Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a ka dashuri ne internet? I_vote_lcap17%a ka dashuri ne internet? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a ka dashuri ne internet? I_vote_lcap29%a ka dashuri ne internet? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a ka dashuri ne internet? I_vote_lcap31%a ka dashuri ne internet? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a ka dashuri ne internet? I_vote_lcap23%a ka dashuri ne internet? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a ka dashuri ne internet? I_vote_lcapa ka dashuri ne internet? I_voting_bara ka dashuri ne internet? I_vote_rcap 
hot_spicy
a ka dashuri ne internet? I_vote_lcapa ka dashuri ne internet? I_voting_bara ka dashuri ne internet? I_vote_rcap 
Darkangel
a ka dashuri ne internet? I_vote_lcapa ka dashuri ne internet? I_voting_bara ka dashuri ne internet? I_vote_rcap 
angel boy
a ka dashuri ne internet? I_vote_lcapa ka dashuri ne internet? I_voting_bara ka dashuri ne internet? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a ka dashuri ne internet? I_vote_lcapa ka dashuri ne internet? I_voting_bara ka dashuri ne internet? I_vote_rcap 
Child In Time
a ka dashuri ne internet? I_vote_lcapa ka dashuri ne internet? I_voting_bara ka dashuri ne internet? I_vote_rcap 
Blue Paradise
a ka dashuri ne internet? I_vote_lcapa ka dashuri ne internet? I_voting_bara ka dashuri ne internet? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a ka dashuri ne internet? I_vote_lcapa ka dashuri ne internet? I_voting_bara ka dashuri ne internet? I_vote_rcap 
rapper_girl
a ka dashuri ne internet? I_vote_lcapa ka dashuri ne internet? I_voting_bara ka dashuri ne internet? I_vote_rcap 
Mars
a ka dashuri ne internet? I_vote_lcapa ka dashuri ne internet? I_voting_bara ka dashuri ne internet? I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
May 2024
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a ka dashuri ne internet?

Shko poshtė 
+19
ida94
blue angel
Big_Boss
fefe_
angel boy
LaLuC-I
Lacuna_Coil
3bla
maria gracia
AURORA BOREALIS
Mars
Joker
odise
alex_anto
hot_spicy
rapper_girl
Soldier Of Fortune
elbasanlli-puro
don corleone
23 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:00 pm

:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:11 pm

po ..........................................................................................s'ka i inatosur i inatosur i inatosur i inatosur i inatosur i inatosur i inatosur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:13 pm

nuk ka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:31 pm

nuk po pergjigjem se edhe po te thoja po edhe po te thoja do me kundersjtonin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:34 pm

se kuptoj kte temen
gjtihsesi them jooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 6:28 pm

mund te ket nqs ne fillim flet,pastak takohesh dhe fillon pelqimi pas takimit...po te flasesh vetem me internet nuk quhet dashuri,quhet chat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 6:30 pm

jooo se besoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 9:20 pm

deri diku mendoj se po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Joker
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 38
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/12/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 10:33 pm

1 fjali tipike llumash elbasani : po iki ne internet te hy ne msn te flas me ndonje goc !
apo sjan rregjistru dhe te gjith ne hi5 !
dmth ne internet ka njerez qe sbejn dot gje ne jeten e perditshme dhe ikin "kapin" ndonje goc ne internet !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 11:09 pm

vetem vetem ne net JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 31
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 7:56 pm

Joker shkruajti:
1 fjali tipike llumash elbasani : po iki ne internet te hy ne msn te flas me ndonje goc !
apo sjan rregjistru dhe te gjith ne hi5 !
dmth ne internet ka njerez qe sbejn dot gje ne jeten e perditshme dhe ikin "kapin" ndonje goc ne internet !


ke shuuuum te drejte por un mendoj qe ka edhe raste te tilla kur mund te biesh ne dashuri ne internet thjesh e besoj dicka te tille
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia


Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 31
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 8:00 pm

nuk besoj se mund te kete dashuri ne net
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 35
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 8:01 pm

veshtire..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 8:03 pm

pjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 8:04 pm

sbehet llaf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 31
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Fri Jan 09, 2009 8:04 pm

por ama jo e pamundur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 8:01 pm

sma merr menja...po shum rrall ndoshta kaaa Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 31
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 8:02 pm

poooo per mu ka edhe me ka ndodh me njonen ne forum.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 8:04 pm

me siguri e ke pas njohur edhe live apo jo???? Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 31
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 8:05 pm

jo live jo s akeq e......?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 33
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 8:15 pm

hot spicy shkruajti:
sma merr menja...po shum rrall ndoshta kaaa Rolling Eyes
nqef nqef nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Tue Jun 16, 2009 4:51 pm

ma gje vl
kam 1 shoqje klase qe flet shum ne fb e msn , ore e minut e marrin en tel rob qe si ka taku asnjeher , jo ma sms , gjith diten
ma vk se ato cunat , kjo ma vk se ato ne fakt haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Tue Jun 16, 2009 5:22 pm

NUK KA.
MUND TE KET NJOHJE APO FILLIME....POR ME PAS FINALIZOHEN ME TAKIME DHE AMORRRR I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 31
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Tue Jun 16, 2009 5:31 pm

ka ka Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1Sat Oct 10, 2009 7:52 pm

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

a ka dashuri ne internet? Empty
MesazhTitulli: Re: a ka dashuri ne internet?   a ka dashuri ne internet? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a ka dashuri ne internet?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» dashuri e induktuar apo dashuri normale.
» kaloni shume kohe ne internet????
» Dashuri e heshtur?
» dashuri ...por jo reciproke
» kur na lendojn ne dashuri.......

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: