Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_lcap17%dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_lcap29%dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_lcap31%dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_lcap23%dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dashuri me shikim te pare...

Shko poshtė 
+36
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
elbasanlli-puro
123bla returns
LaLuC-I
doni
metallica_death
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Slash
toni'world
B.A.K.I. V.I.P.I.
Child In Time
DARK LOVE
kaaccu
odise
Lacuna_Coil
fefe_
angel_wolf
rapper_girl
nejdi
play_boy
wooow
Burzgoroth
bad boy
dead angel
aurel_m131
Soldier Of Fortune
Venus
Child Of Darkness
RioT
Kosova
SupergirL
Endi
S.A.M--->2
Darkangel
40 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:28 pm

hot spicy shkruajti:
hahahahahahahahhahahahahahah o xheeeeeennnnnnnnn.......
une besoj 100%

leje mo e pyttt Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:31 pm

sbesoja deri ne momentin qe e provova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:32 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
sbesoja deri ne momentin qe e provova

rrenacak
lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:32 pm

ja ka fut kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:33 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ja ka fut kot

mire ashu e lejm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:34 pm

hihihihi nfakt ti mizu ashu the
sarrita ta njof ate gocen me aq sa biseduam
une slashe gur e peme pa lujt per te tnjoft
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 35
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:35 pm

pse roli i interesantit nuk hyn fare ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 32
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:35 pm

po e pra
pastaj erjon nuk esht me e nevojshme besoj te bish ne sy te melit,tashme keni kohe bashk,apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:35 pm

ah kshu po
you're right Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Getuaarta_artta
Adoleshent
Adoleshent
Getuaarta_artta


Female
Numri i postimeve : 17
Mosha : 33
Vendndodhja : Ku te me nxan Nata heheheheh---T'hi N'zemer Boj Qka Du Dal Kur Du Edhe Ta Boj Fuck You
Hobi : »-(Æ`v“Æ)-» (Discotekaa) »-(Æ`v“Æ)-»
Koha e lire : Hip-HOp-ShqiP
Piket : 92
Data e regjistrimit : 11/04/2010

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 11, 2010 1:10 pm

dashuri me shikim te pare

kur takon dike qe te pelqen per here te pare nuk eshte dashuri,eshte me shume dicka fizike.vetem nevoja personale lol.
kur te mbarosh pune as te shkon me mendja per ate vajze(djale).
ke me shume shance te fitosh lotarine se dashuri me shikim te pare.
nuk besoj ne dashuri me shikim te pare,por te them te verteten un as nuk besoj ne dashuri me shikim te 1000
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 11, 2010 2:07 pm

dmth s`beson fare ne dashuri?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 32
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Apr 12, 2010 9:50 am

H_boy354 shkruajti:
Getuaarta_artta shkruajti:
dashuri me shikim te pare

kur takon dike qe te pelqen per here te pare nuk eshte dashuri,eshte me shume dicka fizike.vetem nevoja personale lol.
kur te mbarosh pune as te shkon me mendja per ate vajze(djale).
ke me shume shance te fitosh lotarine se dashuri me shikim te pare.
nuk besoj ne dashuri me shikim te pare,por te them te verteten un as nuk besoj ne dashuri me shikim te 1000

shume pesimiste goca Suspect Suspect Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
angel star
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 43
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : kercimi
Koha e lire : praktikoj koreografite e kercimit....:)
Piket : 79
Data e regjistrimit : 27/05/2010

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu May 27, 2010 8:19 pm

sigurisht qe jo mendoj se mund te egzistoj pelqimi terheqia fizike me shikim te par por qe te quhet ndjenj duhet te ket shum me shum se thjesht shikim fjala dashuri eshte shum e thell ne vetvete dhe dashuria vet keshtuqe per mendimin time eshte e pamundur te egzistoje dashuria me shikim te pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xheneta
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 15
Mosha : 27
Vendndodhja : mirash
Hobi : shkrimi leximi
Koha e lire : leximi
Piket : 34
Data e regjistrimit : 11/06/2010

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jun 11, 2010 4:49 pm

dashuria ne shkim te pare e ka marr pergjigjjen e sakt nga zemra po po te mendonte edhe pak do te thillonte te racinalizonte si p.sh a eshte ie nndershme a eshte me shkolll etj . shel shel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuri me shikim te pare...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» dashuri ...por jo reciproke
» Kur keni rene ne dashuri per here te pare?
» kur na lendojn ne dashuri.......
» a ka dashuri ne internet?
» pse njeriu vdes per dashuri...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: