Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
test per syte Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
test per syte Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
test per syte Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
test per syte Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
test per syte Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
test per syte Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
test per syte Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
test per syte Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
test per syte Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
test per syte I_vote_lcap17%test per syte I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
test per syte I_vote_lcap29%test per syte I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
test per syte I_vote_lcap31%test per syte I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
test per syte I_vote_lcap23%test per syte I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
test per syte I_vote_lcaptest per syte I_voting_bartest per syte I_vote_rcap 
hot_spicy
test per syte I_vote_lcaptest per syte I_voting_bartest per syte I_vote_rcap 
Darkangel
test per syte I_vote_lcaptest per syte I_voting_bartest per syte I_vote_rcap 
angel boy
test per syte I_vote_lcaptest per syte I_voting_bartest per syte I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
test per syte I_vote_lcaptest per syte I_voting_bartest per syte I_vote_rcap 
Child In Time
test per syte I_vote_lcaptest per syte I_voting_bartest per syte I_vote_rcap 
Blue Paradise
test per syte I_vote_lcaptest per syte I_voting_bartest per syte I_vote_rcap 
Child Of Darkness
test per syte I_vote_lcaptest per syte I_voting_bartest per syte I_vote_rcap 
rapper_girl
test per syte I_vote_lcaptest per syte I_voting_bartest per syte I_vote_rcap 
Mars
test per syte I_vote_lcaptest per syte I_voting_bartest per syte I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 test per syte

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

test per syte Empty
MesazhTitulli: test per syte   test per syte Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 11:40 pm

zbuloni nese keni probleme me syte ..me sakt probleme me ngjyrat...
http://www.magnaromagna.it/test-vari/test-distingui-i-colori/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

test per syte Empty
MesazhTitulli: Re: test per syte   test per syte Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 3:44 pm

he mo se provoi njeri kete testin ncncn
te gjith qekeni xix nga syte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

test per syte Empty
MesazhTitulli: Re: test per syte   test per syte Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 3:49 pm

ahhahahahahhahahah o bishe un kete here se tremba fare lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

test per syte Empty
MesazhTitulli: Re: test per syte   test per syte Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 3:52 pm

Darkangel shkruajti:
ahhahahahahhahahah o bishe un kete here se tremba fare lol!
shhtttttttttttttttt se skishte gjo me te tremme ajo...ca te tremme thu ti...shtt se kan frik me e provu kto te tjeter pastaj hahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

test per syte Empty
MesazhTitulli: Re: test per syte   test per syte Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 3:53 pm

ahhahahahahahahahah ha re dhe ti se bana shaka Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

test per syte Empty
MesazhTitulli: Re: test per syte   test per syte Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 11:14 pm

he mo kaq mire jeni me syte??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

test per syte Empty
MesazhTitulli: Re: test per syte   test per syte Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 11:21 am

hmmm ekam ba te doktori ne tr kte testin me ngjyrat.jam shum ok...po ajo ngjyra ne fund ishte shum e lezetshme....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

test per syte Empty
MesazhTitulli: Re: test per syte   test per syte Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 6:35 pm

e lezeme ishte eee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Vizitor
Vizitor
test per syte Empty
MesazhTitulli: Re: test per syte   test per syte Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 9:17 pm

:@ :@ i inatosur

:gaga: sa me ke tremb . :@ :@ hahhaahahahahaa .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

test per syte Empty
MesazhTitulli: Re: test per syte   test per syte Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 9:20 pm

si nuk te bi i pike re ergys Mad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
test per syte Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

test per syte Empty
MesazhTitulli: Re: test per syte   test per syte Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 9:20 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
si nuk te bi i pike re ergys Mad

iiii po pse Sad Sad Sad Sad
vet e provove hihiihih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

test per syte Empty
MesazhTitulli: Re: test per syte   test per syte Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 9:21 pm

angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
si nuk te bi i pike re ergys Mad

iiii po pse Sad Sad Sad Sad
vet e provove hihiihih

vet e provova vet Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
test per syte Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

test per syte Empty
MesazhTitulli: Re: test per syte   test per syte Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 9:21 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
si nuk te bi i pike re ergys Mad

iiii po pse Sad Sad Sad Sad
vet e provove hihiihih

vet e provova vet Razz

e pra.... :D :D te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

test per syte Empty
MesazhTitulli: Re: test per syte   test per syte Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 9:22 pm

postimi i fundit jasht teme ky ergys Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
test per syte Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

test per syte Empty
MesazhTitulli: Re: test per syte   test per syte Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
test per syte
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cfare ngjyre i keni syte?
» Pse i mbyllim syte kur ndjehemi te lumtur?
» Mbylli syte...dicka per dashurine...
» mbyllni syte dhe imagjinoni te ardhmen.
» pse ju goca i keni fiksim syte e cunave?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: