Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_lcap17%dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_lcap29%dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_lcap31%dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_lcap23%dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_rcap 
Mars
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kur keni rene ne dashuri per here te pare?

Shko poshtė 
+28
klasial
AURORA BOREALIS
3bla
odise
dead angel
Burzgoroth
play_boy
aurel_m131
angel boy
bad boy
smart devil
Blue Paradise
SupergirL
Darkangel
RioT
Endi
Assy
Une
cun_selvie
Child In Time
MaRgOt
fefe_
free spirit
Venus
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
Soldier Of Fortune
32 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Mon Jun 23, 2008 11:56 pm

Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Thu Jul 10, 2008 11:36 pm

Akoma ska ndodh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 9:37 am

akoma....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:48 pm

akoma jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:53 pm

a ka ndonje femer ktu qe ka rene ne dashuri.

_________________
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 4:54 pm

ehhh si bejm ne gocat.....pse cunat nuk e kan problem ta thone?? pse vetem ata bien brenda?? joooo por ne.....nejse une pra po e pranoj. kam ren nje her ne vit te pare ne dashuri. me nje vokalist te grupit tim ish te preferuar. e dojaaa jashtmase. Razz Razz


Edituar pėr herė tė fundit nga Lacuna_Coil nė Fri Jul 11, 2008 11:47 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Fri Jul 11, 2008 11:46 pm

Nje here, mars me duket ka thene: s'e parashikoj dot te ardhmen Smile Ashtu po them dhe une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 12:33 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
a ka ndonje femer ktu qe ka rene ne dashuri.
A ka ndonje adoleshente do te thuash?Mbase kjo eshte se jemi adoleshente akoma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 4:18 pm

e pra e ca flet kot ti Soldier Of Fortune ee. tongue lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 4:20 pm

Mars shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
a ka ndonje femer ktu qe ka rene ne dashuri.
A ka ndonje adoleshente do te thuash?Mbase kjo eshte se jemi adoleshente akoma


pikerisht se jemi adolenshente duhet ta pranojme qe te pakten nje her te vetme gjate gjith ketyre viteve kemi rene ne dashuri. qofte edhe dashuri platonike. edhe child of darkness tha qe adoleshenca esht mosha ku provohen gjith ndjenjat, apo jo? pse kur bie njeriu ne dashuri ne moshen 60 vjec??? jooo 17 esht tamam po hajt me thuaj......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 4:26 pm

po mir mund ta provosh po jo ne moshen 16-17 vjecare ,se seshte mosha e duhur per mendimin tim.Mosha me e mira per tu lidhur per here per te pare ehte 19-20 mgjs jo te gjithe mendojne njesoj ,prandaj eshte ajo thenia "mendje mendje kjo dynja"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 5:40 pm

hahahaha e ke keqkuptuar mi child of darkness. normalisht qe nuk esht mosha ideale per tu lidhur mosha jone, por te biesh ne dashuri esht gje tjeter miii. pse ne doren tone eshte? joo esht thjesht dicka qe ndodh dhe kaq. ta ben nje her zemra boom dhe nuk do te thot te lidhesh. thjesh karakteri jot esht terhequr nga nje karakter tjeter,esht e vertetua nga psikolog te ndryshem qe ndjenjat nuk mund te komandohen nga te gjithe dhe...uee lere se do bej shkenc tani ........., si mua psh me ka terhequr karakteri atij vokalistit. Razz lol! .
kapish tani????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 6:08 pm

ska shpjegim me te mire sesa ky Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 6:46 pm

hahaha i;m glad for this... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 9:47 pm

Mbeshtes mendimet e Lacuna_Coil. Cfare tani, ju thoni te gjitha se asnjehere nuk keni ndjere atraksion nga dikush tjeter? Nuk keni ndenjuar asnjehere duke menduar per dike te seksit te kundert? Asnjehere nuk ju ka terhequr dikush me shume se te tjeret? Hajd mos thoni jo se nuk e ha njeri.

_________________
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:30 pm

po e pra nuk e ha njeri. kot tashi. ja une e pranoj . qe ne klase te 8-t me terhiqte dikush por per 2 jav i harrova fytyren.hahhaa Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:39 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Mbeshtes mendimet e Lacuna_Coil. Cfare tani, ju thoni te gjitha se asnjehere nuk keni ndjere atraksion nga dikush tjeter? Nuk keni ndenjuar asnjehere duke menduar per dike te seksit te kundert? Asnjehere nuk ju ka terhequr dikush me shume se te tjeret? Hajd mos thoni jo se nuk e ha njeri.

Pyetja sikur eshte kur keni rene ne dashuri per here te pare apo jo?Me keto lart sdo te thote qe sesben je i dashuruar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 12:39 pm

Pse ca e do dashurine. Kjo eshte nje njeri qe nuk te hiqet nga mendja, qe ta ben zemra bum kur e shef, qe te rrenqeth.

_________________
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Mon Jul 14, 2008 1:30 pm

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm nuk e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Tue Jul 15, 2008 4:16 pm

her 1 klas 7
her fundit nga dhjetori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 29
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 10:24 pm

Per her te pare me celularin per her te dyte me muziken ahhaah se bej shaka kam ren ne dashuri po vetem me jo frymor se me frymor jo :D:D:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 10:25 pm

affraid affraid me kafsh dhe sende????? affraid
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 10:29 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
affraid affraid me kafsh dhe sende????? affraid

pSE KAFSHET JOFRYMORE JANE MI?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 10:32 pm

uaaaaa harrovaaaa. Embarassed Embarassed
nuk jam mire jo, jam out mos ma vini re. Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 29
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1Wed Jul 16, 2008 10:35 pm

em sende vetem :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kur keni rene ne dashuri per here te pare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: