Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_lcap17%dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_lcap29%dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_lcap31%dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_lcap23%dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_lcapdashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_voting_bardashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Dashuri me shikim te pare...

Shko poshtė 
+36
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
elbasanlli-puro
123bla returns
LaLuC-I
doni
metallica_death
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
Slash
toni'world
B.A.K.I. V.I.P.I.
Child In Time
DARK LOVE
kaaccu
odise
Lacuna_Coil
fefe_
angel_wolf
rapper_girl
nejdi
play_boy
wooow
Burzgoroth
bad boy
dead angel
aurel_m131
Soldier Of Fortune
Venus
Child Of Darkness
RioT
Kosova
SupergirL
Endi
S.A.M--->2
Darkangel
40 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:14 pm

e kisha fjalen per shikimin ton te par
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:15 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
e kisha fjalen per shikimin ton te par
ta them un qe ska ndodh per ty...100% e sigurt Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:16 pm

kush thua ti qe eshte me e sig,me e forte??me shikim te par apo,...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:18 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
kush thua ti qe eshte me e sig,me e forte??me shikim te par apo,...
scratch scratch scratch scratch scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:19 pm

un them e para,por tjetra qendron me siper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 4:10 pm

edhe un ju shfaq burre e grua hahahaha (per kto siper kjo)

un sbesoj se ekziston pasi gjerat ne siperfaqe jan shum ndryshe sesa ne brendesi.mendoj se dashuria me shikim te pare eshte thjesht nje konkluzion i nxituar ndjenjash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 4:14 pm

sa bukur ke fol o irid.me verte nje konkluzion i nxituar ndjenjash.

ps. nga ke humbur ti mi???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 4:19 pm

un ktej rrotull mi.po ti se mos be nai zile bej shaka.

nuk esht se kam fol bukur por ndonjeher vet e verteta esht e bukur dhe e sakte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 12:56 pm

dashurova nje here me shikim te pare dhe e mbajta te fshehte per 1 vit dhe me vone ja thash por pa sukses
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 9:58 pm

ne shume raste nuk esht mire te fshehesh ndjenjat e tua se vetem nje fjal e ndryshuar mund te ndryshoje nje muhabet te tere.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 9:59 pm

pffff ndoshta me shikimin e pare thjesht pelqehesh dhe me pas pasi ka mbaruar gjithcka...dmth i ke then po thua ehh ishte dashuri me shikim te pare Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 29
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 10:06 pm

"ndoshta" ekziston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 10:07 pm

te njejtin mendim me VLL (vllajne) hahahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 3:36 am

ndoshta me shikim te pare ska per me siguri me shikim te 3-te duhet te kete,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 12:29 pm

mir e ka trebla ndoshta ne shikim te pare ka vetem afeksione.....te pelqen veshja pamja menyra sesi ai ose ajo komunikon shikon mendon flet etj.....pastaj pas pak kohe fillon e mondon me thell dhe me detaje per ato qe pe dhe te pelqyen dhe ne takimin e dyte ose te trete "te rastesishem" ti thjesht mendon se ai ose ajo eshte ideali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 12:32 pm

car jan kto budalluqe kshu ""dashuri me shikim te pare""" nji djale mund te pelqeje 100 goca ne dite ose anasjelltas dhe car pastaj....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Feb 15, 2009 2:52 pm

e kam then dhe do e them prap,nuk mendoj se esht dashuri,esht ndjenj e castit,fixim,terhiqesh nga nje tipar i personit qe shikon dhe te duket sikur re brenda,por joo, nuk esht kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 1:58 am

Nese qe ne shprehje thuhet dashuri!Ajo ekziston....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 3:42 pm

ii sa arsyetim i bukur Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 4:08 pm

Glamours' Master shkruajti:
Nese qe ne shprehje thuhet dashuri!Ajo ekziston....
do vdes une per lalin ti mo zot.... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 9:21 pm

absolutisht poooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 9:22 pm

ekziston :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Jul 25, 2009 9:22 pm

ndoshta po sme ka ndodh.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:26 pm

dje rash brenda me nje durrsak Crying or Very sad ohhh sa i mireeee ishte.
sot se mbaj mend si e ka fytyren,fare ju betohem :D
konkluzioni:sbesoj Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 1:27 pm

hahahahahahahahhahahahahahah o xheeeeeennnnnnnnn.......
une besoj 100%
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Dashuri me shikim te pare...   dashuri - Dashuri me shikim te pare... - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuri me shikim te pare...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Besoni tek dashuria me shikim te pare?
» Kur keni rene ne dashuri per here te pare?
» Dashuri e heshtur?
» a ka dashuri ne internet?
» dashuri ...por jo reciproke

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: