Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kur te vdes nje njeri i dashur... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kur te vdes nje njeri i dashur... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kur te vdes nje njeri i dashur... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kur te vdes nje njeri i dashur... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kur te vdes nje njeri i dashur... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kur te vdes nje njeri i dashur... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kur te vdes nje njeri i dashur... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kur te vdes nje njeri i dashur... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kur te vdes nje njeri i dashur... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_lcap17%Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_lcap29%Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_lcap31%Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_lcap23%Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_lcapKur te vdes nje njeri i dashur... I_voting_barKur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_rcap 
hot_spicy
Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_lcapKur te vdes nje njeri i dashur... I_voting_barKur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_rcap 
Darkangel
Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_lcapKur te vdes nje njeri i dashur... I_voting_barKur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_rcap 
angel boy
Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_lcapKur te vdes nje njeri i dashur... I_voting_barKur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_lcapKur te vdes nje njeri i dashur... I_voting_barKur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_rcap 
Child In Time
Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_lcapKur te vdes nje njeri i dashur... I_voting_barKur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_lcapKur te vdes nje njeri i dashur... I_voting_barKur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_lcapKur te vdes nje njeri i dashur... I_voting_barKur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_rcap 
rapper_girl
Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_lcapKur te vdes nje njeri i dashur... I_voting_barKur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_rcap 
Mars
Kur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_lcapKur te vdes nje njeri i dashur... I_voting_barKur te vdes nje njeri i dashur... I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kur te vdes nje njeri i dashur...

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kur te vdes nje njeri i dashur... Empty
MesazhTitulli: Kur te vdes nje njeri i dashur...   Kur te vdes nje njeri i dashur... Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 12:55 pm

..e gjithe bota shembet para teje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kur te vdes nje njeri i dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Kur te vdes nje njeri i dashur...   Kur te vdes nje njeri i dashur... Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 12:57 pm

deshiron te vdesesh bashk me te,por me pas kupton qe jeta esht shum e bukur dhe ja vlen te jetosh.mundohesh ta lesh pas ate dhimbje qe te ka shkaktuar humbja e nje personi te dashur,e sheh jeten me te brishte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kur te vdes nje njeri i dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Kur te vdes nje njeri i dashur...   Kur te vdes nje njeri i dashur... Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 1:37 pm

esht nje teme e ngjashme me kete per personat e dashur qe ju kan vdekur..nejse i'll check

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Kur te vdes nje njeri i dashur... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 26
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Kur te vdes nje njeri i dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Kur te vdes nje njeri i dashur...   Kur te vdes nje njeri i dashur... Icon_minitime1Mon Aug 03, 2009 7:05 pm

sme ka ndodhur asnjehere por duhet te jete shum e dhimbshme ... e kuptova pasi shoqes time te ngusht i vdiq babi dhe ndihej super keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kur te vdes nje njeri i dashur... Empty
MesazhTitulli: Re: Kur te vdes nje njeri i dashur...   Kur te vdes nje njeri i dashur... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kur te vdes nje njeri i dashur...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: