Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcap17%dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcap29%dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcap31%dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcap23%dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcapdashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_voting_bardashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcapdashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_voting_bardashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcapdashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_voting_bardashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcapdashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_voting_bardashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcapdashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_voting_bardashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcapdashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_voting_bardashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcapdashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_voting_bardashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcapdashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_voting_bardashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcapdashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_voting_bardashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap 
Mars
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcapdashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_voting_bardashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?

Shko poshtė 
+5
dj jero
Lacuna_Coil
Ledja
Mrs.perfect
don corleone
9 posters

si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?
po do ja them eshte dicka qe e ndjej
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcap60%dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap
 60% [ 3 ]
do ja mbaja te fshehte ,vetem qe mos ta humbja
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcap0%dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
do ja thoja por kohe me vone kur te isha i sigurte se dhe ajo me do
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcap40%dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap
 40% [ 2 ]
kam turp ose frike tia them
dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_lcap0%dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 5
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Empty
MesazhTitulli: si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?   dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 1:08 pm

nese po.a do ja thonit se e dashuroni,apo do heshtni vetem qe mos prishni miqesine. I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?   dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 1:18 pm

jo nuk mendoj sepse un nuk e kam ate dhunti apo mencuri si mund ta quajm qe ti njoh njerezit qe me her te pare ndoshta mund te kem nje pershtypje per dike dmth pata kete peshtypje per kete ate etc etc etc por jo ti njoh aq mir sa mund te kthehet ne dashuri
ose mund te jet nje pelqim i castit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ledja
Adoleshent
Adoleshent
Ledja


Female
Numri i postimeve : 47
Mosha : 32
Vendndodhja : ne piano
Hobi : te bej shopping
Koha e lire : te verdallisem neper bote
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/02/2009

dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?   dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 1:26 pm

nqs ajo shoqeri nis me kte synim dmth kerkohet takim nr kafe etj etj normale qe po nga e ashtuquajtur shoqeri kthehet ne dashuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?   dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 2:09 pm

Mrs.perfect shkruajti:
jo nuk mendoj sepse un nuk e kam ate dhunti apo mencuri si mund ta quajm qe ti njoh njerezit qe me her te pare ndoshta mund te kem nje pershtypje per dike dmth pata kete peshtypje per kete ate etc etc etc por jo ti njoh aq mir sa mund te kthehet ne dashuri
ose mund te jet nje pelqim i castitAHH SA TSQUT QE TKAM MIII Razz Razz
do thoja qe me verte nuk mund ta konsiderosh dashuri ate qe lind ne kte rast,por mendoj se do arrija tja thoja pas shumm kohesh,te isha shum e sigurt qe vertet ndjej per te dhe ndjen per mua. (mgjthse zakonisht hapin e par e bejn cunat ). nqs vetem do e pelqeja,ppff nuk mendoj se do ja thoja,do e mbaja brenda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?   dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 2:11 pm

AHH SA TSQUT QE TKAM MIII Razz Razz
do thoja qe me verte nuk mund ta konsiderosh dashuri ate qe lind ne kte rast,por mendoj se do arrija tja thoja pas shumm kohesh,te isha shum e sigurt qe vertet ndjej per te dhe ndjen per mua. (mgjthse zakonisht hapin e par e bejn cunat ). nqs vetem do e pelqeja,ppff nuk mendoj se do ja thoja,do e mbaja brenda[/quote] duket goca me mesatare te larte :D :D
jep pergjigje te zgjuara:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?   dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 2:33 pm

po ca ke ber moo??? bej quote mire se duket sikur te gjith pergjigjen time e ke shkruajtur ti...
njs flm.. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?   dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 2:34 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
po ca ke ber moo??? bej quote mire se duket sikur te gjith pergjigjen time e ke shkruajtur ti...
njs flm.. Smile
ti je e trashe ne fb un jam i trashe ktu.ahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?   dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 3:41 pm

tema nuk eshte shume e qarte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?   dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 12:14 am

mendoj se po por jo sapo e kam njohur po kshu me kalimine kohes dmth..smund te ndjesh aqq shume epr dike qe nuk e njef(ose sapo e ke njohur) dashuria eshte shume me shume se kaq...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?   dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 8:53 pm

qe nje shoqeri te kthehet ne dashuri ka shume mundesi,po jo me nje person qe sapo e ke njohur sepse per mua smund te dashurosh nje person pa e ditur mire si eshte ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?   dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Mon Mar 09, 2009 8:55 pm

varet sa koh permban kjo periudha sapo e keni njohur scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?   dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1Tue Mar 10, 2009 10:30 am

dj jero shkruajti:
tema nuk eshte shume e qarte.

ehe, pytja e temes me alternativat e dhena sikur skn sh lidhje confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Empty
MesazhTitulli: Re: si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?   dashuri - si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si mendoni a mund te kthehet shoqeria me dike qe sapo e keni njohur ne dashuri.?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ju gocat mund te na thoni se kur e kuptoni qe keni ren ne dashuri
» shoqeria ime me dike u prish se....
» shoqeria apo i/e dashuri/a
» Si e keni njohur te dashuren/dashurin tuaj dhe kur ??
» ne momentin qe shoqeria juaj me dike prishet cfare ndjeni?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: