Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri ...por jo reciproke I_vote_lcap17%dashuri ...por jo reciproke I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri ...por jo reciproke I_vote_lcap29%dashuri ...por jo reciproke I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri ...por jo reciproke I_vote_lcap31%dashuri ...por jo reciproke I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri ...por jo reciproke I_vote_lcap23%dashuri ...por jo reciproke I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri ...por jo reciproke I_vote_lcapdashuri ...por jo reciproke I_voting_bardashuri ...por jo reciproke I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri ...por jo reciproke I_vote_lcapdashuri ...por jo reciproke I_voting_bardashuri ...por jo reciproke I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri ...por jo reciproke I_vote_lcapdashuri ...por jo reciproke I_voting_bardashuri ...por jo reciproke I_vote_rcap 
angel boy
dashuri ...por jo reciproke I_vote_lcapdashuri ...por jo reciproke I_voting_bardashuri ...por jo reciproke I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri ...por jo reciproke I_vote_lcapdashuri ...por jo reciproke I_voting_bardashuri ...por jo reciproke I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri ...por jo reciproke I_vote_lcapdashuri ...por jo reciproke I_voting_bardashuri ...por jo reciproke I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri ...por jo reciproke I_vote_lcapdashuri ...por jo reciproke I_voting_bardashuri ...por jo reciproke I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri ...por jo reciproke I_vote_lcapdashuri ...por jo reciproke I_voting_bardashuri ...por jo reciproke I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri ...por jo reciproke I_vote_lcapdashuri ...por jo reciproke I_voting_bardashuri ...por jo reciproke I_vote_rcap 
Mars
dashuri ...por jo reciproke I_vote_lcapdashuri ...por jo reciproke I_voting_bardashuri ...por jo reciproke I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
June 2024
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 dashuri ...por jo reciproke

Shko poshtė 
+4
*...BE YOURSELF...*
Mars
don corleone
123bla returns
8 posters
AutoriMesazh
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 35
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 6:24 am

ndodh shpesh qe ne nje lidhje , ose ne nje lidhje ne tentative e siper jo te dy e "duan" njeri-tjetrin. zakonisht eshte njeri ose njera ai qe dashuron me gjithe shpirt ndersa pala tjeter mund te jete "spektator", te kete njerfare pelqimi... ose ta doje ate, por thjesht si shok...

zgjidhja??? ska!!!! momenti i gabuar,,,casti i gabuar,,,personi i gabuar...kush ka faj??? - njeri persiper me siguri nuk e merr....
pytja qe ngelet per tju pergj eshte: kush te lendon me shume?
1-spektatori
2-ai/ajo qe ka njefare pelqimi
3-ai/ajo qe te do si shok/shoqe

pse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 10:11 am

e 3 ta qe ste jem mundesine te shohi ndryshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 35
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 2:58 pm

jam ne nje mendje me parafolesin ....
kur te konsideron si shok/shoqe edhe pse mund ti ti dije shume mire gjerat si jane- kjo eshte nder gjerat qe te vret me shume. pa nisur dicka ..e shikon ate tek perfundon ......
ps.po pertoja ta shkruja dje se u merzita para pc dhe ika fare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 9:48 pm

normal qe nje dashuri joreciproke te lendon,po duhet te merrni parasysh qe edhe personi tjeter nuk lendohet mė pak,sepse perderisa e do ate po jo ne te njejtin menyre sdo donte kurre ti bente keq,perkundrazi!E lendohet akoma me shume kur e sheh te pafuqishem veten per te bera dicka per te...fundja gjithcka qe ai ose ajo do eshte qe personi qe i ka shpreh dashurine ta kuptoje, ta vere te pakten njehere veten ne venrin e tij a te saj e jo ta beje fajtor per gjera qe nuk qendrojne!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 34
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 10:28 pm

Mars shkruajti:
normal qe nje dashuri joreciproke te lendon,po duhet te merrni parasysh qe edhe personi tjeter nuk lendohet mė pak,sepse perderisa e do ate po jo ne te njejtin menyre sdo donte kurre ti bente keq,perkundrazi!E lendohet akoma me shume kur e sheh te pafuqishem veten per te bera dicka per te...fundja gjithcka qe ai ose ajo do eshte qe personi qe i ka shpreh dashurine ta kuptoje, ta vere te pakten njehere veten ne venrin e tij a te saj e jo ta beje fajtor per gjera qe nuk qendrojne!
po sh e vertet .... Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 12:04 am

esht vari k@rin, ta shpif, bejani mutin nqs ai robi tjeter sju do, do gjeni dike me tmire qe di tju vlersoj me ngjoni muuu :D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 33
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 12:08 am

Child In Time shkruajti:
esht vari k@rin, ta shpif, bejani mutin nqs ai robi tjeter sju do, do gjeni dike me tmire qe di tju vlersoj me ngjoni muuu :D:D:D:D

hahah arli qeka tap sot... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 12:10 am

Surprised juxhen je jasht teme dashuri ...por jo reciproke 50849
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 12:12 am

Child In Time shkruajti:
Surprised juxhen je jasht teme dashuri ...por jo reciproke 50849
perher jashte ka qen xhemilka. Smile Smile as i here nuk pergjigjet ban sikur si intereson. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 12:13 am

mos ma ngacmo juxhenin se te vduqa Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 12:13 am

Child In Time shkruajti:
mos ma ngacmo juxhenin se te vduqa Twisted Evil
un ta ngacmoj?asnjehere i pafajshem i pafajshem i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 12:20 am

ashtuuuuu te do partia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 12:20 am

Child In Time shkruajti:
ashtuuuuu te do partia
shiko se jam me pd une mos ma shaj partine. i inatosur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 12:21 am

e kujt i rruhet per pd aman e tkeqen Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 33
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 12:22 am

Child In Time shkruajti:
mos ma ngacmo juxhenin se te vduqa Twisted Evil


o arl,huhauhauhauahuahauha ta dish po qesh me lot,me kte qefin tat,mkapi dhe mu tani,hahahahahahaha Razz Razz Razz
qeka dehje ne menyre virtuale Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 12:22 am

Lacuna_Coil shkruajti:
Child In Time shkruajti:
mos ma ngacmo juxhenin se te vduqa Twisted Evil


o arl,huhauhauhauahuahauha ta dish po qesh me lot,me kte qefin tat,mkapi dhe mu tani,hahahahahahaha Razz Razz Razz
qeka dehje ne menyre virtuale Razz Razz
Ndeshkim Ndeshkim mos pi te thash mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Sun Mar 15, 2009 12:23 am

dehje virtuale Surprised strange, se kam provu yet, por di qe realja esht GREAT :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:13 pm

sme ka qellu naiher
cin kaM daSH MKA DASH I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 9:27 pm

behet fjal per dashuri dashuri,apo dhe per lloje te tjera,psh familjare apo shoqerore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri ...por jo reciproke Empty
MesazhTitulli: Re: dashuri ...por jo reciproke   dashuri ...por jo reciproke Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dashuri ...por jo reciproke
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dashuri e heshtur?
» a ka dashuri ne internet?
» kur na lendojn ne dashuri.......
» Dashuri me shikim te pare...
» Keni qar ndonjeher per dashuri??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: