Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_lcap17%Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_lcap29%Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_lcap31%Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_lcap23%Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_lcapPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_voting_barPse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur

Shko poshtė 
+22
paola
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Endi
odise
Lacuna_Coil
smart devil
free spirit
alex_anto
Come As You Are
Hyqmeti '97
enio
*...BE YOURSELF...*
angel boy
toni'world
bituku85
Blue Paradise
Child In Time
rapper_girl
fefe_
Rej
Soldier Of Fortune
26 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:44 am

H_boy354 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
hot spicy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
mire e kan
une qe sjam vlla dhe sdu qe motra uime tket bf, me ngrihen qimet perpjet kur e mendoj, tpakten deri sa te sigurohem qe e sht ne gjendje te llogjikoj vet cesht e mire e cesht e keqe, megjithse ka fillu me e hap kte mhb dreqka Razz
iiiiiiiiiiiii ma keq se une kjo :gaga: :gaga: :gaga:

ashu vazhdo
ec atyyyyy
u bon ato Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

po per vete Question Question Question Question


skam moshen e motres mduket,apo jo?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:46 am

po 3 vjet para je mi... sikur ca je ti.. bo si bose ti Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:47 am

H_boy354 shkruajti:
po 3 vjet para je mi... sikur ca je ti.. bo si bose ti Razz Razz

ore ti, po mire mer hajt tpysim iher ty,ti do e lije motren tende?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:48 am

Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
po 3 vjet para je mi... sikur ca je ti.. bo si bose ti Razz Razz

ore ti, po mire mer hajt tpysim iher ty,ti do e lije motren tende?

po mi... ca te keqe ka tongue

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:56 am

H_boy354 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
po 3 vjet para je mi... sikur ca je ti.. bo si bose ti Razz Razz

ore ti, po mire mer hajt tpysim iher ty,ti do e lije motren tende?

po mi... ca te keqe ka tongue
Suspect Suspect qeke vlla liberal ti

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 10:59 am

kush mi un...
po jo mi se skam moter lol!
dmth skam moter biologjike se moter kam un....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 11:01 am

prandaj flet kshu tiiiiiiiiii

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 11:03 am

Lacuna_Coil shkruajti:
prandaj flet kshu tiiiiiiiiii
jo mi jo nuk do e leja se po bej shaka as motren biologjike dhe as ato goca qe un i konsideroj si motra

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 11:05 am

H_boy354 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
prandaj flet kshu tiiiiiiiiii
jo mi jo nuk do e leja se po bej shaka as motren biologjike dhe as ato goca qe un i konsideroj si motra

po pra,e shef qe kam drejt une

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Aug 17, 2009 11:06 am

Lacuna_Coil shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
prandaj flet kshu tiiiiiiiiii
jo mi jo nuk do e leja se po bej shaka as motren biologjike dhe as ato goca qe un i konsideroj si motra

po pra,e shef qe kam drejt une
ti ske te drej se nuk je cun tongue tongue tongue

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
xheneta
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 15
Mosha : 25
Vendndodhja : mirash
Hobi : shkrimi leximi
Koha e lire : leximi
Piket : 34
Data e regjistrimit : 11/06/2010

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jun 11, 2010 2:40 pm

sepse jan xheloz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 25
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1Tue May 01, 2012 5:46 pm

Child In Time shkruajti:
okej tkuptoj, dhe ke te drejt
por nqs ti i thua vazhdimisht asaj jo mos u lidh, apo ta pergjosh e ti bertasesh, apo ku di un ca dreqin bejn vllezrit e sotem (se skam vlla tmadh) do jet me keq, e thash me lart, duhet mbajt afer dhe keshilluar kur tjet e nevojshme, por jo ta ndalosh dhe te nderhysh pa lidhje te jeta asaj
Jam dakort! shel shel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur   Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse meshkujt duan qe motrat e tyre te mos kene te dashur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: