Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_lcap17%cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_lcap29%cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_lcap31%cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_lcap23%cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_lcapcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_voting_barcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_rcap 
hot_spicy
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_lcapcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_voting_barcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_rcap 
Darkangel
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_lcapcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_voting_barcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_rcap 
angel boy
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_lcapcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_voting_barcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_lcapcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_voting_barcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_rcap 
Child In Time
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_lcapcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_voting_barcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_rcap 
Blue Paradise
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_lcapcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_voting_barcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_lcapcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_voting_barcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_rcap 
rapper_girl
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_lcapcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_voting_barcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_rcap 
Mars
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_lcapcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_voting_barcila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????

Shko poshtė 
+7
RioT
jona
H_boy354
SupergirL
rapper_girl
Lacuna_Coil
odise
11 posters
AutoriMesazh
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:04 pm

kur i thashe te shtepise se me humbi portofoli dhe kisha 250 mije lek mrena...se ishte dita e roges.....
te shtepise u merziten shume fillun tu me ca koken
nuk je i kujdesshem....nga e ke mendjen.....etj etj..
por te nesermen kur u ngritem ja u kam dhene leket..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:05 pm

sqeka dhe aq e bukur se izere se i ke humb me verte ato leket kur ja ke kthyer.

une se mbaj mend per vete genjeshtren me te bukur qe kam then.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:07 pm

nuk genjej Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:09 pm

uii hallall per kte temen se un kam shum vallaj dhe jane gallate fare si rrena Razz:P:D:D:D
hahahahahahahhahaha
sa here kam dash te shkoj ne el alamet genjshtrash vallaj, se si i kane ngrene pupupu Razz:P
hahahahaha
ja e fundit fare, kur isha te premten, u bera cik vone dhe genjeshtra ishte : po po ne mesim do shkoj si dhe kjo : na mbajten per pastrim, pastaj sa i hipa autobuzit, me pas ndalova ne nje fast food dhe pastaj ne kembe me vrap, uh sa jam lodh, papam fare eee Razz:P
hahahahahahaha
kurse motra me justifikoi kshu : eshte semure motra o zyshe Razz:P hahahaha
pupupu sa semure kam qene, duke bere qejf me grupin hahahahahaha
:gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:13 pm

te pakten te mbeshtet motra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:13 pm

hahahaha si i thash une zyshes time: o zysh doi iki ne shpi te pi caj se vdiqa nga kolla. uaa tha ajo,juxhen pi dhe ndonje ilac bashk me cajin. duke u kollitur une: pio zushe,shum flm.
mua me prisnin posht mars,darkangel dhe bad boy. hahahahaa vetem roja e kuptoi po pun e madhe. Razz Razz Razz une doja te takoja rapper girl dhe riot ai me bente llafe.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Corey1-horz


Edituar pėr herė tė fundit nga Lacuna_Coil nė Mon Sep 29, 2008 6:26 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:14 pm

rapper_girl shkruajti:
uii hallall per kte temen se un kam shum vallaj dhe jane gallate fare si rrena Razz:P:D:D:D
hahahahahahahhahaha
sa here kam dash te shkoj ne el alamet genjshtrash vallaj, se si i kane ngrene pupupu Razz:P
hahahahaha
ja e fundit fare, kur isha te premten, u bera cik vone dhe genjeshtra ishte : po po ne mesim do shkoj si dhe kjo : na mbajten per pastrim, pastaj sa i hipa autobuzit, me pas ndalova ne nje fast food dhe pastaj ne kembe me vrap, uh sa jam lodh, papam fare eee Razz:P
hahahahahahaha
kurse motra me justifikoi kshu : eshte semure motra o zyshe Razz:P hahahaha
pupupu sa semure kam qene, duke bere qejf me grupin hahahahahaha
:gaga: :gaga:


pupu car rrenash
po ti per pastrim 3 ore rri???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:15 pm

there with out me shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
uii hallall per kte temen se un kam shum vallaj dhe jane gallate fare si rrena Razz:P:D:D:D
hahahahahahahhahaha
sa here kam dash te shkoj ne el alamet genjshtrash vallaj, se si i kane ngrene pupupu Razz:P
hahahahaha
ja e fundit fare, kur isha te premten, u bera cik vone dhe genjeshtra ishte : po po ne mesim do shkoj si dhe kjo : na mbajten per pastrim, pastaj sa i hipa autobuzit, me pas ndalova ne nje fast food dhe pastaj ne kembe me vrap, uh sa jam lodh, papam fare eee Razz:P
hahahahahahaha
kurse motra me justifikoi kshu : eshte semure motra o zyshe Razz:P hahahaha
pupupu sa semure kam qene, duke bere qejf me grupin hahahahahaha
:gaga: :gaga:


pupu car rrenash
po ti per pastrim 3 ore rri???

pse mo ca ka Razz:P:P:P
hahahahahahahhahaha uh sa kam qesh
je i madh :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:21 pm

si moj car ka. pse ju kur pastroni klasen pastroni edhe gjith lagjen rreth shkolles :D :D Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:48 pm

vertet ajo qe kam shkrujt ne fillim fare mund te ngjaje me nji loje qe i kam bere familjes
por per ate dite qe i kam thene ngjan me nje gjenjeshter.....
te nesermen mu mbush mendja te nesermen ja kam dhene leket se nuk do ja u jepja fare hahahahahahahahahahahahahahahahaha :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 8:09 pm

kur isha nshqipri me pushima ishe 1 dit pasi erdhne pub ene merr mami ne cel e thot ku jeni
muzika me te shurdhu una i thash mamit jemi ne autobuz tu shku ne qender :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 6:51 pm

pse nuk shkruani noi genjeshter qe keni bere apo nuk genjeni fare ju gjasme,,,,,,,,hahahah
une per vete i thashe presorit do me japesh leje se do shkoj te vizitohem se jam smure.....dhe me dha palla......une tu dal andej-kendej neper dures kur na kapi nji zysh tjeter nga shkolla..na tha po ju sikur do shkonit te vizitoheshit apo moret leje kot....ne me gjysem zeri i thame..
jo mi zyshe u vizitum dhe shkum me mare ilacet ke nji farmaci aty ke vollga se e njofim ate shitesen....hahahahaha.......te shofim ca do na thone neser ke shkolla...kush ri e degjon ato tani........te marin me sy te keq qe ne fillim te shkolles me te q* mori.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 8:56 pm

sa here kam rrejt une, smaj men kush ka qene me e bukura Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 8:59 pm

kam aq shum sa sme kujtohet asnje per momentin

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 27
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 6:27 pm

shume here zyshat po sme kujtohen Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Sat Aug 01, 2009 9:34 pm

kur i thoja atyre te shpis qe do fleja ne shkoll i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Sat Aug 01, 2009 10:45 pm

te enjten gjoja do dilnim me free sprit dhe nje shoqe tjeter,kshu tham une me motren po nfakt ikem ne pshina jasht elb. Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DarkVampire666
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
DarkVampire666


Female
Numri i postimeve : 124
Mosha : 30
Vendndodhja : home
Piket : 140
Data e regjistrimit : 04/08/2009

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Wed Aug 05, 2009 8:00 pm

mmmm kam pas sh t bukra po si maj mend tani per momentin....
e fundit fare ka qen para i jave q shkova n berat ene i thash t shpis q do fle te shoqja ngusht...po kisha vjedh celsat e shpis time ene rija atje me amoren Razz..dhe sa her q merte mami n tel un futesha ke i dhom edhe beja sikur flisja me shoqen e ngusht njkohesisht.. i thoja mamit o ma po iki un se spo me len rehat kjo do ham dark Razz eshte hera e tret q e bej kte Razz sa her q shkoj andej kte pun i them gjithmon i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 9:26 pm

as se maj men hic
ska pas nai tvecant
vetem tipiket isha me gocat Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Fri Aug 07, 2009 10:08 pm

ska genjeshtra tbukraaa asiher, po me te mdhaja mund tthemi.... nejse kto kohet e fundit genjeshtra koti kam then,qe po vet i kam nxjerr para ktyre te shpis,si mbaja dot Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Sat Aug 08, 2009 6:43 pm

kur i thash atyre te shpis qe do iki vetem dy jave dhe jam kthy pas 2 muajsh fiks...
e kisha planifiku qe do rrija dy muaj lol!

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Ennu
Adoleshent
Adoleshent
Ennu


Female
Numri i postimeve : 15
Mosha : 28
Vendndodhja : para pc :p
Hobi : Te rri :P
Koha e lire : lexoj
Piket : 61
Data e regjistrimit : 15/11/2010

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Mon Nov 15, 2010 10:37 pm

nje genjeshter e papar per ditelindjen time une isha ne tr dhe kishim planifiku te dilnim me ca miq+te dashurin ndersa mamit i thashe se dola vetem me kusheriren Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Mon Nov 15, 2010 11:43 pm

nuk me kujtohet na nji genjeshter e madhe dhe e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1Thu Aug 25, 2011 2:06 am

kur i thash kte fundjave qe do jem ne pogradec te gjithve,, nderkohe qe kam qen gjat gjith kohes ktu ne elbasan dhe askush nuk me pa verdalle Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Empty
MesazhTitulli: Re: cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????   cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot??????? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cila eshte genjeshtra me e bukur qe keni bere deri me sot???????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» cila eshte shakaja me e rende qe i keni bere ndonjerit?
» Cili eshte gjesti me i madh i dashurise qe keni bere apo ju kane bere?
» Cili eshte filmi qe ju ka lene mbresa deri ne moshen qe keni tani dhe kur e keni pare ate film :D
» sa mungesa keni bere deri tani?
» SA ESKURSIONE KENI BERE DERI TANI ME KLSEN TUAJ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: