Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_lcap17%Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_lcap29%Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_lcap31%Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_lcap23%Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_lcapSa e besueshme ju duket? :S I_voting_barSa e besueshme ju duket? :S I_vote_rcap 
hot_spicy
Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_lcapSa e besueshme ju duket? :S I_voting_barSa e besueshme ju duket? :S I_vote_rcap 
Darkangel
Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_lcapSa e besueshme ju duket? :S I_voting_barSa e besueshme ju duket? :S I_vote_rcap 
angel boy
Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_lcapSa e besueshme ju duket? :S I_voting_barSa e besueshme ju duket? :S I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_lcapSa e besueshme ju duket? :S I_voting_barSa e besueshme ju duket? :S I_vote_rcap 
Child In Time
Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_lcapSa e besueshme ju duket? :S I_voting_barSa e besueshme ju duket? :S I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_lcapSa e besueshme ju duket? :S I_voting_barSa e besueshme ju duket? :S I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_lcapSa e besueshme ju duket? :S I_voting_barSa e besueshme ju duket? :S I_vote_rcap 
rapper_girl
Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_lcapSa e besueshme ju duket? :S I_voting_barSa e besueshme ju duket? :S I_vote_rcap 
Mars
Sa e besueshme ju duket? :S I_vote_lcapSa e besueshme ju duket? :S I_voting_barSa e besueshme ju duket? :S I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sa e besueshme ju duket? :S

Shko poshtė 
+3
Child In Time
hot_spicy
Lacuna_Coil
7 posters
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Sa e besueshme ju duket? :S Empty
MesazhTitulli: Sa e besueshme ju duket? :S   Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 3:52 pm

Mamaja ka qenė e re kur tė ka lindur?


Nėse nėna juaj ka qenė nėn 25 vjeē kur ju ka lindur, ju keni 2 herė mundėsi mė shumė tė bėheni 100 vjeē, sesa dikush qė ėshtė lindur nga njė nėnė e madhe nė moshė - kjo sipas shkencėtarėve tė Universistetit tė Ēikagos. Ata mendojnė se, sa mė e re tė jetė nėna, aq mė i shėndetshėm ėshtė fetusi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sa e besueshme ju duket? :S Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e besueshme ju duket? :S   Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 3:58 pm

esht e vertet kjo
madje une di qe femjet qe lindn nga prinder me moshe te re,ka shum mundesi te jen me te zgjhuar se sa femjet qe lindin nga prinder me moshe te madhe

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sa e besueshme ju duket? :S Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sa e besueshme ju duket? :S Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e besueshme ju duket? :S   Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 5:50 pm

Dmth un sjam e zgjut? :O Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa e besueshme ju duket? :S Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e besueshme ju duket? :S   Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 6:25 pm

sa mir!!!!!
shum dakort jam dhe una
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sa e besueshme ju duket? :S Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e besueshme ju duket? :S   Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 6:32 pm

dhe pse mos ta besojm? un i besoj tgjitha rezultateve qe arrin shkenca! i love science! :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Sa e besueshme ju duket? :S Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e besueshme ju duket? :S   Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 8:55 pm

hhhahaaa po si i bie qe un jame nje femij i zgjuar i lindur nga nje nene me shume se 25????edhe eri eshte me sh i zgjuar se une ... Smile Smile :D :D Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sa e besueshme ju duket? :S Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e besueshme ju duket? :S   Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 9:47 pm

oooo sa qef
mami ime ka qene nen 25
yyyyyy sa do jetokammmmmmmm Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ennu
Adoleshent
Adoleshent
Ennu


Female
Numri i postimeve : 15
Mosha : 27
Vendndodhja : para pc :p
Hobi : Te rri :P
Koha e lire : lexoj
Piket : 61
Data e regjistrimit : 15/11/2010

Sa e besueshme ju duket? :S Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e besueshme ju duket? :S   Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Sun Nov 21, 2010 11:01 pm

mami im ka pas 2 muaj qe e ka kalu 25 Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bleona
Adoleshent
Adoleshent
bleona


Female
Numri i postimeve : 21
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Piket : 53
Data e regjistrimit : 05/02/2011

Sa e besueshme ju duket? :S Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e besueshme ju duket? :S   Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Sun Feb 06, 2011 10:47 pm

sa mire!!!! se mami im ka qene 20 kur me lindi mua...............epo nrm ne jemi me te zgjuar,,,,jetojme edhe me gjate.......sa qejfffff
Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 25
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

Sa e besueshme ju duket? :S Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e besueshme ju duket? :S   Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1Mon Jul 18, 2011 3:14 pm

mami im ka qene 25 ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sa e besueshme ju duket? :S Empty
MesazhTitulli: Re: Sa e besueshme ju duket? :S   Sa e besueshme ju duket? :S Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sa e besueshme ju duket? :S
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: