Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
vdes per... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
vdes per... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
vdes per... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
vdes per... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
vdes per... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
vdes per... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
vdes per... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
vdes per... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
vdes per... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
vdes per... I_vote_lcap17%vdes per... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
vdes per... I_vote_lcap29%vdes per... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
vdes per... I_vote_lcap31%vdes per... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
vdes per... I_vote_lcap23%vdes per... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
vdes per... I_vote_lcapvdes per... I_voting_barvdes per... I_vote_rcap 
hot_spicy
vdes per... I_vote_lcapvdes per... I_voting_barvdes per... I_vote_rcap 
Darkangel
vdes per... I_vote_lcapvdes per... I_voting_barvdes per... I_vote_rcap 
angel boy
vdes per... I_vote_lcapvdes per... I_voting_barvdes per... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
vdes per... I_vote_lcapvdes per... I_voting_barvdes per... I_vote_rcap 
Child In Time
vdes per... I_vote_lcapvdes per... I_voting_barvdes per... I_vote_rcap 
Blue Paradise
vdes per... I_vote_lcapvdes per... I_voting_barvdes per... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
vdes per... I_vote_lcapvdes per... I_voting_barvdes per... I_vote_rcap 
rapper_girl
vdes per... I_vote_lcapvdes per... I_voting_barvdes per... I_vote_rcap 
Mars
vdes per... I_vote_lcapvdes per... I_voting_barvdes per... I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 vdes per...

Shko poshtė 
+10
*...BE YOURSELF...*
anisa
bora
Nightmare
G.I.T
Slash
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Lacuna_Coil
don corleone
14 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Thu May 07, 2009 7:41 pm

shum per portokalline Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Thu May 07, 2009 7:53 pm

sme kan len mendt mua te vdes per ndonje gje... Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
vdes per... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Thu May 07, 2009 8:01 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
sme kan len mendt mua te vdes per ndonje gje... Laughing
:gaga: :gaga: :gaga: do e shohim ishalla pret damaret per nai gje Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Thu May 07, 2009 8:01 pm

puthjet e melut te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Thu May 07, 2009 8:02 pm

don corleone shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
sme kan len mendt mua te vdes per ndonje gje... Laughing
:gaga: :gaga: :gaga: do e shohim ishalla pret damaret per nai gje Razz

hahaahahaa po po ja qe neser.....asnjher kuurr tongue Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
vdes per... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Thu May 07, 2009 8:02 pm

vdekjen dhe jeten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Thu May 07, 2009 8:03 pm

vdes per veten time :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
G.I.T
Adoleshent
Adoleshent
G.I.T

Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 27
Vendndodhja : fier
Hobi : piktura, muzika, kercimi, FOTOGRAFIA, (si dhe cdo gje qe ka lidhje me artin)
Koha e lire : basketboll,net,out with friends
Piket : 139
Data e regjistrimit : 28/04/2009

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Tue May 12, 2009 10:29 pm

vdes per ROBERT PATTISON ♥_♥
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Tue May 12, 2009 10:51 pm

ne fakt nuk gjej asigje per te cilen un mund te vdisja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Tue May 12, 2009 11:36 pm

Nightmare shkruajti:
ne fakt nuk gjej asigje per te cilen un mund te vdisja :DWink nqef

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
vdes per... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Wed May 13, 2009 2:55 pm

HMMM VDES PER MILKA DHE COKOLLATA ITALIANE OHH SI JANE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Wed May 13, 2009 3:05 pm

hot spicy shkruajti:
HMMM VDES PER MILKA DHE COKOLLATA ITALIANE OHH SI JANE

milka me gropa... Razz Razz ehh ca kohesh ca kohesh

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
vdes per... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Wed May 13, 2009 3:05 pm

as ma nin fare per asgje e nuk vdes per asnje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Wed May 13, 2009 3:11 pm

vdes fare per milka me gropa pastaj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Wed May 13, 2009 3:19 pm

per qershi dhe puthje :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Fri May 15, 2009 3:50 pm

VDES PER TE DAL ME MY GIRLS(ANISEN,XHENIN ,BIBIN) cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bora
Adoleshent
Adoleshent
bora

Female
Numri i postimeve : 29
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : fotografia
Koha e lire : kafe,me shoket.internet,msn,filma.
Piket : 42
Data e regjistrimit : 04/03/2009

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Sun May 24, 2009 5:22 pm

vdes per... 186495bna73841p9
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bora
Adoleshent
Adoleshent
bora

Female
Numri i postimeve : 29
Mosha : 27
Vendndodhja : tirane
Hobi : fotografia
Koha e lire : kafe,me shoket.internet,msn,filma.
Piket : 42
Data e regjistrimit : 04/03/2009

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Sun May 24, 2009 5:24 pm

vdes per dhuratat,i kam shum shum qejf..........dhe partyt maroj fare te shkoj... Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Sun May 24, 2009 6:14 pm

vdes per qershia cherry cherry cherry cherry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Sun May 24, 2009 6:19 pm

hot spicy shkruajti:
VDES PER TE DAL ME MY GIRLS(ANISEN,XHENIN ,BIBIN) cheers
Wink Wink :D :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
vdes per... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Sun May 24, 2009 6:35 pm

akulloret e loasit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Sun May 24, 2009 7:51 pm

per puthjet e melut te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa

Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Sun May 24, 2009 10:16 pm

hot spicy shkruajti:
VDES PER TE DAL ME MY GIRLS(ANISEN,XHENIN ,BIBIN) cheers

edhe un te puth te puth te puth te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Sun May 24, 2009 10:18 pm

te dal me.................... :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1Sun May 24, 2009 10:25 pm

vdes per kte fustanin qe kam veshur tani..mmm :D

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
vdes per... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
vdes per... Empty
MesazhTitulli: Re: vdes per...   vdes per... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vdes per...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: