Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_lcap17%dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_lcap29%dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_lcap31%dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_lcap23%dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_lcapdashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_voting_bardashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_lcapdashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_voting_bardashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_lcapdashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_voting_bardashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_lcapdashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_voting_bardashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_lcapdashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_voting_bardashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_lcapdashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_voting_bardashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_lcapdashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_voting_bardashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_lcapdashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_voting_bardashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_lcapdashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_voting_bardashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_rcap 
Mars
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_lcapdashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_voting_bardashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?

Shko poshtė 
+18
Darkangel
3bla
odise
mel-L
Realkatil
Child In Time
aurel_m131
metallica_death
Venus
dj jero
don corleone
Lacuna_Coil
Endi
Mars
fefe_
Soldier Of Fortune
RioT
toni_montana
22 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
toni_montana
Adoleshent
Adoleshent
toni_montana


Male
Numri i postimeve : 16
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Hobi : sport
Koha e lire : po patem
Piket : 0
Data e regjistrimit : 24/08/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 9:26 pm

Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 11:33 pm

respekt,,vetem ket,,as dashuri asgje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 2:38 pm

mjafton ta kem prane!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 4:24 pm

1 motorr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 4:27 pm

Dashuri,respekt harmoni,paqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 4:28 pm

dashuri dhe respekt...te tj do vinin vet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 4:37 pm

asgje, tme le rehat ne qefin tim,kjo mjaftonm. tjerat po ja dhash te mi japi, nqs as une nuk i dhuroj gje, sdu asgje. lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Fri Aug 29, 2008 7:22 pm

fefe_ shkruajti:
1 motorr
hahahahhahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 5:38 pm

1TRANSFERT NE TEL. CDO JAV. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 8:08 pm

t me japi nai leke se i ble vete gjanat dhe pse te thy koken me pare po te kesh me shume zban keq ne vend te huj po ne shqiperi ma mire te jesh fukara se te rrjepin :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Sun Aug 31, 2008 4:57 pm

paqe,siguri,dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 2:16 pm

dhe une si ky lart mendoj po ky harroj te thonte dhe lumturi nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 2:54 pm

nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 5:10 pm

S'ka rendesi ca eshte, rendesi ka qe ai ta kete menduar vetem per mua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:50 pm

dashuri te sinqerte
dhe pak mundesi
per te qene sa me prane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 8:51 pm

pak me shum kohe se kam ca dit qe nuk rri me ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 7:20 pm

dashuri.respekt.lumturi......kto jan me te rendesishme se gjthcka.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 3:29 am

kohe me shum dashuri dhe ca puthje kaq sdua shum lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 31
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Thu Oct 02, 2008 10:05 pm

Te me dhuronte nje te dashur tjeter...... ahhh dashuriaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
Vizitor
Vizitor
dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 11:52 pm

e dashura ime do te me pelqente te me adhuronte mua ne rradhe te pare e jo portofolin tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mel-L
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
mel-L


Female
Numri i postimeve : 112
Mosha : 30
Vendndodhja : ne natyre
Hobi : futbolli
Koha e lire : bej detyrat
Piket : 1
Data e regjistrimit : 02/08/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 12:44 pm

ca te me dhuronte...eeeee pervec nje puthje , nje arome, nje prekje, nje nate. se di ndoshta nje puthje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 6:16 pm

ca ti doje zemra.........
nuk mund te zhgjedh.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 11:24 pm

1- 300.000 euro ne banke
2- makine
3- nje ishull(exotik thote ky shoku im) ne tajlande

modest , sdu shume gjera ... tani per tani kaq me vone shofim ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 11:25 pm

mos me merzisi si teper. kaq mire esht...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 11:27 pm

3bla shkruajti:
1- 300.000 euro ne banke
2- makine
3- nje ishull(exotik thote ky shoku im) ne tajlande

modest , sdu shume gjera ... tani per tani kaq me vone shofim ...

ke harru te te jepte dhe nje te dashnore tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Sponsored content

dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Empty
MesazhTitulli: Re: c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?   dashuri - c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
c'fare do ju pelqente qe te dhuronte i dashuri ose e dashura juaj?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» sa rendesi ka bukurija te i/e dashura/i juaj dhe cfare keni qef te ai/ajo ne trup???
» qysh do te donit qe te ishte e dashura ose i dashuri?
» cfare mjeti do ju pelqente te kishit per te udhetuar?
» Kujt personi VIP do te donit qe ti ngjante e dashura ose i dashuri
» cfare do benit per te rifituar nje dashuri te humbur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: