh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Mon Jul 13, 2009 1:15 pm

gjthm e me e afert
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1Mon Jul 13, 2009 1:16 pm

me duket sikur heci paralel :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

sa e larget ju duket e ardhmja? Empty
MesazhTitulli: Re: sa e larget ju duket e ardhmja?   sa e larget ju duket e ardhmja? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sa e larget ju duket e ardhmja?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: