Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_lcap17%dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_lcap29%dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_lcap31%dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_lcap23%dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_rcap 
Mars
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_lcapdashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_voting_bardashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?

Shko poshtė 
+36
Iron Snake
Nightmare
LaLuC-I
don corleone
123bla returns
Blue Paradise
odise
3bla
angel boy
play_boy
angel_wolf
bad boy
dead angel
aurel_m131
Child Of Darkness
urani
3rrorr
ani
S.A.M--->2
dj jero
RioT
kristi
rapper_girl
SupergirL
Endi
saturno
fefe_
Darkangel
kitty
Child In Time
MaRgOt
free spirit
Lacuna_Coil
Venus
Mars
Soldier Of Fortune
40 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Wed Jun 25, 2008 1:31 pm

Une them qe e meriton, po nese ajo qe te ka bere eshte e rende si psh tradhti, qe une personalisht nuk do e duroja, ai person nuk e meriton, por per gjera te tjera, e lagu se lagu, dmth pa pike kuptimi po ti hysh thelle thelle, e meriton qe cke me ate pune.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Thu Jul 10, 2008 11:07 pm

Po normal,mgjs varet dhe nga arsyeja e kesaj ndarjeje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 11:48 pm

Nqs te dy duan, por asnjeri s'e ul hunden, atehere po. Por nqs ndarja ka qene e menduar dhe me arsye te forta, nuk besoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 9:38 pm

Po ktu qendron thelbi pra qe asnje nuk e ul hunden. Ky nuk vjen, ajo nuk vjen, si do e marrin shancin e syte ata?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 9:43 pm

jo cdo kush.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 1:42 pm

varet nuk e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 3:41 pm

mendoj se cdo kush ka te drejten e nje shanci te dyte si ne dashuri ashtu edhe ne jete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 31
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 4:03 pm

mm varet un jam pro rasteve te dyta ne ngjarje te ndryshme te jetes por sjam shum pro ne dashuri sepse perderisa jeni ndare ose ka arritur puna deri aty sa per nje mundesi te dyte do behet e trete e kshu me rradhe kshu ne kete rast them me mire se jo por gjithesesi sjam e sigurte kurre si dihet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:26 am

Varet nga personi dhe situata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 31
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 11:30 pm

mendoj se e meriton!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 5:43 pm

gjithmone ka nje shans te dyte per dike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 3:03 am

jo , se pastaj e ben prap Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 30
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 5:16 pm

JAm dakort me ty fefe deri diku sepse ka njerez qe te falurin dhe dhenies e nje mundesie te dyte e marin si dobesi dhe mund ta bejn perseri por gjithsesi nese situata ngjarja eshte e tille saqe dhenie e nje mundesie te dyte ket lidhje do ta conte perpara ateher po varet nga situata un per vete nuk jam shume dakort e ketyre mundesive te dyta gjithsesi mund te flas me mire kur te kem eksperience ne keto gjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 7:30 pm

cdo njeri e meriton nje shanc te dyte!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 2:24 pm

se di varet nga robi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 2:26 pm

fefe_ shkruajti:
jo , se pastaj e ben prap Cool

Po pastaj jemi perballe situates qe e meriton nje shans te 3? :D ketu po qe jo.I jam pro nje shansi te 2 sepse nuk do doja te jetoja pastaj me mendimin qe cfare do kishte ndodhur nese do ja kisha dhene kete shans te 2.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 5:57 pm

fefe_ shkruajti:
jo , se pastaj e ben prap Cool

eh ca ben eksperienca Cool lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 6:55 pm

se di varet ca personi eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 7:07 pm

Child In Time shkruajti:
fefe_ shkruajti:
jo , se pastaj e ben prap Cool

eh ca ben eksperienca Cool lol!

po pra
duhet ta degjoni fjalen time Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristi
Adoleshent
Adoleshent
kristi


Male
Numri i postimeve : 20
Mosha : 32
Vendndodhja : Tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/08/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 12:02 am

une mendoj se duhet te kete nje mundesi te dyte gjithmone ne dashuri, sepse behet fjale gjithmone per nje njeri te dashur. po megjithate un nuk do ta duroja dote qe nje njeri i dashur te me zhgenjente. nuk e di per ju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 12:11 pm

jo fare,,se me keq do ta punoj!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Tue Aug 12, 2008 10:14 pm

mendoj se eshte e rendesishme te kete nje shanc te dyte ne dashuri.mund te falen gjera te vogla por te medhate jooo.
une x vete kam qene tolerant dhe kam dhene 1 shanc te 2-te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 12:33 pm

dj jero shkruajti:
mendoj se eshte e rendesishme te kete nje shanc te dyte ne dashuri.mund te falen gjera te vogla por te medhate jooo.
une x vete kam qene tolerant dhe kam dhene 1 shanc te 2-te
edhe si ta shperbleu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 3:59 pm

tani kemite 2 nje lidhje shume te mire te sinqerte dhe eshte e rendesishme qe duhemi shuuuuuuuuuume.si ma shperbleu ehhhhhhhh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 4:09 pm

varet se kujt ja jep shancin e dyt se
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?   dashuri - E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E meriton cdokush nje shanc te dyte ne dashuri?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dashuri e heshtur?
» dashuri ...por jo reciproke
» kur na lendojn ne dashuri.......
» Keni qar ndonjeher per dashuri??
» pse njeriu vdes per dashuri...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: