Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_lcap17%kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_lcap29%kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_lcap31%kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_lcap23%kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_lcapkur na lendojn ne dashuri....... I_voting_barkur na lendojn ne dashuri....... I_vote_rcap 
hot_spicy
kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_lcapkur na lendojn ne dashuri....... I_voting_barkur na lendojn ne dashuri....... I_vote_rcap 
Darkangel
kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_lcapkur na lendojn ne dashuri....... I_voting_barkur na lendojn ne dashuri....... I_vote_rcap 
angel boy
kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_lcapkur na lendojn ne dashuri....... I_voting_barkur na lendojn ne dashuri....... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_lcapkur na lendojn ne dashuri....... I_voting_barkur na lendojn ne dashuri....... I_vote_rcap 
Child In Time
kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_lcapkur na lendojn ne dashuri....... I_voting_barkur na lendojn ne dashuri....... I_vote_rcap 
Blue Paradise
kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_lcapkur na lendojn ne dashuri....... I_voting_barkur na lendojn ne dashuri....... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_lcapkur na lendojn ne dashuri....... I_voting_barkur na lendojn ne dashuri....... I_vote_rcap 
rapper_girl
kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_lcapkur na lendojn ne dashuri....... I_voting_barkur na lendojn ne dashuri....... I_vote_rcap 
Mars
kur na lendojn ne dashuri....... I_vote_lcapkur na lendojn ne dashuri....... I_voting_barkur na lendojn ne dashuri....... I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kur na lendojn ne dashuri.......

Shko poshtė 
+4
don corleone
hot_spicy
Glamours' Master
vdekja_eshte_mundesia
8 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Mon Jun 15, 2009 3:17 pm

te gjith kemi lenduar apo na kan lenduar,vetem dua te them se nese partneri juaj ju lendon....ju vetem keni 2 rrug per te bere.

e para mos i lodh me nervat me te dhe shko ne drejyim tjeter.harroji vuajtjet dhe fillo 1 jet tjeter.

dhe e dyta fale harro gjithshka dhe lejoje te bej te lumtur.

ke do zgjidhnit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 38
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: Re: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Mon Jun 15, 2009 3:29 pm

Do shikoja deshiren e prartneres si fillim.
Do pyesja veten sa i gatshem jam per falje.
Pastaj do vendosja...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: Re: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Mon Jun 15, 2009 5:00 pm

do pranoja zgjidhjen e partnerit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: Re: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Mon Jun 15, 2009 5:51 pm

e dyta besoj se do e falja po te ishte lendim i lehte pastaj te tredhetia mos ja pafsha bojen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 31
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: Re: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Mon Jun 15, 2009 6:53 pm

mendoj se gjithcka do varej sa e do pertneren/in Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: Re: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Mon Jun 15, 2009 6:59 pm

ndjenja me e flliqme qe ekziston Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klasial
Adoleshent
Adoleshent
klasial


Female
Numri i postimeve : 27
Mosha : 30
Vendndodhja : ne qiellin e 7
Piket : 82
Data e regjistrimit : 21/06/2009

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: Re: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2009 5:14 pm

e dyta mendoj un se ....mund ta falja nese e doja vertet te puth kur na lendojn ne dashuri....... Te_quiero_01
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 38
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: Re: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2009 5:45 pm

Nuk ka te bej dashuria.
Eshte nje zgjedhje...
Nese ka ngelur vetem dashuria ne jeten tende,atehere fal.
Por nese ke 1000 gjera te tjera qe te knaqin nuk do falje kurr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: Re: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 9:14 pm

mallkoj dashurin jo personin :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: Re: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 9:14 pm

aman mos ma kujto kte temen Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: Re: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 9:15 pm

sjam lendu dhe skam per tu lendu najher ne dashuri se e njof veten,i perballoj ndjenjat dhe nuk arrin puna deri te lendimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
love_albania


Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 35
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: Re: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 9:19 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
sjam lendu dhe skam per tu lendu najher ne dashuri se e njof veten,i perballoj ndjenjat dhe nuk arrin puna deri te lendimi
nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: Re: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 9:25 pm

love_albania shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
sjam lendu dhe skam per tu lendu najher ne dashuri se e njof veten,i perballoj ndjenjat dhe nuk arrin puna deri te lendimi
nqef

Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
love_albania


Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 35
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: Re: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Sun Jun 28, 2009 10:14 pm

mua sme ka ndodhur....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: Re: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 3:42 pm

shkaterrohet gjithcka per tu krijuar pas shume kohesh Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kur na lendojn ne dashuri....... Empty
MesazhTitulli: Re: kur na lendojn ne dashuri.......   kur na lendojn ne dashuri....... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur na lendojn ne dashuri.......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dashuri e heshtur?
» a ka dashuri ne internet?
» dashuri ...por jo reciproke
» Dashuri me shikim te pare...
» Keni qar ndonjeher per dashuri??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: