Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_lcap17%dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_lcap29%dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_lcap31%dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_lcap23%dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_lcapdashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_voting_bardashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kur keni rene ne dashuri per here te pare?

Shko poshtė 
+28
klasial
AURORA BOREALIS
3bla
odise
dead angel
Burzgoroth
play_boy
aurel_m131
angel boy
bad boy
smart devil
Blue Paradise
SupergirL
Darkangel
RioT
Endi
Assy
Une
cun_selvie
Child In Time
MaRgOt
fefe_
free spirit
Venus
Child Of Darkness
Lacuna_Coil
Mars
Soldier Of Fortune
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 12:38 am

hahhahahaha sa kam qesh me lacuna coil hahahahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 12:17 pm

fefe_ shkruajti:
hahhahahaha sa kam qesh me lacuna coil hahahahhaa

'' hahahahahaha sa kam qesh me lacuna coil''' tongue tongue
ik re ti u bere ti te qeshesh me mua. ti je gjithmon out.

hahaha jokeeee. Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 2:35 pm

skam rene ndonjehere ne dashuri por te dhashuren e pare e kam pasur kur kam qene ne klase te 6
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 2:48 am

vjet, dmth para nja nji viti e ca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 5:31 pm

pardje,sot e harrova prap.... Razz Razz Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 10:27 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
pardje,sot e harrova prap.... Razz Razz Razz lol!

Ti sa ke qe ke rene koke e kembe me Ville Valon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cun_selvie
Adoleshent
Adoleshent
cun_selvie


Male
Numri i postimeve : 22
Mosha : 28
Vendndodhja : selvia_city
Hobi : informatika
Koha e lire : msn
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:05 pm

naj her ne dahuri thell fare skam ron.por te dashur kam pas qe ne kl6
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 2:08 pm

[quote="EroldCeka"]
Lacuna_Coil shkruajti:
pardje,sot e harrova prap.... Razz Razz Razz lol!

Ti sa ke qe ke rene koke e kembe me Ville Valon[/quote

ik re dreq se ate e kam harruar une. kot ky na hap plage te vjetra.. Crying or Very sad Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 34
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 3:45 pm

15 vjec...Shume e vogel No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 20, 2008 4:01 pm

nuk ke qen e vogel jo. 15 mosha tamam kur te fillon te ben zemra boom boom dhe nuk e kam then une kte, jooooo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Assy
Adoleshent
Adoleshent
Assy


Female
Numri i postimeve : 51
Mosha : 29
Vendndodhja : Hene
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:47 pm

Diku tek 13-14...cmendesha pas tij,e doja keq fare,dhe jam e bindur qe do vazhdoja ne me shumse 2 vjet sikur mos ndodhnin ca gjera.su lidha nojher me kte tipin,por dhash puthjen e par,pasi me kishte ikur cdo ndjenje nlidhje me te,por e bera vetem sepse mu fiksua qe duhej t ishte i pari..vk,ishte nje rrote k***...ahahhaahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 11:56 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
nuk ke qen e vogel jo. 15 mosha tamam kur te fillon te ben zemra boom boom dhe nuk e kam then une kte, jooooo.
po mir ti mos fol per te tj po na trego moshen tende!! se u mor vesh qe te paska ba zemra "boom boom" nje her!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 10:48 am

skam ren akoma Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 10:51 am

kur kam qene vit 1:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 5:06 pm

une kam rene ne dashuri ne klase 6 Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 9:00 pm

ne vit te pare por per tu lidh ne vit te tret me kte qe doja ne vit te par normalisht


Edituar pėr herė tė fundit nga Blue Paradise nė Thu Jul 31, 2008 9:05 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 6:01 pm

SupergirL shkruajti:
une kam rene ne dashuri ne klase 6 Smile

hauhahahuahahhuah sa kam qesh :gaga:
zemra vogel squhet dashuri, huh do e kuptosh kr te rritesh edhe pak Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 6:11 pm

dakort me mendimin e anetares lart...qe ne klas te 6 nuk quhet dashur...jane thjesht pelqime ose fiksime te moshes..un jam akoma e vogel per te rene ne dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 8:02 pm

kto dy antaret lart po ja fusin kot ku i din ato ndjenjat e mia , flisni shume kot kur nuk dini gje
sa per endin :dashuria nuk ka moshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 8:10 pm

dashuria lind me simpatin
ne fillim e simpatizon dhe me von lind ndenja e dashurise
por per cdo njeri kur te troket zemra per her te par ai e quan dashuri
ok????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 8:30 pm

SupergirL shkruajti:
kto dy antaret lart po ja fusin kot ku i din ato ndjenjat e mia , flisni shume kot kur nuk dini gje
sa per endin :dashuria nuk ka moshe
hahaha dashuria njeh moshe dhe mire..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 8:35 pm

ok ok sic thu ti eshte
hajt shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 28, 2008 8:37 pm

Sdo te thote qe te gjithe duhet te jemi ne nje mendje per kete fakt,asgjeje si dihet,une per vete pranoj mendimin e gjithsecilit dhe ju goca duhet ta beni,sia vlen te diskutoni per kete pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 04, 2008 12:48 pm

s'ka ndodhur akoma se jam shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum e vogel cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:35 am

tani dashuroj nje vajz jasht mase shume kto ndjenja sme jane shfaqur me perpara por ajo nuk e di qe une e du kaq shume dhe sdi si me ja thene se sdu me prish dhe muhabetin?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kur keni rene ne dashuri per here te pare?   dashuri - Kur keni rene ne dashuri per here te pare? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kur keni rene ne dashuri per here te pare?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: