Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_lcap17%dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_lcap29%dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_lcap31%dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_lcap23%dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dashuri me shikim te pare...

Shko poshtė 
+36
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
elbasanlli-puro
123bla returns
LaLuC-I
doni
metallica_death
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Slash
toni'world
B.A.K.I. V.I.P.I.
Child In Time
DARK LOVE
kaaccu
odise
Lacuna_Coil
fefe_
angel_wolf
rapper_girl
nejdi
play_boy
wooow
Burzgoroth
bad boy
dead angel
aurel_m131
Soldier Of Fortune
Venus
Child Of Darkness
RioT
Kosova
SupergirL
Endi
S.A.M--->2
Darkangel
40 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 05, 2008 10:19 pm

me shikim te dyt po, me te parin pffff joooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 6:12 pm

kjo kohe qe ka ardh
ashtu i ka vajt puna qe te biesh ne dashuri me shikim te pare.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kaaccu
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kaaccu


Female
Numri i postimeve : 120
Mosha : 31
Vendndodhja : Aty ku isha dje ne kete kohe
Hobi : Te kem nje hob timin personal hihihi
Koha e lire : S'kam...jam shume e zene duke menduar ca do bej me gjithe kete kohe te lire qe kam!!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 12, 2008 6:45 pm

mesa kam pare e kam degjuar dashuri me shikim te pare quhet dashuria kur nje nga personat i ka kalu tj 7 here perpara qe ai tj te binte ne dashuri...keshtu qe per veten time sbesoj fare!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 11:15 pm

edhe un e mbeshtes mendimin e disa prej antarve
nuk mund te quhet dashuri thjesht nje pelqim ose fiksim
kjo gje po me ndosh mua tani, e kam fiksim ate cunin
megjithse mund te them qe edhe e dua cik, me vjen ta kiss Sad
qe vjet me ka pelqyer dreqi ama kte vit po i ve me shume rendesi se vjet gjoja goc e mir un Razz:P hihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
DARK LOVE
Adoleshent
Adoleshent
DARK LOVE


Male
Numri i postimeve : 16
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 1:36 am

dashuri me shikim te pare
eshte e lehte qe ty te pelqeje nje vajze ose djale por ta dashurosh eshte e teper
smund te dashurosh me shikim te pare se me ate shikim lendohesh perseri
qe te dashurosh dike duhet ta njohesh ate person
ne jemi ne realitet dhe kjo gje ne kte bote nuk ekziston duhet mrrekulli per kete dashuri
ky ishte mendimi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 1:50 am

sa vk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 2:14 pm

Un ekziston ncncncnc jan thjesht "crushes".... qe zgjasin per 2 dit 2 jav pfff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
B.A.K.I. V.I.P.I.
Adoleshent
Adoleshent
B.A.K.I. V.I.P.I.


Male
Numri i postimeve : 38
Mosha : 32
Vendndodhja : ELBASAN
Hobi : ME PLQ TE LUAJ BASKET
Koha e lire : VERDALL NG ATE ME COJENE KEMBET
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 11:35 pm

ME KA NDODHUR SHUM HERE HAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
toni'world
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
toni'world


Male
Numri i postimeve : 279
Mosha : 29
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Nov 24, 2008 11:57 pm

asiher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 30
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 10:24 pm

mendoj se ajo qe quhet"dashuri me shikim te pare"eshte thjesht nje terheqje fizike qe me vone mun te sjelli dashurine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Vizitor
Vizitor
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 12:29 am

nje burre i thote shokut te vet:
-Rashe ne dashuri me shikim te pare
Shoku:
-Pse nuk i propozove
Burri:
-I hodha nje shikim te dyte (barsalete)

NUK I BESOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Dec 13, 2008 2:55 am

B.A.K.I. V.I.P.I. shkruajti:
ME KA NDODHUR SHUM HERE HAHA

Shocked
ca flisni per aman 111
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 8:49 pm

nuk mund te besosh deri ne momentin qe nuk e provon,un psh e besoj jam i sig per ndjenjat e mia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 8:51 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
nuk mund te besosh deri ne momentin qe nuk e provon,un psh e besoj jam i sig per ndjenjat e mia
po se ke pas me shikim te par lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 17, 2008 8:52 pm

hahahha heren e dyt ishte e mbaruar ti kisha then ndjenjat :D Puthje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:59 am

pppffff najn najnnnn (sdi si shkruhet)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 3:01 am

nein
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 12:35 pm

se dija qe ekzistonte akoma kjo Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 1:48 pm

fefe_ shkruajti:
nein

thnx.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 1:49 pm

fefe_ shkruajti:
nein

thnx.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:03 pm

po pres komentin e vdekjes scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:04 pm

nuk e besoja deri ne momentin qe ndodhi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:06 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
nuk e besoja deri ne momentin qe ndodhi
Laughing e ke me shikim te dyte lale???nqs po flet per mu scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:06 pm

ku e di ti se cfar pash un heren e par :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:12 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ku e di ti se cfar pash un heren e par :D
ta siguroj qe me ate nuk mind te biesh ne dashuri Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuri me shikim te pare...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Besoni tek dashuria me shikim te pare?
» Kur keni rene ne dashuri per here te pare?
» Dashuri e heshtur?
» a ka dashuri ne internet?
» dashuri ...por jo reciproke

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: