Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_lcap17%Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_lcap29%Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_lcap31%Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_lcap23%Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_rcap 
hot_spicy
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_rcap 
Darkangel
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_rcap 
angel boy
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_rcap 
Child In Time
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_rcap 
rapper_girl
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_rcap 
Mars
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur

Shko poshtė 
+22
paola
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Endi
odise
Lacuna_Coil
smart devil
free spirit
alex_anto
Come As You Are
Hyqmeti '97
enio
*...BE YOURSELF...*
angel boy
toni'world
bituku85
Blue Paradise
Child In Time
rapper_girl
fefe_
Rej
Soldier Of Fortune
26 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 5:08 pm

Pse cunat duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur

ju cfare mendoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 31
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 5:15 pm

Ndoshta eshte mentaliteti i vjeter i shqiptarit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 5:47 pm

ca mentaliteti thu re

eshte ligj
ndaj dhe gocat qe kan vella te madh spara ikin sa ne 1 vend ne 1 tjeter

un e kam motren e madhe , kur ajo eshte feju un kam qen klas 5 , por per kte "pun" kam gocen e halles Cool Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 5:49 pm

sa inat kam Mad:x
edhe kusheriri im i madhi kshu ben Mad:x po kush i ka marr leje ndo1her atij Laughing
shyqyr tani srri me ktu ne tir :D
fola per kusheririn pasi vellain e kam te vogel po ai ama ben sikur eshte vellai yne pffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:10 am

meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur = meshkujt idiot, injoranta dhe copat e katnarve te prapambetur
pastaj edhe goca po tjet aq pyk sa mos dij te krijoj marrdhenie te mira me vllain...
njsss sjan tgjith isoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 34
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:13 am

hahhahaa po pse ajo goca qe esht lidh vllai nuk esht motra e ndonjerit ose kushurira
eeeee ca te bejm jan shum egoista meshkujt Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:14 am

he pra se na acarut ju motrat...hahahaha.lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:14 am

Blue Paradise shkruajti:
hahhahaa po pse ajo goca qe esht lidh vllai nuk esht motra e ndonjerit ose kushurira
eeeee ca te bejm jan shum egoista meshkujt Laughing

jo jo squhet egoizem, quhet k@rllik Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:15 am

po se motra esh moter.....nrml
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:15 am

Un per vete nuk e di....skam moter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:16 am

bituku85 shkruajti:
po se motra esh moter.....nrml

pse e dashura jote sesht motra e nai cuni tjeter zotrote, si do tvinte ty sikur ajo te ndahej vetem se se le vllai

pikerisht se esht moter duhet ta mbash me afer, jo te tregoheni kafshe me femrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:16 am

Rej shkruajti:
Ndoshta eshte mentaliteti i vjeter i shqiptarit

foli shekspiri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 30
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:17 am

se ate qe i bejn ato te dashures sdun qe tja bejn te motres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 34
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:18 am

Child In Time shkruajti:
bituku85 shkruajti:
po se motra esh moter.....nrml

pse e dashura jote sesht motra e nai cuni tjeter zotrote, si do tvinte ty sikur ajo te ndahej vetem se se le vllai

pikerisht se esht moter duhet ta mbash me afer, jo te tregoheni kafshe me femrat
:duartrokitje: :duartrokitje:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:18 am

Child In Time shkruajti:
meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur = meshkujt idiot, injoranta dhe copat e katnarve te prapambetur
pastaj edhe goca po tjet aq pyk sa mos dij te krijoj marrdhenie te mira me vllain...
njsss sjan tgjith isoj

arlinda ...motra eshte gjithkca lali...
nuk mund ta lesh motren me cilindo...
une nuk kam per vete keshtu qe nuk flas dot me siguri 100% si do te veproja...
kot te te bej nje pyetje...
a do ta kishe problem ti sikur motra jote te lidhej me dike tani??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:18 am

Child In Time shkruajti:
bituku85 shkruajti:
po se motra esh moter.....nrml

pse e dashura jote sesht motra e nai cuni tjeter zotrote, si do tvinte ty sikur ajo te ndahej vetem se se le vllai


kisha 1 verejtje per te komenti
pikerisht se esht moter duhet ta mbash me afer, jo te tregoheni kafshe me femrat

Si i behet nqs ne i mbajm afer dhe i trajtojm tamam dhe ato perfitojn nga kjo gjo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 34
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:20 am

ta siguroj qe nuk do perfitonte
jam moter vet dhe me e vogel madje
nuk do perfitoja asnjeher nga vllai im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:21 am

angel boy shkruajti:
Child In Time shkruajti:
meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur = meshkujt idiot, injoranta dhe copat e katnarve te prapambetur
pastaj edhe goca po tjet aq pyk sa mos dij te krijoj marrdhenie te mira me vllain...
njsss sjan tgjith isoj

arlinda ...motra eshte gjithkca lali...
nuk mund ta lesh motren me cilindo...
une nuk kam per vete keshtu qe nuk flas dot me siguri 100% si do te veproja...
kot te te bej nje pyetje...
a do ta kishe problem ti sikur motra jote te lidhej me dike tani??

jo fare, skam te drejt un te nderhyj ne ndjenjat e saj o robo
madje do mbehej qefi, kam besim se ajo esht e zonja ta bej vet nje zgjedhje te mir, passtaj po e pate motren tralala esht pun tjeter, por po flas per njerzit normal
p.s se ke iden sa do mbehej qefi po te lidhej :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:22 am

bituku85 shkruajti:
Child In Time shkruajti:
bituku85 shkruajti:
po se motra esh moter.....nrml

pse e dashura jote sesht motra e nai cuni tjeter zotrote, si do tvinte ty sikur ajo te ndahej vetem se se le vllai


kisha 1 verejtje per te komenti
pikerisht se esht moter duhet ta mbash me afer, jo te tregoheni kafshe me femrat

Si i behet nqs ne i mbajm afer dhe i trajtojm tamam dhe ato perfitojn nga kjo gjo?

per ca do perfitonte robo, specifikoji gjerat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:23 am

Child In Time shkruajti:
angel boy shkruajti:
Child In Time shkruajti:
meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur = meshkujt idiot, injoranta dhe copat e katnarve te prapambetur
pastaj edhe goca po tjet aq pyk sa mos dij te krijoj marrdhenie te mira me vllain...
njsss sjan tgjith isoj

arlinda ...motra eshte gjithkca lali...
nuk mund ta lesh motren me cilindo...
une nuk kam per vete keshtu qe nuk flas dot me siguri 100% si do te veproja...
kot te te bej nje pyetje...
a do ta kishe problem ti sikur motra jote te lidhej me dike tani??

jo fare, skam te drejt un te nderhyj ne ndjenjat e saj o robo
madje do mbehej qefi, kam besim se ajo esht e zonja ta bej vet nje zgjedhje te mir, passtaj po e pate motren tralala esht pun tjeter, por po flas per njerzit normal
p.s se ke iden sa do mbehej qefi po te lidhej :D

ok ok ok normale...nuk po them une qe ta detyrosh motren tende nese do te lidhet apo nuk do te lidhet me dike...
thjesht po them qe gjithmone duhet patur kujdes ..sepse dihet tashme se cfare kerkojne meshkujt sot tek nje femer ...vetem ate gjene dhe i thone ike e pirdhu tani.....me kupton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:27 am

haha po flet per meshkujt...edhe ti mashkull je, edhe ju cunat e tjere
te thash iher, nqs esht femra aq tralala dhe e ul veten aq sa ta perdori tjetri vetem per tbe seks njeher ateher vk
po flasim per rastet normaleee ktu, duhet tjet aq i emancipuar robi dreqi ta haje, pastaj edhe ajo "gjeja" qe se marr vesh pse se permendi esht pjes e lidhjes, ti se ndalon dot motren tende te bej seks me personin qe lidhet, ueeeeeee sa kot mer zot, te diskutosh ne ditet e sotme per kshu gjerash akoma hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:31 am

Child In Time shkruajti:
haha po flet per meshkujt...edhe ti mashkull je, edhe ju cunat e tjere
te thash iher, nqs esht femra aq tralala dhe e ul veten aq sa ta perdori tjetri vetem per tbe seks njeher ateher vk
po flasim per rastet normaleee ktu, duhet tjet aq i emancipuar robi dreqi ta haje, pastaj edhe ajo "gjeja" qe se marr vesh pse se permendi esht pjes e lidhjes, ti se ndalon dot motren tende te bej seks me personin qe lidhet, ueeeeeee sa kot mer zot, te diskutosh ne ditet e sotme per kshu gjerash akoma hahaha

hahaha une nuk po them qe te mos beje sex moj....por te beje me personin e duhur...jo me dike qe sot e ka e neser nuk e ka....
dmth te ndihet e sigurt kur te jete me te...qe te jete marredhenie reciproke...jo vetem nga njera ane...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 34
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:32 am

un se kuptoj pse e kan kaq te veshtir te kuptojn se motra esht ne fund te fundit nje njeri qe ka nevoj te perjetoj cdo eksperienc qe mundeson jeta
motra nuk esht alinen,esht thjesht FEMER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:34 am

boh veshtir tjen gjerat reciproke...po shuum veshtir
plus qe, ajo vetem me nje person do kaloj gjith jetene ?!, me duket absurde, dmth ti thua te lidhet me nje qe e ka tsigurt qe do e ket per gjith jeten, perndryshe mos lidhet, ska kuptiiiiiiiiim
njs ky esht mendimi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1Thu Dec 18, 2008 12:34 am

Blue Paradise shkruajti:
un se kuptoj pse e kan kaq te veshtir te kuptojn se motra esht ne fund te fundit nje njeri qe ka nevoj te perjetoj cdo eksperienc qe mundeson jeta
motra nuk esht alinen,esht thjesht FEMER

:gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Pse te duan njerzit ty??????
» Pse shumica e femrave preferojne ta mbajne sekret moshen e tyre?
» Kur te vdes nje njeri i dashur...
» a jane meshkujt cdo here fajtore per ndarje!!!
» kush tradheton me shume femrat apo meshkujt?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: