Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Dashuri e heshtur? I_vote_lcap17%Dashuri e heshtur? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Dashuri e heshtur? I_vote_lcap29%Dashuri e heshtur? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Dashuri e heshtur? I_vote_lcap31%Dashuri e heshtur? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Dashuri e heshtur? I_vote_lcap23%Dashuri e heshtur? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Dashuri e heshtur? I_vote_lcapDashuri e heshtur? I_voting_barDashuri e heshtur? I_vote_rcap 
hot_spicy
Dashuri e heshtur? I_vote_lcapDashuri e heshtur? I_voting_barDashuri e heshtur? I_vote_rcap 
Darkangel
Dashuri e heshtur? I_vote_lcapDashuri e heshtur? I_voting_barDashuri e heshtur? I_vote_rcap 
angel boy
Dashuri e heshtur? I_vote_lcapDashuri e heshtur? I_voting_barDashuri e heshtur? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Dashuri e heshtur? I_vote_lcapDashuri e heshtur? I_voting_barDashuri e heshtur? I_vote_rcap 
Child In Time
Dashuri e heshtur? I_vote_lcapDashuri e heshtur? I_voting_barDashuri e heshtur? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Dashuri e heshtur? I_vote_lcapDashuri e heshtur? I_voting_barDashuri e heshtur? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Dashuri e heshtur? I_vote_lcapDashuri e heshtur? I_voting_barDashuri e heshtur? I_vote_rcap 
rapper_girl
Dashuri e heshtur? I_vote_lcapDashuri e heshtur? I_voting_barDashuri e heshtur? I_vote_rcap 
Mars
Dashuri e heshtur? I_vote_lcapDashuri e heshtur? I_voting_barDashuri e heshtur? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dashuri e heshtur?

Shko poshtė 
+9
hot_spicy
AURORA BOREALIS
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
Iron Snake
Mars
fefe_
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
13 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:24 am

Keni dashuruar ndonjerhere pa e shprehur kete dashuri? Si jeni ndier dhe cfare mendoni per kete ndjenje ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:25 am

asnjeher skam dashuruar,as heshtur as pa heshtur.
edhe kur doja V.Valon e mori vesh gjith fisi,i thash dhe mamit qe e kam serjozisht lol! .
gjithsesi mka rastisur qe kam pelqyer apo simpatizuar nje njeri ne heshtje dhe sinqerisht mvinte keq qe nuk e shprehja por nuk ndjehesha keq jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:26 am

vetem kur kam dash 2-3 njereheresh haha
sja thoja dot te gjithave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:26 am

Booo gjithe keto pyetje dhe une sdi si ti pergjigjem perderisa si kam provu!Kjo eshte njera prej tyre!Mgjs e marr me mend qe duhet te jete dicka shume e keqe dhe e veshtire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:28 am

fefe_ shkruajti:
vetem kur kam dash 2-3 njereheresh haha
sja thoja dot te gjithave

Suspect pse dashuri e quan kete ti? No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:31 am

haha
bej shaka
jo dashuri , por simpati me sakt
se po ta dashurosh , sado qe te dush nuk rrin ajo vet pa e kuptu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:34 am

fefe_ shkruajti:
haha
bej shaka
jo dashuri , por simpati me sakt
se po ta dashurosh , sado qe te dush nuk rrin ajo vet pa e kuptu

Kshu po,ose me sakt ka qene kshu!Te 3 kaq psh kane qene goca te mira kshu qe te dilte me ke te dilte ti i kenaqur do ishe,kshu qe gjate kohes qe nuk ia thoje shikoje e mendoje kush do ishte ajo qe do pranonte,me ke kishe me shume shanse dmth e me ate ta provoje!Kshu kane vjat punet sot me duket mu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:36 am

Nuk kane vajt ashtu jo. Se ashtu i bie te duash te dashur me cdo kusht. te jete kush te jete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:38 am

hahaha
skan vajt ashtu jo, kam zgjedh menyr tjeter ateher haha

por tani e tutje do shkojn si thot elda me ca ndryshime te vogla Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:39 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
Nuk kane vajt ashtu jo. Se ashtu i bie te duash te dashur me cdo kusht. te jete kush te jete.

Ska vajt per ty po ka vajt per shume te tjere,une spo them te gjithe!Po me sa kam pare ndodh shume kjo gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:39 am

uaaaaa gjith kto hartime per dashurine e heshtur te fefes. Razz haha
ehhh mendja fefes do kohe te studiohet,,,,,lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:40 am

hahaha ja juxheni qe me ka pas ne shkoll 2 vjet rrjesht , i 3 ky
sme ka njof aq shum mu , por ka njof ato gocat hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:42 am

fefe_ shkruajti:
hahaha ja juxheni qe me ka pas ne shkoll 2 vjet rrjesht , i 3 ky
sme ka njof aq shum mu , por ka njof ato gocat hahaha

hahahaahahahaha te shkretat ato thuaaajjjj.
hahahahaa fefe je i madh Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:51 am

Mars shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
Nuk kane vajt ashtu jo. Se ashtu i bie te duash te dashur me cdo kusht. te jete kush te jete.

Ska vajt per ty po ka vajt per shume te tjere,une spo them te gjithe!Po me sa kam pare ndodh shume kjo gje

me kujtove njerin qe njof. kedo qe takon ja ben: "Me bej ndonje"

Vetem kjo "me bej ndonje" eshte shume e shpifur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 36
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 11:06 am

Mars shkruajti:
fefe_ shkruajti:
vetem kur kam dash 2-3 njereheresh haha
sja thoja dot te gjithave

Suspect pse dashuri e quan kete ti? No


Po, dashuri eshte Cool. Fefja ka nje zemer te madhe ku ka vend per me shume se 1 goce(pernjeheresh apo jo) Twisted Evil
Persa i perket temes, jo asnjehere! Mendoj qe eshte dicka e pakuptimte te duash dicka ose dike dhe mos ta besh te ditur. Kjo tregon ose qe ekziston nje lepur i madh brenda jush(i cili mund te jete ne universitet Razz ) ose thjesht karakter i dobet.
Te pakten une keshtu e mendoj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 11:11 am

kto gjera i perkasin te kaluares re
sbej me ashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 1:14 pm

dashuri e heshtur = pa vler
sa gje koti, si mund ti mbaj nje njeri ndjenjat brenda, un per vete me mir shperthej se sa ti mbaj brenda :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 1:20 pm

nqs prej shum vitesh miqsi me nje shok te ngushte do ndjeje dicka te vecante per te dmth me shum se shoqeri do ja thoje ndjenjat e tua ??duke dit qe mund ta humbesh shoqerin me te apo do ta mbash perbrenda ndjenjen?un per vete do ja shprehja nuk do heshtja
zhurma me e madhe qe mund te shkaterroje nje njeri eshte heshtja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 1:30 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
nqs prej shum vitesh miqsi me nje shok te ngushte do ndjeje dicka te vecante per te dmth me shum se shoqeri do ja thoje ndjenjat e tua ??duke dit qe mund ta humbesh shoqerin me te apo do ta mbash perbrenda ndjenjen?un per vete do ja shprehja nuk do heshtja
zhurma me e madhe qe mund te shkaterroje nje njeri eshte heshtja

po re mka ndodh mua, ja kam shpreh ndjenjat...e kam humb miqesin
njs ashtu si ndodhen gjerat, sjam pendu per asigjeeee, i dont care at all
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 31
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 3:08 am

Lacuna_Coil shkruajti:
asnjeher skam dashuruar,as heshtur as pa heshtur.
edhe kur doja V.Valon e mori vesh gjith fisi,i thash dhe mamit qe e kam serjozisht lol! .
gjithsesi mka rastisur qe kam pelqyer apo simpatizuar nje njeri ne heshtje dhe sinqerisht mvinte keq qe nuk e shprehja por nuk ndjehesha keq jo.


pikerisht eshte kjo arsyeja qe un se shpreh: sepse e di qe eshte thjesht pelqim e asgje me teper
e o xhen po paske flliq fisin mi lal pse mi ville valon gjete ti me dashur...hihiihihihii ai eshte edhe biseksual pale si thua do ta pranonte familja? hiiiiihihiiii
sa per mua un tani kam rene koke e kembe me ate kengetarin qe kendon dilajla(hey there dilajla) sia di emrin dreqit por me ate ze qe ka................ta heq petllen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 1:20 pm

dashuria e heshtur????pfffff ne shum raste eshte e heshtur derisa vjen momenti.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 4:41 pm

sme pelqen nje gje e tiill,nqs hesht un dal i humburi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 4:42 pm

me mir von sesa kurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 4:43 pm

nuk hesht asnjeher per ndjenjat e mia,punen e sotme nuk e le per neser te nesermen e bej sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 4:44 pm

N'fakt per te dashuruar normalisht qe jo...por thjesht pelqim...
Me plq 1 po s'ja them dot se pardje u ziva...Dhe flasim me kunja kur na bi rasti me fol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Dashuri e heshtur? Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri e heshtur?   Dashuri e heshtur? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuri e heshtur?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» kur na lendojn ne dashuri.......
» pse njeriu vdes per dashuri...
» Celsi Suksesit Ne dashuri...
» a ka dashuri ne internet?
» dashuri ...por jo reciproke

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: