Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Vazhdo Historine Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Vazhdo Historine Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Vazhdo Historine Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Vazhdo Historine Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Vazhdo Historine Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Vazhdo Historine Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Vazhdo Historine Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Vazhdo Historine Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Vazhdo Historine Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Vazhdo Historine I_vote_lcap17%Vazhdo Historine I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Vazhdo Historine I_vote_lcap29%Vazhdo Historine I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Vazhdo Historine I_vote_lcap31%Vazhdo Historine I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Vazhdo Historine I_vote_lcap23%Vazhdo Historine I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Vazhdo Historine I_vote_lcapVazhdo Historine I_voting_barVazhdo Historine I_vote_rcap 
hot_spicy
Vazhdo Historine I_vote_lcapVazhdo Historine I_voting_barVazhdo Historine I_vote_rcap 
Darkangel
Vazhdo Historine I_vote_lcapVazhdo Historine I_voting_barVazhdo Historine I_vote_rcap 
angel boy
Vazhdo Historine I_vote_lcapVazhdo Historine I_voting_barVazhdo Historine I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Vazhdo Historine I_vote_lcapVazhdo Historine I_voting_barVazhdo Historine I_vote_rcap 
Child In Time
Vazhdo Historine I_vote_lcapVazhdo Historine I_voting_barVazhdo Historine I_vote_rcap 
Blue Paradise
Vazhdo Historine I_vote_lcapVazhdo Historine I_voting_barVazhdo Historine I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Vazhdo Historine I_vote_lcapVazhdo Historine I_voting_barVazhdo Historine I_vote_rcap 
rapper_girl
Vazhdo Historine I_vote_lcapVazhdo Historine I_voting_barVazhdo Historine I_vote_rcap 
Mars
Vazhdo Historine I_vote_lcapVazhdo Historine I_voting_barVazhdo Historine I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Vazhdo Historine

Shko poshtė 
+45
Glamours' Master
doni
Mrs.perfect
Nightmare
Ernesto_Guevara
Burzgoroth
LaLuC-I
sweet_girl
3bla
Slash
angel boy
AURORA BOREALIS
elbasanlli-puro
kitty
fefe_
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
rapper_girl
angel_wolf
ani
3rrorr
the doctor 2000
mel-L
The_Sentinel
devilmaycry
SupergirL
dj jero
bad boy
Endi
spartaku
almir_metallica_4ever
free spirit
smart devil
Blue Paradise
LiKe A sTaR
RioT
VEGENCY
Darkangel
Child In Time
Venus
Lacuna_Coil
Child Of Darkness
Mars
Soldier Of Fortune
49 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Mon Jun 23, 2008 11:42 pm

Neser ka nje feste...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 2:22 pm

organizohet nga...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 2:22 pm

une...

_________________
Vazhdo Historine Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 2:30 pm

dhe nga..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 2:31 pm

ti...

_________________
Vazhdo Historine Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:25 pm

per qejf dhe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:25 pm

atje vjen Child Of Darkness, me takon mua dhe...

_________________
Vazhdo Historine Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:30 pm

te kerkon nje birre qyl dhe....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:33 pm

si cun xhentil qe jam nuk i dhashe vetem asaj, por te dhashe edhe nje birre ty, bile ty te dhashe dy dhe u bere tape...

_________________
Vazhdo Historine Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:34 pm

mirepo me doli shpejt pija dhe doja nje koktej tani bashk me...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:38 pm

mua, ikem te pinim (apo hahet kokteji) nga nje koktej te piaza

_________________
Vazhdo Historine Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:43 pm

dhe me vone erdha dhe une dhe ikem...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:44 pm

te beninmndonje loje bulling, se une nuk kisha lozur asnjehere

_________________
Vazhdo Historine Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:47 pm

por une dhe lacuna coil po, kshu qe e rrafem ate dhe morem nga ai..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:54 pm

si dhurate albumin me te ri te nightwish me titull dark passion play, i pari album me vokalisten e re qe ta shpifte para asaj te vjeteres....

_________________
Vazhdo Historine Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:57 pm

por nuk krahasohet me tarjen kshu qe shava solder of fortune qe na e dha...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:59 pm

dhe iku me vrap per ne shpi po rruges takoi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 5:02 pm

mamin e vet qe e pyeti e shqetsuar kush po e ndiqte por solder of fortune i tha.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 5:05 pm

ja kjo child of darkness qe kaloi nje here para meje me nje femij qe e mbante hopa (this is true)....


Edituar pėr herė tė fundit nga Soldier Of Fortune nė Fri Jul 11, 2008 5:08 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 5:08 pm

mami e pyeti: pse kaq i sigurt je qe e njef kte gocen ti? ik shpejt ne shpi e mos u merr me goca se.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 5:08 pm

po jo o mami nuk po merrem me goca, un vetem sot e njofta ate....

_________________
Vazhdo Historine Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 5:11 pm

e mire pra hajt jepi mamit nje birre tani se po vdes nga vapa dhe......


p.s me falni po i kam fixim birrat sidomos tani ne vere Embarassed Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 5:12 pm

Birre edhe une i dhashe nje krikell te madhe.

_________________
Vazhdo Historine Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 5:14 pm

por aty kaloi lacuna coil dhe .......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 11:49 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
ja kjo child of darkness qe kaloi nje here para meje me nje femij qe e mbante hopa (this is true)....
hhaahha me verte re?!une ste kam pa ty,ka qene pardje mesa mbaj mend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Vazhdo Historine Empty
MesazhTitulli: Re: Vazhdo Historine   Vazhdo Historine Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Vazhdo Historine
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 29Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: