Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_lcap17%dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_lcap29%dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_lcap31%dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_lcap23%dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_lcapdashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_voting_bardashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_lcapdashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_voting_bardashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_lcapdashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_voting_bardashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_lcapdashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_voting_bardashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_lcapdashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_voting_bardashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_lcapdashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_voting_bardashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_lcapdashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_voting_bardashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_lcapdashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_voting_bardashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_lcapdashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_voting_bardashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_rcap 
Mars
dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_lcapdashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_voting_bardashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????

Shko poshtė 
+5
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
Lacuna_Coil
don corleone
*...BE YOURSELF...*
9 posters
AutoriMesazh
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Mon May 04, 2009 7:46 pm

a vjen pa nje dashurie te madhe nje dashuri tjeter e madhe????

une nuk e di ..ne fakt

po ju si e mendoni???keni degjuar shembuj apo nga vete jeta juaj???
PS:nuk vlen si pergj "varet si u ndave", Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Mon May 04, 2009 7:47 pm

po vjen :D kur zhgenjehesh nga ato njerez qe doje shum dhe kerkon tia rifillosh nga e para e dashuron me fort se me pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Mon May 04, 2009 7:55 pm

po dhe ndodh,pse mos ndodhi????
nuk esht e then qe pasi perfundove nje lidhje te bukur, sdo arrish te gjesh dike tjeter qe te ofroj nje lidhje akoma me te bukur.\vertet esht ao shprehja qe dashuria e vertet vjen nje her ne jet,por une them se ndoshta vjen dhe dy her Razz .
ndjenja jan ato,riperterien vazhdimsht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Mon May 04, 2009 7:55 pm

zakonisht kur ndahesh nga nje njeri kerkon dike me te mire me te denje qe te ngushelloje per momentin dhe me pas te te fal aq shume dashuri sa te harrosh te gjithe ate dashurine e pare...
varet ne fakt se ka dhe njerez qe pesojne zhgenjim pas zhgenjimi Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Mon May 04, 2009 7:57 pm

kur dashuria par eshte e madhe,nuk pretendoj qe te gjej me te madhe se ajo por e mbaj afer qe tmos me ike se ateher do me duket e vogel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 32
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Mon May 04, 2009 8:03 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
kur dashuria par eshte e madhe,nuk pretendoj qe te gjej me te madhe se ajo por e mbaj afer qe tmos me ike se ateher do me duket e vogel

me fal qe po te kundershtoj ..se ndoshta eshte nga heret e para por me dukesh pak jasht teme...
ne po flasim besoj per momentin pasi ndahesh nga e dashura jote qe e ke dashur shum...
nuk behet fjal qe e ke dashuren dhe kerkon ta mbash..se kjo normale qe eshte shum llogjike se te jesh mir e bukur e i lumtur me te normal qe do kerkosh ta perforcosh ket lumturi .......
behet fjal per momentin qe ti ndahesh dhe ashtu i zhgenjyer kerkon dike tjeter..nje tjeter dashuri....mendon se e gjen ket gje??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Mon May 04, 2009 8:17 pm

e ka zakon vdekja ti shnderroi temat sipas qefit vet ,cun i dashuruar ske cben Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Mon May 04, 2009 8:20 pm

them pooo fuqisheeeeeem.. SmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Mon May 04, 2009 8:24 pm

angel boy shkruajti:
vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
kur dashuria par eshte e madhe,nuk pretendoj qe te gjej me te madhe se ajo por e mbaj afer qe tmos me ike se ateher do me duket e vogel

me fal qe po te kundershtoj ..se ndoshta eshte nga heret e para por me dukesh pak jasht teme...
ne po flasim besoj per momentin pasi ndahesh nga e dashura jote qe e ke dashur shum...
nuk behet fjal qe e ke dashuren dhe kerkon ta mbash..se kjo normale qe eshte shum llogjike se te jesh mir e bukur e i lumtur me te normal qe do kerkosh ta perforcosh ket lumturi .......
behet fjal per momentin qe ti ndahesh dhe ashtu i zhgenjyer kerkon dike tjeter..nje tjeter dashuri....mendon se e gjen ket gje??

ateher e paskam kuptu gabim,ateher nqs ndahem (ska per te ndodh) nuk mendoj se do gjej nje me te madhe se ajo qe kam humbur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Mon May 04, 2009 8:27 pm

Child In Time shkruajti:
them pooo fuqisheeeeeem.. SmileSmile
te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Tue May 05, 2009 1:06 am

Besoj se kur mbaron nje lidhje e rendesishme,duhet kohe per ta zevendesuar ate.
Gjithsesi pas kesaj mund te kete nje dashuri te madhe,pa tjeter.

P.s Me lart thash lidhje e rendesishme sepse nese do quhej dashuri atehere nuk do kishte gje qe ta zevendesonte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Thu May 14, 2009 9:59 pm

NE SHUMICEN E RASTEVE NDODH DHE PERDERISA NDODH ESHTE E VERTETE....I THINK YESSS Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Fri May 15, 2009 12:19 am

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
a vjen pa nje dashurie te madhe nje dashuri tjeter e madhe????

une nuk e di ..ne fakt

po ju si e mendoni???keni degjuar shembuj apo nga vete jeta juaj???
PS:nuk vlen si pergj "varet si u ndave", Razz Razzas un Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 4:16 pm

per sa kohe qe quhet *dashuri* ska se si te jet e vogel, dashurite jan gjithmon te medha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 4:33 pm

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 4:38 pm

absolutisht po... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Empty
MesazhTitulli: Re: pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????   dashuri - pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...???? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pas nje dashurie te madhe,vjen nje dashuri e madhe ...????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Diferenca madhe e moshes ka te beje ne lidhje?
» Poezi dashurie.
» letra dashurie
» Histori Dashurie
» thenie dashurie

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: