Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcap17%dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcap29%dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcap31%dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcap23%dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 shoqeria apo i/e dashuri/a

Shko poshtė 
+33
*...BE YOURSELF...*
smart devil
elbasanlli-puro
free spirit
Slash
Kryptonite
DARK LOVE
marsen_rebeli
alex_anto
Angel
B.A.K.I. V.I.P.I.
angels.love
little angel
SupergirL
Come As You Are
toni'world
dj hacker
redian
Soldier Of Fortune
bituku85
Rej
ani
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Endi
angel_wolf
Mars
Child In Time
fefe_
Darkangel
don corleone
wooow
rapper_girl
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

shoqeria apo i/e dashuri/a
1.shoqeria
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcap76%dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap
 76% [ 32 ]
2.i/e dashuri/a
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_lcap24%dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 I_vote_rcap
 24% [ 10 ]
Totali i votave : 42
 

AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:25 pm

por kurr merr vesh qe jo shoqeri,dmth ai shok apo shoqe kerkon me shum ??besoj e zhgenjehesh sepse kupton qe shoqeria e vertet nuk ekz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:31 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
duhet te kuptini dicka,qe dashuria e vertet eshte e perjetshme,ndersa nje miqsi jo o

kshu flet vetem nje njeri qe ka ren brenda ose pretendon se ka ren,flasin njerezit qe kan gjetur me ne fund dike per ta pasur te dashur.
mo e merr personale erjon se po flas ne pergjithsi,sinqerisht
por po kuptoj qe ty me shum cekani te rreh ne faktin ekziston apo jo shoqeria,qe esht teme me vete mduket se ajo qe ke then posht meje ska shum lidhje me temen.
pse nuk esht e perjetshme miqesia,deri ne fund te jetes ajo nuk te ndahet.
mund te lidhesh,te krijosh familje etj etj,por prap duam sduam te shoqeria do gjejm nje pjes tonen....

nejse my opinion vazhdon te jet qe njeriu mund te arrit ti mbaj te dyja,ska pse behen ndarje,
normalisht qe do duash me shum te dashuren/in, por jo te shkeputesh nga miqt e tu se u bere me partnere.ppffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:34 pm

deri ne fund te jetes ajo nuk te ndahet. gjithmon mund te kesh nje miqsi te paster vetem me person,qofte shoqe apo shok ? ndersa dashuria eshte per gjith jeten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 31
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:36 pm

jane te pandashme.....pastaj dashuria nga shoqeria del....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:37 pm

un sdo e quaja shoqe apo shok dike qe pretendon me shum.ateher kush do ishte dallimi mes ktyre dy termave??!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:38 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
deri ne fund te jetes ajo nuk te ndahet. gjithmon mund te kesh nje miqsi te paster vetem me person,qofte shoqe apo shok ? ndersa dashuria eshte per gjith jeten


pretendon se nje dashuri e gjetur ne adoleshenc te te ndjek gjith jeten??????? dhe per me teper ta mendosh kte per nje kohe fare te shkurter???
eee ktu paska pun,skam nerva te vazhdoj boy Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 31
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:39 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
un sdo e quaja shoqe apo shok dike qe pretendon me shum.ateher kush do ishte dallimi mes ktyre dy termave??!

nis si shoqeri dhe perfundon dashuri...por jo ne te tera rastet...mund te kete edhe nje shoqeri pa dashuri ne mes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:43 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
deri ne fund te jetes ajo nuk te ndahet. gjithmon mund te kesh nje miqsi te paster vetem me person,qofte shoqe apo shok ? ndersa dashuria eshte per gjith jeten


pretendon se nje dashuri e gjetur ne adoleshenc te te ndjek gjith jeten??????? dhe per me teper ta mendosh kte per nje kohe fare te shkurter???
eee ktu paska pun,skam nerva te vazhdoj boy Laughing Laughing

per dashurin e gjetur ne adoleshnc ka fakte qe ekz ndersa per shoqerin e adoleshences qe zgjat pergjithmon nuk besoj,se ne rritemi,piqemi kemi hapsira me te medha,njerez me shum per te njuhur dhe zbesoj qe kontaktet qe kemi pas do jen si me par.secili shikon interesin e tij pas nje perjudhe kohe te gjat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:46 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
deri ne fund te jetes ajo nuk te ndahet. gjithmon mund te kesh nje miqsi te paster vetem me person,qofte shoqe apo shok ? ndersa dashuria eshte per gjith jeten


pretendon se nje dashuri e gjetur ne adoleshenc te te ndjek gjith jeten??????? dhe per me teper ta mendosh kte per nje kohe fare te shkurter???
eee ktu paska pun,skam nerva te vazhdoj boy Laughing Laughing

per dashurin e gjetur ne adoleshnc ka fakte qe ekz ndersa per shoqerin e adoleshences qe zgjat pergjithmon nuk besoj,se ne rritemi,piqemi kemi hapsira me te medha,njerez me shum per te njuhur dhe zbesoj qe kontaktet qe kemi pas do jen si me par.secili shikon interesin e tij pas nje perjudhe kohe te gjat.


fol nqs ke eksperienc.
e di si po kthehet kjo teme,besoni ne shoqeri te perjetshme apo ne dashuri te perjetshme..
tema e verte esht ke do zgjidhni,apo jo?
ske pse pse thua qe shoqeria nuk zgjat.
nejse,se kuptoj iher,po mire mos zgjasi gjith jeten miqesia me ca persona,p ff pun e madhe mjafton ta mbash afer dhe ta shijosh miqesin per aq sa e ke.
te thot vetja ty qe te zgjedhesh patjeter vetem njeren apo..?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:48 pm

cfar do ndodhte nqs shoqeria qe ke ti do te zhgenjente??do besoje me te ajo??
un zgjedhjen time e kam ber.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:49 pm

per mu kjo tema nuk duhet te ekzistoje fare...eshte njesoj sikur te thuash
ajrin apo ujin????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:49 pm

ke do quaje humbjen me te madhe??te nje miku apo te nje dashurie ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:51 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
cfar do ndodhte nqs shoqeria qe ke ti do te zhgenjente??do besoje me te ajo??
un zgjedhjen time e kam ber.

hahhaa po u zgenjeva nga shoqeria,zot shnet mo,e kam provuar dhe sot jam ktu para pc happy fare prap sepse gjeta mike tjeter ku u perplasa

po nqs zhgenjehesh nga partneriii?? do e marresh ne tel e do i thuash: ej ne u zum por te lutem mund te shfryhem icik te ty???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:52 pm

e kam provuar dhe sot jam ktu para pc happy fare prap sepse gjeta mike tjeter ku u perplasa e nqs perseritet e njejta histori ?? dmth ty te humb besimi te ai person jo te shoqeria :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:53 pm

crendesi ka humbja???nje mik i humbur mund te zevendesohet me nje tjter qe ta sjell jeta me von ashtu si edhe nje dashuri e humbur qe eshte disi me e veshtire...
ne nje te ardhem ku jeta dhe puna te lidh me shume njerez i bie qe te mos i flasesh askujt???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:54 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
e kam provuar dhe sot jam ktu para pc happy fare prap sepse gjeta mike tjeter ku u perplasa e nqs perseritet e njejta histori ?? dmth ty te humb besimi te ai person jo te shoqeria :D

pikerisht....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:55 pm

pse ai person nuk eshte pjes e shoqerise??ashtu si ti,un e te gjith te tjetet?qenka mir ashtu.nejse nejse,mendimet e juaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:57 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
pse ai person nuk eshte pjes e shoqerise??ashtu si ti,un e te gjith te tjetet?qenka mir ashtu.nejse nejse,mendimet e juaja

pse mo nje person i vetem perfaqson gjith shoqerin??
futja kot
nejse mendo per te ardhmen vetem erjon
ajo ka rendesi thuaj pilu jetes tani Laughing

shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 7:00 pm

kur dike e quan shok apo shoqe per kok,vjen nje moment dhe zhgenjehesh prej tij apo saj mendon se besimi ne shoqeri do jet i njejte?? sma merr mendjaaaaa
shnet pac :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 8:45 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
kur dike e quan shok apo shoqe per kok,vjen nje moment dhe zhgenjehesh prej tij apo saj mendon se besimi ne shoqeri do jet i njejte?? sma merr mendjaaaaa
shnet pac :D


sjam zhgenjyer ndonjher nga nje shoqe qe kam per kok.
mvjen keq per ty se mduket e paske pesuar.

rrofsh per shnetin qe me uron
dhe mos kthe me pergj.se sdu tlodhem me,po ktheva kot pergj,forc zakoni :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 11:19 pm

sic mund te zhgenjehesh nga shoqeria ashtu mund te zhgenjehesh edhe nga dashuria, po sikur ndjenjat e pales tjeter te zbehen dhe te perfundoni ne ndarje?
e njejta gje esht me shoqerine, tjetri nuk shef me interes per tvazhdu me ty, ose nuk e ndjen, ose esh merzit dhe largohet dhe ti ndihesh i zhgenjyer
ja pse jan te dyja te pandashme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 33
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat May 09, 2009 9:03 pm

jam e lumtur qe paska dale me shume shoqeria...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat May 09, 2009 9:11 pm

po normal qe do fitoj shoqeria, sidomos ne kte mosh qe jemi ne qe prap se prapi skemi arrit stadin max. te pjekuris sado 20 vjecar qe mund te ket forumi Laughing , me shum rendesi i japim shoqeris, te ajo perplasemi fundi fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat May 09, 2009 10:15 pm

un s`kam votuar ktu dhe skam per te votuar, m`duket pa lidhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1Sat May 09, 2009 10:20 pm

pa lidhje ESHTE ajo dhe une skam votu per vete,po ici argument per njeren do jap une sa x t;kundershtu Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shoqeria apo i/e dashuri/a
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?
» dashuri e induktuar apo dashuri normale.
» shoqeria po apo jo
» Egziston shoqeria e vertete.
» shoqeria ime me dike u prish se....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: