Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_lcap17%dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_lcap29%dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_lcap31%dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_lcap23%dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kur keni bere dashuri per here te fundit ??

Shko poshtė 
+10
SupergirL
RioT
vdekja_eshte_mundesia
Endi
Lacuna_Coil
dead angel
ani
rapper_girl
vagabondi_eri
Darkangel
14 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 30
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 6:57 pm

pardje bera per her te fundit me nje shoqen time edhe sot jam i kputetm fare me zor rri ne kembe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 29
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:01 pm

uaaa haha qe ne ket moshe ti ee hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:04 pm

[quote="play_boy"]pardje bera per her te fundit me nje shoqen time edhe sot jam i kputetm fare me zor rri ne kembe[/quote


Age: 15. affraid affraid affraid affraid uroj te jesh kenaqur dhe hajt me megjithse je i vogel, po ajo shoqja si ka pranuar???? scratch scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:36 pm

sa skandalozeeeeeeeeeeee :gaga:
skam bo najher..larg qoft :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 7:37 pm

[quote="Lacuna_Coil"]
play_boy shkruajti:
pardje bera per her te fundit me nje shoqen time edhe sot jam i kputetm fare me zor rri ne kembe[/quote


Age: 15. affraid affraid affraid affraid uroj te jesh kenaqur dhe hajt me megjithse je i vogel, po ajo shoqja si ka pranuar???? scratch scratch

shoqja do ket qen 55 vjec... :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 8:05 pm

TEMA MBYLLET !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Sponsored content

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur keni bere dashuri per here te fundit ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cili ka qene udhetimi i fundit qe keni bere ?
» Cili eshte gjesti me i madh i dashurise qe keni bere apo ju kane bere?
» keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?
» Endrra e fundit qe keni pare..
» genjeshtra e fundit qe keni then

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: