Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_lcap17%genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_lcap29%genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_lcap31%genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_lcap23%genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_lcapgenjeshtra e fundit qe keni then I_voting_bargenjeshtra e fundit qe keni then I_vote_rcap 
hot_spicy
genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_lcapgenjeshtra e fundit qe keni then I_voting_bargenjeshtra e fundit qe keni then I_vote_rcap 
Darkangel
genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_lcapgenjeshtra e fundit qe keni then I_voting_bargenjeshtra e fundit qe keni then I_vote_rcap 
angel boy
genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_lcapgenjeshtra e fundit qe keni then I_voting_bargenjeshtra e fundit qe keni then I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_lcapgenjeshtra e fundit qe keni then I_voting_bargenjeshtra e fundit qe keni then I_vote_rcap 
Child In Time
genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_lcapgenjeshtra e fundit qe keni then I_voting_bargenjeshtra e fundit qe keni then I_vote_rcap 
Blue Paradise
genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_lcapgenjeshtra e fundit qe keni then I_voting_bargenjeshtra e fundit qe keni then I_vote_rcap 
Child Of Darkness
genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_lcapgenjeshtra e fundit qe keni then I_voting_bargenjeshtra e fundit qe keni then I_vote_rcap 
rapper_girl
genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_lcapgenjeshtra e fundit qe keni then I_voting_bargenjeshtra e fundit qe keni then I_vote_rcap 
Mars
genjeshtra e fundit qe keni then I_vote_lcapgenjeshtra e fundit qe keni then I_voting_bargenjeshtra e fundit qe keni then I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 genjeshtra e fundit qe keni then

Shko poshtė 
+13
jona
Big_Boss
Slash
Blue Paradise
H_boy354
vdekja_eshte_mundesia
fefe_
*...BE YOURSELF...*
hot_spicy
don corleone
AURORA BOREALIS
Lacuna_Coil
Child In Time
17 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 4:55 am

me dhemb stomaku dhe koka, plakes as vet se di pse ja futa kot, mesht be instiktive mduket Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 2:56 pm

asnje...hmmm prit...jo jo skam then hic sot,as dje as pardje scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 3:19 pm

hm....sot.....jo skam then ndonje genjeshter...............por ma ha mendja se sa te vij mamushi ne shtepi.....do te behem aq e shenjete sa JUDA VETE lol.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 3:20 pm

AURORA BOREALIS shkruajti:
hm....sot.....jo skam then ndonje genjeshter...............por ma ha mendja se sa te vij mamushi ne shtepi.....do te behem aq e shenjete sa JUDA VETE lol.....

gjat ksaj kohe i paskem folur JUDES une??? Shocked Shocked
omgggg ca kam ber??? dhe sna ke dhen autograf mi???? hahahahaa Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 3:38 pm

^ hahahahhahahhahaaa pse do autograf ti kshu???????????po nga kush se ?nga un qe sdi me ba firma pfffffffffffffffffff kur te mesoj te premtoj se do te jap nje autograf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 3:40 pm

AURORA BOREALIS shkruajti:
^ hahahahhahahhahaaa pse do autograf ti kshu???????????po nga kush se ?nga un qe sdi me ba firma pfffffffffffffffffff kur te mesoj te premtoj se do te jap nje autograf

pppffff...je dhe senatore, ik moj pilu
ose hajde te une te shes firma gati Laughing

nje secret, une sdi per vete ,vetem te mamit kam msu sepse...mduhet, e kapish vet ti per ca Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 3:49 pm

hahahahha un as te vellait tim 10 vjecar nuk di.....qe kuptohet se ca firme mund te bej ai........dhe e ke ina ti jam senatore.....Razz vetem se sdi firmen do jap doreheqjen un???????????????pf ska shance.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 4:11 pm

AURORA BOREALIS shkruajti:
hahahahha un as te vellait tim 10 vjecar nuk di.....qe kuptohet se ca firme mund te bej ai........dhe e ke ina ti jam senatore.....Razz vetem se sdi firmen do jap doreheqjen un???????????????pf ska shance.....

moj po desha i them vales dhe te jeq ne moment per diskrimin te...nejse se sdi per ke se ja futa kot,po shance ka tongue Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 5:15 pm

skam then sot e le per here tjeter Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 5:15 pm

ke then ke then po he
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 5:17 pm

te betohem joooooooooooooooooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 7:17 pm

dola me 6 ore--->mamit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 7:19 pm

skam thene ...kam sh kohe madje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 11:25 pm

ku ishe tha babi shpar
po shifja ndeshjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 1:08 pm

dola me 4 ore... :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 1:09 pm

i thash nje shoku qe skam oferte Razz nderkohe qe kisha :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 7:28 pm

mami :vetem kafe do pish neser?
une:jo do ha dhe sufllaqe prandaj do vonohem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 8:40 pm

te shpis: vetem cuna do jeni ne sarand?
une: po Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 8:42 pm

H_boy354 shkruajti:
te shpis: vetem cuna do jeni ne sarand?
une: po Twisted EvilRazz Razz Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 11:32 pm

skam koh me msu Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Thu Jun 11, 2009 11:33 pm

babi:ca po ben?
une:aman mos me luj se dhe diten e fundit po na marrin frymen ne shkoll,po kerkoj ca gjera dmth
babi:ahhh,sa justifikim tbukur ke gjet
une:uuaa me verte? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Fri Jun 12, 2009 5:05 pm

i thash 1 shoku takohemi mbasdite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Fri Jun 12, 2009 7:00 pm

nuk them genjeshtra.... i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Vizitor
Vizitor
genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Fri Jun 12, 2009 8:48 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
i thash nje shoku qe skam oferte Razz nderkohe qe kisha :D
jo po i thash 1 shoku qe jam ke sahati nderkohe qe isha tek skampa Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1Fri Jun 12, 2009 9:45 pm

kishte rradhe te akullorja pranej u vonova Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

genjeshtra e fundit qe keni then Empty
MesazhTitulli: Re: genjeshtra e fundit qe keni then   genjeshtra e fundit qe keni then Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
genjeshtra e fundit qe keni then
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????
» Kur keni qare per here te fundit?
» Gjeja e fundit qe keni ble
» me ke keni fol ne telefon per here te fundit??
» Endrra e fundit qe keni pare..

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: