Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcap17%dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcap29%dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcap31%dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcap23%dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_voting_bardashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 shoqeria apo i/e dashuri/a

Shko poshtė 
+33
*...BE YOURSELF...*
smart devil
elbasanlli-puro
free spirit
Slash
Kryptonite
DARK LOVE
marsen_rebeli
alex_anto
Angel
B.A.K.I. V.I.P.I.
angels.love
little angel
SupergirL
Come As You Are
toni'world
dj hacker
redian
Soldier Of Fortune
bituku85
Rej
ani
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Endi
angel_wolf
Mars
Child In Time
fefe_
Darkangel
don corleone
wooow
rapper_girl
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

shoqeria apo i/e dashuri/a
1.shoqeria
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcap76%dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap
 76% [ 32 ]
2.i/e dashuri/a
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_lcap24%dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 I_vote_rcap
 24% [ 10 ]
Totali i votave : 42
 

AutoriMesazh
DARK LOVE
Adoleshent
Adoleshent
DARK LOVE


Male
Numri i postimeve : 16
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/11/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 3:54 pm

e kam shoqerine ajo qe me mungon eshte dashuria
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kryptonite
Adoleshent
Adoleshent
Kryptonite


Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 12/12/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 10:34 pm

ej jeni apo sjeni adoleshte ....... ??? nje nga karakteristikat e adoleshenteve eshte shoqeria qe ato kan......Zgjedhja ime eshte SHOQERIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 30
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 10:45 pm

te dyja zene pjese te rendesishme ne jeten e nje personi.per mua te dyja jane te rendesishme kshu qe smund te vendos midis tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 2:08 pm

VOTOVA SHOQERIA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 2:16 pm

hmmm secili ka rendesin e vet po un edhe pse nuk e kam provu tamam fare knaqem 200000% me shoqerin....me ate alternativen tjeter se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 2:32 pm

te mendosh te dashura eshte edhe e shok edhe...
kurse shoku+hoqja jane vetem shoke

por une nuk ve asnji gja para shokeve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 2:37 pm

SHOQERIAAAAAAAAAAA GJITHMONEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 6:29 pm

e si mund te vendosesh te dashurine ne vendin e miqesise????
askush smund te zevendesoj miqte e vertet,,,
nuk po them se i dashuri ska vler..po ne ditet qe jetojme miqesite jane te perjetshme edhe te dashurite jo gjithmone jane kshu(nuk po flase ketu per ndjenjen e dashurise ,sepse ajo po eshte e perjetshme)
une kam vete rast konkret nje miken time, hodhi poshte miken me te mire prej 7 vjetesh per te dashurin,,,,edhe ku eshte tani???ajo ka humbur si njeri...me vjen kaq keq per kete...
megjithate shpesh hapesiren qe mbush ai qe ti do smund ta mbushe shoqeria dhe anasjelltas...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 6:51 pm

un bej shuuume per shoqerine qe kam prandaj kam zgjedh shoqerine(ndoshta se nuk kam te dashur)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 12:33 am

dashuria ka pjesen e vet
edhe pse shoqeria eshte me e rendesisheme
se kalon nje fare kohe te mire me "shoqerine"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 5:29 pm

Ne jete jane te dyja shume te rendesishme bashke me FAMILJEN..e rendesishme eshte qe te gjejme nje ekuiliber mes dashurise edhe shoqerise...do ishte bukur qe mos te linim asnje menjane..te dyja duan perkushtim!!ama te duke pas parasysh qe kto terma jan shum te ndryshme nga njera tjetra,nuk duhet ti ngaterrojm asnjeher,as nuk duhet shpresuar qe dashuria mund te kthehet ne shoqeri dhe shoqeria ne dashuri nqs behet fjale per shoqeri te paster.sepse nqs kjo e fundit ndodh ateher shoqeria nuk ka ekz asnjeheeeeer
gjithsesi un kam zgjedh te dhashuren dhe jam i lumtur per kte zgjedhje qe kam bere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 5:34 pm

pse duhet ti ndash?
njeriu i afte, njeriu qe do te shijoj cdo gje nga kjo jete i mban te dyja,nuk cenon as njeren as tjetren dhe midis te dashures/it dhe shoqeris nuk ve kufinj
perndryshe do quhej skllav i nje prej ktyre te dyjave.
sinqerisht e urrej faktin qe kur dikush lidhet,harron qe deri dje kishte nje mik/mike qe e perkrahte ne cdo gjeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 5:39 pm

i ndaj sepse dashuria nuk kthehet kurr ne shoqeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 5:43 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
i ndaj sepse dashuria nuk kthehet kurr ne shoqeri


Shocked ska lidhje me temen kjo qe the
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 5:47 pm

ka ka,sdo preferoja qe te krijjoja nje lidhje shoqerore me dike qe me par mund te kesh qen i lidhur,ska kuptim.zgjedh dashurin dhe pik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 5:48 pm

do ndjehesha bosh pa ndonjeren prej tyre, nuk votoj dot ktu, dashuria per mua esh po aq e rendsishme sa miqesia, mduket pa pik sensi ti ndash!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 5:49 pm

sakrificat do ishin te njejta per te dyja??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 5:51 pm

per mua po, jeta ime sdo kishte kuptim si pa dashurin si pa miqesine!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 5:54 pm

duhet te kuptini dicka,qe dashuria e vertet eshte e perjetshme,ndersa nje miqsi jo o
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 5:56 pm

kshu mendon ti..duhet te dish dicka, qe miqesia esh i lidhje shum e fort, po aq e fort sa dashuria, sa keq qe se paske provu Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 5:58 pm

dashurin po ndersa miqsin jo.do ndryshoni te gjith mendim ne momentin kur ta provoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:01 pm

haha po, kur ti provoni te dyja, do mendoni the same like me.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:03 pm

kujton se si kam provuar te dyja me par ??!! prandaj zgjodha dashurin se e dija qe ''miqsia'' sdo ekz me
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:04 pm

bravo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 6:23 pm

haha normale...skishte si te ndodhte ndryshe qe te mos prekej kjo tema sot....
nejse
...
per mua te dyja kane rendesine e vet sepse ne dashuri jep dhe MERR
kurse ne shoqeri hapesh ndjehesh mire te mneshtesin je super free te shprehesh..jane te dyja ok..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: shoqeria apo i/e dashuri/a   dashuri - shoqeria apo i/e dashuri/a - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
shoqeria apo i/e dashuri/a
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?
» dashuri e induktuar apo dashuri normale.
» shoqeria po apo jo
» ju pelqen shoqeria qe keni?
» Egziston shoqeria e vertete.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: