Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_lcap17%pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_lcap29%pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_lcap31%pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_lcap23%pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_lcappse njeriu vdes per dashuri... I_voting_barpse njeriu vdes per dashuri... I_vote_rcap 
hot_spicy
pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_lcappse njeriu vdes per dashuri... I_voting_barpse njeriu vdes per dashuri... I_vote_rcap 
Darkangel
pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_lcappse njeriu vdes per dashuri... I_voting_barpse njeriu vdes per dashuri... I_vote_rcap 
angel boy
pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_lcappse njeriu vdes per dashuri... I_voting_barpse njeriu vdes per dashuri... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_lcappse njeriu vdes per dashuri... I_voting_barpse njeriu vdes per dashuri... I_vote_rcap 
Child In Time
pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_lcappse njeriu vdes per dashuri... I_voting_barpse njeriu vdes per dashuri... I_vote_rcap 
Blue Paradise
pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_lcappse njeriu vdes per dashuri... I_voting_barpse njeriu vdes per dashuri... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_lcappse njeriu vdes per dashuri... I_voting_barpse njeriu vdes per dashuri... I_vote_rcap 
rapper_girl
pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_lcappse njeriu vdes per dashuri... I_voting_barpse njeriu vdes per dashuri... I_vote_rcap 
Mars
pse njeriu vdes per dashuri... I_vote_lcappse njeriu vdes per dashuri... I_voting_barpse njeriu vdes per dashuri... I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pse njeriu vdes per dashuri...

Shko poshtė 
+5
hot_spicy
the space
rapper_girl
Endi
vdekja_eshte_mundesia
9 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 8:26 pm

un psh vdes per dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 8:58 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
un psh vdes per dashuri

e kuptuam qe vdes po sthe pse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 8:59 pm

shum vk me duket kjo teme
pff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 35
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 10:58 pm

sepse lind nga dashuria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 11:10 pm

nuk e di nqs behet fjal per dashuri kur dashuron me zemer apo per dashuri si proces.o i marr te dyja..njeriu vdes per dashuri se ka lind nga dashuria dhe e ka te nevojshme te ket prane nje njeri qe e do dhe kujdeset per et...ndersa kur vdes per te ber dashuri hmmmm kjo esht e natyrshme...sepse e do nje njeri dhe e deshiron ate.kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 1:20 pm

nga halli e ka i shkreti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 2:14 pm

une nuk e jap jeten per dashurine jo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 4:44 pm

unr se jap jeten per dashurine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the space
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
the space


Male
Numri i postimeve : 263
Mosha : 35
Vendndodhja : Tirane
Piket : 66
Data e regjistrimit : 10/12/2008

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 4:46 pm

dhe si e kuptoni jeten pa dashuri ju ?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cun nga kombinati
Adoleshent
Adoleshent
cun nga kombinati


Male
Numri i postimeve : 86
Mosha : 32
Vendndodhja : ATLANTA CITY
Hobi : TRAFIKIM ARMESH DHE LENDESH NARKOTIKE
Koha e lire : TE SHES RROBA KE TREGU ROMEVE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 02/12/2008

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 4:49 pm

PO SPATI ICIK DASHURI ESHT JETE KOTI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 4:50 pm

the space shkruajti:
dhe si e kuptoni jeten pa dashuri ju ?!
he pra he??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cun nga kombinati
Adoleshent
Adoleshent
cun nga kombinati


Male
Numri i postimeve : 86
Mosha : 32
Vendndodhja : ATLANTA CITY
Hobi : TRAFIKIM ARMESH DHE LENDESH NARKOTIKE
Koha e lire : TE SHES RROBA KE TREGU ROMEVE
Piket : 0
Data e regjistrimit : 02/12/2008

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 4:51 pm

HE QYSH THU TI MEL MIR E KAM? Jam une ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 4:50 pm

the space shkruajti:
dhe si e kuptoni jeten pa dashuri ju ?!

qe nje dite do gjejme nje tjeter qe do na bejme te ndjehemi te dahsuruar, dhe kesaj rradhe mund te jete e sakta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 4:52 pm

SE KUPTOJ SI TEME KTE UN...KA NJREZ QE MARTOHEN EDHE PA DASHURI...ME MBLESERI PFFF SA KOT...OSE QE NUK JAN TE LIDHUR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Mon Dec 15, 2008 4:52 pm

dashnoret vene e vine.ehhhhh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1Fri Dec 19, 2008 8:38 pm

Tema me kot qe kam par deri me sot...love isn't everчthinq in the world...

Tema me mir te ishte a vdisni x dashurin sepse ne ket menчre qe esht duket sikur e dini qe ne vdesim per dashuri kur ne te vertet nuk vdesim (Y)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

pse njeriu vdes per dashuri... Empty
MesazhTitulli: Re: pse njeriu vdes per dashuri...   pse njeriu vdes per dashuri... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pse njeriu vdes per dashuri...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A eshte e vertet qe njeriu i lumtur jeten adhuron dhe njeriu qe vuan vdekjen kerkon?
» dashuri e induktuar apo dashuri normale.
» vdes per...
» nuk vdes pa,,,
» vdes ajo per ty apo ti per ate?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: