Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_lcap17%dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_lcap29%dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_lcap31%dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_lcap23%dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?

Shko poshtė 
+23
hot_spicy
AURORA BOREALIS
Shpirti-pist
angel_wolf
Blue Paradise
odise
play_boy
Venus
Burzgoroth
the beatle
Mars
RioT
Endi
Lacuna_Coil
dj jero
Child In Time
rapper_girl
vdekja_eshte_mundesia
SupergirL
fefe_
don corleone
smart devil
toni_montana
27 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 16, 2008 10:37 pm

super sexy girl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 33
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 10:47 pm

kshu si e kam nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 11:34 pm

te me perashtatet , te jet e mhb , te marri anen pozitive te gjerave se ate negativen e marr vet lol , tkaloji sh kohe me mu , ta takoj shpesh dmth etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 2:15 pm

Shum ndryshe nga un..per arsye se avash avash perputhen te dyja palet dhe shkojn me shum se po te jeni njesoj esht gje e merzitshme..!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 2:19 pm

te me pershtatet mua ne tip se ja pak tip turli un Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 2:20 pm

te ishte tipi ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 4:26 pm

play_boy shkruajti:
te ishte tipi ime
edhe un kshu them,
po te ishte dhe i bukur :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 4:28 pm

femra duhet te jet e bukur,ndersa mashkollu te ndryshoje pak nga majmuni :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 4:39 pm

tket pare dhe i respektueshem nga te gjith Razz lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 4:41 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
tket pare dhe i respektueshem nga te gjith Razz lol

Zor se i gje te dyja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 3:28 am

Blue Paradise shkruajti:
kshu si e kam nqef


:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 37
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 3:37 am

E du kshu si o,,sdu me nryshu Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 5:00 pm

te ishte dikush qe me kupton
qe nuk do te ndryshoj asgje nga karakteri im
te me pershtatej
jo shum i gjat se 156 jam vet dhe sikur nuk shkon
te mos ishte m i madh se 19 vjec
ndersa sa per pamjen mjafton qe un tapelqej(dhe ta dini qe jam tip qe i pelqej shum shpejt robt..dmth cunat hihihiih)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 4:35 pm

te jet vertet cun i mir, ezmer dhe me buze te trasha se mbaaaarooooooooooj, fiksim i kam :D:D:D I love you I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 5:08 pm

te me pershtatet mua me cdo gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 1:41 pm

PO SI SE KAM MENU NAIHER ME DETAJE??????NUK E DU ESMER KAQ ME MJAFTON.DHE JO JEVG..... affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 31
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 11:30 pm

te jet shum ndryshe nga un te mos jet shqiptar kshu mund te msoj shum gjera nga nje kulture tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 11:39 pm

brun sy zi.te tjerat skan renci per mua.renci ka qe tjat i sinqert dhe tme doje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
Stratovarius


Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 31
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 1:32 am

Un ja kom mendu qysh po ... t`jet rockerk :p edhe nga dukja edhe nga shpirti hihi e sinqert , e besueshme,. tjerat ma von Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 10:22 pm

se kam te dashur po do doja shume qe ta kisha
e kam gjet ashtu sic dua hihi Smile
ezmer, ato buzet fiksism fare,brun ai brune une, jemi pothuajse njesoj me gjatesi, shkojme shumee cte them me, si shpiirt eshte SmileSadSad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hellwasfullsoicameback
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
hellwasfullsoicameback


Female
Numri i postimeve : 1
Mosha : 29
Vendndodhja : Sleepy Hallow
Piket : 0
Data e regjistrimit : 09/12/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 09, 2008 11:12 pm

VETEM T DEGJOJ THE CLASH...NUK DU ASGJE M TEPER
SEPSE NQS E DEGJON KTE GRUP ATEHER KUPTOHET SE CA ROB ZOTI ESHTE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 09, 2008 11:13 pm

hmmm tme doje dhe kaq..bukuria iken dhe me nje aksident por dashuria mbetet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Dec 09, 2008 11:13 pm

hellwasfullsoicameback shkruajti:
VETEM T DEGJOJ THE CLASH...NUK DU ASGJE M TEPER
SEPSE NQS E DEGJON KTE GRUP ATEHER KUPTOHET SE CA ROB ZOTI ESHTE...

hahahahh sa e forte kjoo Laughing

...so u got to let me know...should i stay or should i go, huh ca kenge nam fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?   dashuri - qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» ca do boje nqs e dashura te thot ikim pim nje kafe edhe ti ske as i lek ? :P
» sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???
» c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?
» Nata me romantike per ju do ishte
» Ca mendimi keni per dike qe ka dy te dashura ne te njejten kohe?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: