Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_lcap17%Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_lcap29%Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_lcap31%Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_lcap23%Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_lcapKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_voting_barKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_rcap 
hot_spicy
Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_lcapKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_voting_barKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_rcap 
Darkangel
Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_lcapKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_voting_barKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_rcap 
angel boy
Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_lcapKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_voting_barKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_lcapKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_voting_barKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_rcap 
Child In Time
Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_lcapKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_voting_barKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_lcapKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_voting_barKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_lcapKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_voting_barKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_rcap 
rapper_girl
Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_lcapKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_voting_barKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_rcap 
Mars
Keni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_lcapKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_voting_barKeni qar ndonjeher per dashuri?? I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Keni qar ndonjeher per dashuri??

Shko poshtė 
+5
H_boy354
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
Zhana
hot_spicy
9 posters
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 7:26 pm

ju ka ndodhur te jeni lenduar nga dashuria?? a ja vlejn kto lot?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 7:32 pm

po kam qare por pas loteve ka pasur gjthm sunshine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 9:40 pm

e njejta gje me ka ndodh dhe mua, perher ka pasur sunshine,,,por sa e vertet esht shprehja famshme : ai qe te ben te qash nuk i meriton lotet e tu dhe ai qe vertet do ti meritonte nuk do te bente kurr tet qaje....mua me duket si nje shprehje ngushellimi me shum pasi mendoj se kur dashurohesh me te vertet ne dashuri fillojn e te perfshihen te gjitha emocionet e tjera,,dhe lotet jan jan pjes e saj..gjithnje nqs dashuron vertet,,pasi asnjeher nuk mund tet shkojn te gjitha vaj..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 9:44 pm

jam absolutisht dakort me vajzen lart nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 11:12 pm

pajtohem me bombolitan ... e the mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Tue Sep 08, 2009 12:26 pm

e rendesishme eshte qe sdo qaj me
fundja kujt i plas
be happy melllllllllllllll :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Tue Sep 08, 2009 12:27 pm

e kam then dhe nje her
pas nje lufte te veshtire(loje per mua) me e mira qe mund te bej nje mashkull esht te derdhi nje pik lot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Tue Sep 29, 2009 10:43 pm

o sigurisht shume here
dhe me teper nga inati dhe nga dhimbja e mendimit te humbjes
porja qe se kma humbur kurre
perkundrazi kam ndertuar mure me te forta me ato lot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Wed Sep 30, 2009 3:42 pm

Jo !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Sat Oct 03, 2009 9:49 pm

kurr

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Keni qar ndonjeher per dashuri?? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Sun Oct 04, 2009 12:37 pm

never....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 30
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Tue Nov 17, 2009 12:06 am

Te gjith me njohin si nje vajz me karakter te fort qe nuk mund te lendohet nga nje mashkull por e verteta edhe se brenda prap se prap jam nje femer me ndjenja...qe kam qar per dashuri por lot qe ja vlejn edhe pse askush nga shoqeria nuk e di ket dobesi ... !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Thu Nov 26, 2009 8:25 pm

kargjozlliqe tqash per nanjonen hauhauahuahuahuahuha......vec me qen vk pasTaj,,,,,,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Sat Nov 28, 2009 3:32 pm

hahahah ndonjehere......????????? :D shume here dhe nuk pendohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Sat Nov 28, 2009 3:33 pm

pas nje lufte te gjat gjeja me emir qe mund te bej nje mashkull,esht te derdhi nje pik loti :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead_girl
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
dead_girl


Female
Numri i postimeve : 9
Mosha : 28
Vendndodhja : Apus
Hobi : tgjitha,po me sh muzika
Koha e lire : internet,shoqeri
Piket : 17
Data e regjistrimit : 28/12/2009

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Mon Dec 28, 2009 8:24 pm

po dhe mendoj se ka qene gjeja me e mire sepse kane qene ato lot qe mkane ber kjo qe jam sot Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
100% free
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 14
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : gjumi
Koha e lire : bej sherr
Piket : -3
Data e regjistrimit : 16/02/2010

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Wed Feb 17, 2010 1:18 am

esht e kot qe dikush ta mohoj kte.te gjtheve na ka ndodhur.nuk mendoj se esht dobesi te qash per nje dashuri .kur ndjen qe dicka mer fund vetem lotet mund ti largojne grimcat e fundit te dashurise qe ngelen ne zemer scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 27
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1Thu May 27, 2010 8:14 pm

jo asnjeher....por ne te ardhmen si dijet..Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Keni qar ndonjeher per dashuri?? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni qar ndonjeher per dashuri??   Keni qar ndonjeher per dashuri?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Keni qar ndonjeher per dashuri??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: