Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_lcap17%dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_lcap29%dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_lcap31%dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_lcap23%dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_lcapdashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_voting_bardashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_rcap 
hot_spicy
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_lcapdashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_voting_bardashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_rcap 
Darkangel
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_lcapdashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_voting_bardashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_rcap 
angel boy
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_lcapdashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_voting_bardashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_lcapdashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_voting_bardashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_rcap 
Child In Time
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_lcapdashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_voting_bardashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_rcap 
Blue Paradise
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_lcapdashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_voting_bardashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_lcapdashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_voting_bardashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_rcap 
rapper_girl
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_lcapdashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_voting_bardashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_rcap 
Mars
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_lcapdashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_voting_bardashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
March 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri

Shko poshtė 
+9
dj X
rapper_girl
Mars
odise
play_boy
don corleone
Come As You Are
Soldier Of Fortune
metallica_death
13 posters
AutoriMesazh
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 9:18 pm

e di qe sme besoni por une gjithmone kam dashuruar marrezisht
dhe te gjitha vajzat qe kam dashuruar me kane lenduar
kam qene tip shume i dashur me njerezit (shoke shoqe familje )
por tani jam bere tip shume i eger
pra tip qe vetem arren se kam kuptuar se disa njerez jane rrob te flliqur te merzitshem pa shpirt etj....se duhet nje liste e gjate per keta njerez qe sduhet te jetojne
vajzat e sotme kerkojne shume nga djemte por ka edhe nga ato vajzat qe skerkojen asgje por qe jane shume te rralla
termi dashuri ne te tashmen eshte kuptuar gabim nga njerez te ndryshem
i uroj fat dhe qejf ne dashuri te gjitheve qe dashurojne dhe me behet qejfi qe dashuroni
se une smund te dashuroj me se ska nonje vajze qe te me pelqeje apo te me dashuroje
duhet te ndodhe ndonje mrrekulli per mua por mrrekullite sndodhin sot
tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Wed Sep 10, 2008 9:52 pm

jo kaq pesimist lal, dhe mos thuaj qe jam bere njeri i eger se nuk je i tille. une nuk te njoh mire, po me aq sa kam fol me ty je ndryshe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Come As You Are
Adoleshent
Adoleshent
Come As You Are


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 33
Vendndodhja : Pezull ne fillin e jetes!
Hobi : Fotografia
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/09/2008

dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 1:03 pm

Nese arsyeton sakte nuk mund te thuash qe eshte gjithcka, por ne asnje menyre menyre nuk eshte per te kaluar kohen. Ti metallica_deth duhet ta shoqesh jeten me me shume optimizem. Pas diteve me shi ka gjithmone dite me diell!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 2:06 pm

dashuria eshte gjithshka por ka dhe ajo pengesat e veta po nuk u rrezove nuk meson te ngrihesh prape
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 2:13 pm

te dyja hihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 6:10 pm

per moshen qe kam eshte sa per te shtyre kohen.........
nuk kam menduar akoma per nje dashuri te perjetshme.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 32
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 10:18 pm

Gjithmone e kam menduar dashurine si gjene me te rendesishme tenden,shpresoj dhe besoj se ashtu do jete kur te vije momenti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 10:22 pm

Dashuria eshte gjithcka per ne, qoft dashuri prinderore, ne shoqeri apo edhe ne nje marredhenie, pa te sdo kishte kuptim asgje pasi kjo bote do ishte shum e eger, e lige, e keqe, ska gje me te bukur se dashuria cfaredo lloj dashurie qoft Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dj X
Adoleshent
Adoleshent
dj X


Male
Numri i postimeve : 23
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 13/09/2008

dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 10:35 pm

ajo esht gjithcka per mu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 11:00 pm

ishte gjithcka...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:52 pm

me fal qe po te bezdis me kete kurjozitetin tim por pse thua "ishte gjithcka" dhe pse seshte me ajo gjeja qe ka qene? per ty 3 bla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:58 pm

kur te bie ne dashuri do flas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Sun Oct 12, 2008 11:38 pm

ishte dikur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Sun Jul 19, 2009 10:25 pm

dashuria eshte jete tpakten per mua
pa te eshte teper e veshtire te jetosh,behet fjale dhe per dashurine per familjen njerezit qe te rrethojne etj etj...
Nuk mund te cilesohet dashuri dicka per te kaluar kohen
ajo eshte lidhje qefi
per mua dashuria eshte pikenisja e jetes.Perderisa te gjithe jemi fryt i nje dashurie :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1Mon Jul 20, 2009 12:55 pm

per mua esht gjithcka I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Empty
MesazhTitulli: Re: dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri   dashuri - dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dashuria eshte gjithcka per ju apo sa per te kaluar kohen dhe vazhdimi i termit dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?
» mendoni se per ju nje femer eshte gjithcka?
» A eshte e drejte qe djemte trashegojne gjithcka???
» cfare eshte dashuria per ju?
» dashuria eshte jete apo vdekje per ju??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: