Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_lcap17%dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_lcap29%dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_lcap31%dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_lcap23%dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_lcapdashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_voting_bardashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_lcapdashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_voting_bardashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_lcapdashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_voting_bardashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_lcapdashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_voting_bardashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_lcapdashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_voting_bardashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_lcapdashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_voting_bardashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_lcapdashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_voting_bardashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_lcapdashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_voting_bardashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_lcapdashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_voting_bardashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_rcap 
Mars
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_lcapdashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_voting_bardashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?

Shko poshtė 
+12
metallica_death
odise
ela
don corleone
Blue Paradise
Soldier Of Fortune
rapper_girl
toni'world
dj jero
hot_spicy
elbasanlli-puro
vdekja_eshte_mundesia
16 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 8:33 pm

Si mendoni ju? A jeni te durueshem kur dikush xhelozon per ju, ose ju per ata?
Mendoni qe ajo mund te tregoje mosbesim tek ai person, apo dashuri ndaj atij personi?

Per mendimin tim, xhelozia mund te durohet deri ne njefare pike, por nese kalon ne kontrollim atehere mund te kthehet ne stres.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 31
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 8:35 pm

mosbesim
dhe e them me plot gojen kte.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 8:36 pm

XHELOZIA TREGON DASHURI...JO MOSBESIM...UN TE PAKTEN EDHE PSE NUK E KAM PROVU TAMAM TAMAM FARE JAM SHUM XHELOZE PER GJERAT E MIA..PO KJO NUK DO TE THOTE QE UN NUK BESOJ.THJESHT NUK DUA QE AHO QE ME PERKET MUA TE PERDORET NGA DIKUSH TJETER...ME RASTE PASTAJ TE ACARON DHE NERVAT..PO PER MUA XHELOZIA ESHT E NEVOJSHME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 9:30 pm

pyetje shume e veshtire por une them se tregon dashuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 30
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 10:32 pm

tregon se dashuri por edhe pak mosbesim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 10:33 pm

me shume dashuri them une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 10:40 pm

si fillim sh nice si teme
un mendoj se tregon dashuri,, psh kur behesh xheloz per te dashurin tregon qe ti e do shume ate , e do vetem per vete, do ta kesh prane por nga ana tjeter tregon edhe mosbesimin qe ke ti ndaj tij
un per vete jam shume xheloze dhe kjo xhelozi qe kam un ndaj 1 cuni tregon dhe qe un e dua ate por me shuume mosbesim, pasi sdua tme traadhtoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 12:06 am

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:

Per mendimin tim, xhelozia mund te durohet deri ne njefare pike, por nese kalon ne kontrollim atehere mund te kthehet ne stres.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 34
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 12:09 am

rapper_girl shkruajti:
si fillim sh nice si teme
un mendoj se tregon dashuri,, psh kur behesh xheloz per te dashurin tregon qe ti e do shume ate , e do vetem per vete, do ta kesh prane por nga ana tjeter tregon edhe mosbesimin qe ke ti ndaj tij
un per vete jam shume xheloze dhe kjo xhelozi qe kam un ndaj 1 cuni tregon dhe qe un e dua ate por me shuume mosbesim, pasi sdua tme traadhtoj
mbeshtes plotesisht mendin e rapperit

xhelozia tregon qe ti e dashuron ate,te iste ashtu pse nuk behemi xheloz per dike qe nuk e duam fare,por ne te njejten koh tregon pak mosbesim qe ke ti ndaj tjetrit,ose me sakt frik se mos e humbasesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 4:54 pm

S'me ka ndodh kshuqe s'di ca te them por ne disa raste tregon dashuri po e ekzgjarove si teper MOSBESIM!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Fri Dec 05, 2008 4:57 pm

ndoshta pak nga te dyja, varet nga njerzit dhe arsyet..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:53 pm

Blue Paradise shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
si fillim sh nice si teme
un mendoj se tregon dashuri,, psh kur behesh xheloz per te dashurin tregon qe ti e do shume ate , e do vetem per vete, do ta kesh prane por nga ana tjeter tregon edhe mosbesimin qe ke ti ndaj tij
un per vete jam shume xheloze dhe kjo xhelozi qe kam un ndaj 1 cuni tregon dhe qe un e dua ate por me shuume mosbesim, pasi sdua tme traadhtoj
mbeshtes plotesisht mendin e rapperit

xhelozia tregon qe ti e dashuron ate,te iste ashtu pse nuk behemi xheloz per dike qe nuk e duam fare,por ne te njejten koh tregon pak mosbesim qe ke ti ndaj tjetrit,ose me sakt frik se mos e humbasesh

hihi thnx qe ma mbeshtet mendimin :D
po normale mi qe kam fol bukur :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 2:55 pm

dashni ne te shumten e rasteve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ela
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 5
Mosha : 34
Vendndodhja : tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Sun Dec 07, 2008 3:05 pm

xhelozia tregon dhe mosbesim dhe dashuri. por me teper per mendimin tim tregon dashuri, shum nice tema klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 6:18 pm

normale qe DASHURI
nqs e do
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 32
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 12:37 pm

dashuri te tepruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 35
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 3:48 am

te dyja por me shume dashuri se sa mosbesim....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 30
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Thu Feb 12, 2009 8:31 pm

DASHUINE QE KE TI PER ATE PERSON....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Thu Feb 12, 2009 8:56 pm

dashuri besoj.
te jesh xheloz sdo te thot te mos e besosh njeriune zemres thjesht je xheloz se dikush tjeter mund te keq qellime me kte person,je xheloz se dikush shikon njeriun tend, acarohesh jo nga mosbesimi por sepse ''faktor te jashtem'' mund te tentojn te futen brenda marredhenies se ciftit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Thu Feb 12, 2009 9:11 pm

ne kufi te caktuar merr trajten e nje loje....behet e bukur dhe tregon dashuri..pertej kufijve tregon mosbesim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 34
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 1:13 pm

as njeren as tjetren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 31
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 5:50 pm

mendoj se tregon dashuri ,behesh xheloze sepse do qe ai te jete vetem i joti dhe te kete sy vetem per ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Fri Feb 27, 2009 6:58 pm

dakort me anisen Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 2:23 pm

kur merr vesh nga e dashura apo i dashuri dicka qe nuk eshte shenje dashurie ajo tregon mosbesim,nqs humb besimi pasojat dihen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1Tue Mar 17, 2009 8:13 pm

xhelozia tregon dashuri kur ajo eshte brenda normave te lejuara se dhe xhelozia ka kufi
dhe mosbesim kur ajo e tejkalon kete norme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Empty
MesazhTitulli: Re: Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?   dashuri - Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Xhelozia, tregon mosbesim apo dashuri?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» dashuri ...por jo reciproke
» kur na lendojn ne dashuri.......
» pse njeriu vdes per dashuri...
» Dashuri e heshtur?
» a ka dashuri ne internet?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: