Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_lcap17%dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_lcap29%dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_lcap31%dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_lcap23%dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_rcap 
Mars
dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_lcapdashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_voting_bardashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kur keni bere dashuri per here te fundit ??

Shko poshtė 
+10
SupergirL
RioT
vdekja_eshte_mundesia
Endi
Lacuna_Coil
dead angel
ani
rapper_girl
vagabondi_eri
Darkangel
14 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:02 pm

mu pergjigjni pak ju lutem lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
vagabondi_eri
Adoleshent
Adoleshent
vagabondi_eri


Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 32
Vendndodhja : lazarat
Hobi : barist
Koha e lire : dal me shoqerrin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/08/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:14 pm

DJE NGA ORA 11''30 E DARKES SOT NE MENGJES U NDAM...... SA KEQ.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:36 pm

Darkangel shkruajti:
mu pergjigjni pak ju lutem lol!

pse spergjigjesh edhe vet ti eee Razz:P

sa per veten time skam bere ndo1her dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:43 pm

per erin ,sa mire, se ke iden sa me behet qefi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:45 pm

hahahhahaah sepse hera e fundit nuk ishte shume romantike prandaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:46 pm

skam ber kurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 7:02 pm

Darkangel shkruajti:
hahahhahaah sepse hera e fundit nuk ishte shume romantike prandaj

tema qe hape vet nuk thot ishte apo jo romantique por kur keni ber per here te fundit dashuri,prandaj thuje. Razz lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 7:51 pm

oj lacuna coil as ti su pergjigje mi hahahahhaha
per mua kjo pytje nuk duhet te egzistoj fare se jam sh sh sh e vogel!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 9:12 pm

pse gocat e kan kaq te veshtire ta thone,apo jooooo se jan te vogla drreqkat Razz
beni cte doni por mendoni se cfar po beni Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 9:43 pm

ej,,keni lujt ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 9:44 pm

pse riot se temen e hapa une?[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 9:45 pm

ej nje informacion per ata qe se kan bere
MOS SHKRUANI FARE KUR SE KENI BERE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 9:46 pm

nuk kam asgigjo kundra teje mos e keqkupto,,por eshte i cik teme koti,pa ofendim,, shumica ktu jan 13-14-15,,ca pret ti,,se nuk jemi as ndonje vend,,perendimor,,nejse,,kujt ti pelqej te perjgigjet,,skam gje kundra!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 9:47 pm

ahhahhah po se di ti qe ketyre te voglave i rihen puplat shpejt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 9:48 pm

Darkangel shkruajti:
ahhahhah po se di ti qe ketyre te voglave i rihen puplat shpejt


HAHAHAH O DARK SA I MODH QE JE HAHAHAHAHAHAAHHAH Laughing Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 9:48 pm

[quote="Endi"]oj lacuna coil as ti su pergjigje mi hahahahhaha
per mua kjo pytje nuk duhet te egzistoj fare se jam sh sh sh e vogel!![/quote

rri mi ti.
e njejta pergjigje si e jotja vlen edhe per mua me perjashtim te asajt: sh sh sh e vogel se nuk jam aq e vogel. Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:04 pm

je 17 vjec lacuna eshte normale qe ta kesh bere.. Surprised
une para 3 ditesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:06 pm

e po ja qe se kam ber.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:09 pm

dj jero shkruajti:
je 17 vjec lacuna eshte normale qe ta kesh bere.. Surprised
une para 3 ditesh

Ti surprizohesh me lacunen? Shocked Shocked Edhe si qenka normale!Per mua eshte anormal ky fakt jo vetem per gocat po dhe per cunat!Nuk e di pse po dhe shumica e djemve kot thone me duket mua,se pse nuk e di mbase se kujtojne se ne kete menyre duken me djem,se di ne fakt!Gjithsesi per mua kjo teme nuk duhet te ishte fare perderisa jemi adoleshente,nuk eshte adapte per moshen tone,mendimi im ky,se di per ju tj!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:10 pm

pfffff edhe mbase ku ta di une..edhe mbase jo e thua ngaqe te vjen zorre ta thuashe hapur ne sy te te tereve Idea po une besoj se po thua te verteten sepse te njoh per vajze qe spara genjen lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:13 pm

ajo eshte dicka qe e ben se endjen..une besoj se mbi moshen 16 eshte dicka normale...eshte nje menyre e te shprehurit dashurine dhe te fal kenaqesi qe smund ti gjesh ne asnje vend tjeter...ti do te habitesh nqs do te thoja se sipas shume studimeve femrat jane me te etura se meshkujt por nuk e shprehin,femrat e deshirojne me shume se meshkujt.e pra kjo eshte e verteta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:15 pm

dj jero shkruajti:
pfffff edhe mbase ku ta di une..edhe mbase jo e thua ngaqe te vjen zorre ta thuashe hapur ne sy te te tereve Idea po une besoj se po thua te verteten sepse te njoh per vajze qe spara genjen lol!

affraid Qyqa as qe behet fjale!Une se di ca eshte puthja perderisa se kam dhene akoma e jo me keto te tj confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 11:18 pm

shiko kete informacion tek urauba...nuk me lejohet ta them adresen e plote e di.....por shife atje tek rubruka eros
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 29
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 1:05 am

Mars shkruajti:
dj jero shkruajti:
je 17 vjec lacuna eshte normale qe ta kesh bere.. Surprised
une para 3 ditesh

Ti surprizohesh me lacunen? Shocked Shocked Edhe si qenka normale!Per mua eshte anormal ky fakt jo vetem per gocat po dhe per cunat!Nuk e di pse po dhe shumica e djemve kot thone me duket mua,se pse nuk e di mbase se kujtojne se ne kete menyre duken me djem,se di ne fakt!Gjithsesi per mua kjo teme nuk duhet te ishte fare perderisa jemi adoleshente,nuk eshte adapte per moshen tone,mendimi im ky,se di per ju tj!
shume dakort me marsin cheers cheers cheers cheers cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1Fri Sep 12, 2008 2:04 am

Bashkohem me mendimin e RioT dhe Mars Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Empty
MesazhTitulli: Re: kur keni bere dashuri per here te fundit ??   dashuri - kur keni bere dashuri per here te fundit ?? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur keni bere dashuri per here te fundit ??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cili ka qene udhetimi i fundit qe keni bere ?
» Cili eshte gjesti me i madh i dashurise qe keni bere apo ju kane bere?
» keni ber tatuazh? nese po ne cpjes te trupit dhe cfare keni bere?
» Endrra e fundit qe keni pare..
» genjeshtra e fundit qe keni then

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: